bugün

istisnasız mondi reklamıdır. denk geldiğim anda tüğlerim ürperir.

http://siteniz.org/2009/0...-ceyiz-alaymm-reklam.html
bulaşık deterjan reklamları
seda sayan pepsi reklamı *
cappy nin yeni reklamı. o reklamdaki limon, limon seven insanı limondan soğutur. hele "cappy den mis gibi annem yapmış gibi limonata" kısmı yok mu insanın tüylerini diken diken eden bir vurgusu var. bence nazo'nun reklamı bile bundan daha başarılı. var mı nazo gibisi? demek istiyorum başka da bir şey demiyorum.
abc reklamı. salak salak şarkı söyleyen kadınlar. (bkz: hayat ne garip)
büyük bir nefret besliyorum.
doğanay limonata.
nazo ve dido-dodi miydi lan?-.
tabiki de fun chos zırvası. bir reklam bu kadar tiksinç bir reklamın müziği bu kadar sinir bozucu olamaz.
(bkz: avea)
avea hariç tüm 3g reklamları, ege bal yiyınız, ve eröl diyen olips reklamındaki dj teyze.
"manga'nın "dünyanın sonuna doğmuşum" şarkısına salak sözler uydurup söyleyen veletlerin olduğu süt reklamı. aynısından bir de hepsi'nin bir şarkısına uyudurlmuş olanı var. o da kızlara yönelik.

süt içeceksem bile sütten soğutur adamı.

--spoiler--

gel sütle yaşa hayatın boyuncaaaaaaaa....*

--spoiler--
acun ılıcalının oynadığı bütün reklamlardır.
mentos reklamıdır .
şen piliç reklamıdır .
burgerking reklamıdır .(esra ceyda kardeşlerin oynadığı reklam)
ata demirerin biri reklamıdır.
masadaki tavuğa bakıp tavuk gibi kanat çırpan insanların olduğu şen piliç reklamı.
kadınların çantalarında eşşek kadar perwoll şişesiyle dolaştığı saçma reklamlardır.
tavuk eti üreten tüm reklamlardır. şen piliç'e ek olarak bembeyaz, aptal bir krallıktan bahseden banvit'i de es geçemiyoruz.

ayrıca avrupa kanallarında çıkan istisnasız bütün reklamlardır. birini anlatmadan yapamayacağım:

evde can sıkıntısından patlamak üzere olan bir grup insan oflaya puflaya otururlar. o sırada salak bir karı aha buldum edasıyla elini şıklatır ve mutfaktan markasını unuttuğum kuruyemişi getirir. sonra ne mi olur dostlar? bütün ev ahalisi kalkar ve daracık salonda sehpanın etrafında halay çekerler. *
bunun gibi daha sayamadığım yüzlercesi mevcut. tek yapmanız gerek avrupa kanallarına bir göz atmak. *
vodafone reklamı şafak sezerin oynağı.
pınar köfte reklamı.
biskolata reklamı.
ege bal ege bal al al al .. ege bal ege bal al al al .
eti cin kek reklamıdır.
sinem kobal ve anasının oynadığı temizlik ürünü reklamıdır. genellersek; yaratıcı olmayan sıradan reklamların tümüdür.
Yörükoğlu ayranııı , içen olur hayraaaanı , yoğurdu peyniri sütü pek güzel , yörükoğlu çok özel nameleriyle bir dönem şirkete giderken her sabah radyoda aynı saatte duyduğum reklam .
teb in yeşil trompetli bonus reklamıdır. g*tüne sokasım geliyor o trompeti o adamın. hem de yeşil trompeti.
118-80
118-18
"yeteeeerrrr"diye bir çığlık atası geliyor insanın.
yüce ses "salim"*in oynadığı crunch reklamı...
dans eden adama bakan kızların
-gömleği yeni
-hmm yeni mi, bence değil
-hey sen nerden biliyorsun... falan filan diye zırvalayıp ceplerinden deterjan çıkardığı reklamlar. birileri bizi gerizekalı yerine koyuyor.