bugün

lise yıllarından kalma bir düşünce.
şu alemde daha ötesi yoktur. evet.
bir yıkanılan arabayı izlemek kadar değildir.
türkiye'de haberlerden sonra olsa reyting rekoru kırar herhalde. düşünsenize..babanız yakmış sigarayı boş boş televizyona bakıyor... kardeşiniz babanızın yanında durmuş çekirdek çitliyor..o da kendinden geçmiş...
bu aralar favorim manitou. müthiş bir cihaz. 32x hipnoz.
o kepçe dızzzt sesleri ile toprağa daldırıyor ya işte o an orgazmdan daha zevkli sanki. hele toprağın kepçeye doluşu kepçe çıkan sesler. oyhşş. duş alıp geliyorum ben.
hiçbir yerde bulamazsınız bu tadı. evet.
Oyşhh!
görsel
bu hastalık sadece bende var sanıyordum, şimdi rahatladım yalnız değilmişim.
Şantiyede had safhaya çıkmaktadır.
aslında doğal bir hazdır. insanın icadı bizi var eden doğayı entegre etmesini bende zevkle izlerim. tabi bu gökdelen dikmek için değil yuva kurmak ev yapmak içinse...
transformers'ı yazan ve çizenleri bile esin kaynağı olarak etkilemiş olabilir. *
Karşı şeritteki trafik kazasını izlemek kadar zevk vermez.
Jcb 3cx kullanmış biri olarak diyebilirim ki, kullanması izlemesinden daha zevkli. Tek kötü yanı çok sarsıyor ve sıcak oluyor kabin.
direkt mutfağında çalıştığım için her gün izlemekten keyif aldığım olay. Ne iş yaparsam yapayım kendimi iş makinası çalıştığı an onu izlerken buluyorum. O paletlerin yürüyüş sesi, bom'un uzunluğu anlayamazsınız asdasdasd.
makine tv kanalının müdavimi olmakla taçlandırılabilir.
Sanırım bu özellik de bana eklenmemiş.
Bu kadar farklı olmak zorunda mıydım allam? Sonra niye insanlarla etkileşime girmek istemiyorsun? Misal adam gidecek iş makinesi izleyecek ve bundan zevk alacak. Ben de zevk almadığım için mal gibi kalacağım. Uyum sıfır.
Kesinlikle yanlış bir yerde ya da zamanda doğmuşum.

Evet, bu da böyle bir iç dökmedir.

Not: iş makinesi sembolik. Allam bunu bile açıklıyorum. Yazık bana cidden.
Milli sporumuzu izlemenin zevkidir.

görsel
görsel
bir arkadaşımın torunu yan tarafta temelden başyan bir inşaattaki çalışan her iş makinası izleye izleye yanlarına gidip sora sora, hatta binip kullanmak isteye isteye, şimdi bu makinaların kullanım , onarım ve yedek parça el kitaplarını okuyup anlayan ve anlatan bir ergen oldu. elinden de çok iyi tamirat işi geliyor. zaten ilkokuldayken tanıştığı iş makinaları operatörleri arasındaki adı "mert usta" ve bilmedikleri konuyu el kitabından okuyup anlatması için "mert usta"ya danışıyorlar. bu yaz tatilinde iş makinaları kursuna gitmeyi düşünüyor.

bir insan bu kadar mı iş makinası sevebilir, müthiş bir odaklanma:)
ben trt belgeselde zor yapılar var. ağzımı ayıra ayıra onu izliyorum. akşama kadar sürse akşama kadar izlerim.
Erkek berberindeki leş masajdan alınan hazzın bir tık üstüdür.
(bkz: https://twitter.com/i/status/1629173031011483649)

tadından yenmez.
Seks yaparken alınan hazdan bile fazladır.