bugün

Müslümandır sonuçta sizene ne yaptığından.
Tövbeye güveniyorsa haşa allahla alay ediyor demektir. Biz de biliriz içmesini de yani arada ıslatanlara hadi lafım yok o da olmamalı elbette lakin benim lafım sanki Hristiyanmış gibi içkiyi göze sokanlarda her yemeğinde içki bulunduran bara meyhaneye gitmeyi adet edinmiş tiplere. Bunu yapıyosan ve hala müslümanım diyosan dinini layıkıyla yaşamaya çalışan insanla taşak geçiyosun demektir. Bi de dövme yaptıranlar var. iyi insan olabilirsin ama müslümanım deme böyle biriysen. Mesele hem müslüman gibi yaşayıp hem iyi insan olabilmekte yoksa her türlü günahı işleyip kalbim temiz allahla benim aramda der herkes.
Büyük günahlardan birini işlemiştir ama hala muslumandir. Allah in rahmeti merhameti büyüktür ama suistimal etmemek gerekir.
Musluman nufusunun cogunlugunu temsil eden muslumandir.
katiyyen yasak olan bir eylemi icra eden kişidir müslümanlıkla ilgisi olamaz, tıpkı kuran da sayısız kez emredilen namazı kılmayanlar gibi.

not: müslüman değilim.
içki içti diye islamdan çıkmaz. günah işlemiş olur o kadar!
Bunu yüzüne söyleyince " sanene ya allahla benim aramda" der ve kenera çekilir şakirt.
bu fetvaları nereden uyduruyorsunuz
helal kabul etmedikçe isterse şarap küpünde boğulsun müslümandır.
ahiretteki durumu ne olur onu allah bilir
helal kabul edılmeyen hiçbir günah şirk hariç kişiyi dinden çıkarmaz.
Kafir değildir dinin yasaklarına uymayan bir müslümandır. onun karşılığını da yaptığı iyiliklerin karşılığını da alacak olandır.
helal kabul etmediği müddetçe müslümandır.
Yaptığım gün söylenmemeli ama lütfen.
Sözlüğün %90 ı dır .
Benimdir ama kafa kesip müslümanım diye zırlamıyorum en azından.
günahkardır .
olmayan müslümandır.

müslüman cehenneme gideceğini ve allahtan korkusu nedir bildiği için yapmaz böyle şeyler.
içebilir ya kime ne ki?
Onun zararı kendine kimi ilgilendirir ki?
içki içmeyen 5 vakit namaz kılan ama o icenlerden çok daha günahkar olan insanlar var. Hangisi daha iyi içki içip dürüst olmak mı yoksa namaz kılıp kalp kırmak mı?
kendi kendine dertlenip içilir din aklına geldiği zaman "dur bir saniye ama şuan dertliyim sonra yerine getiricem" diye nitelendirdiği göz göre göre ateşe yürümekdir.
Günahkar müslüman.
müslümanım demekten utanmayandır. biz de içiyoruz da müslüman geçinmiyoruz.
(bkz: ben)
Günah işleme hakkını kullanan müslümandır. Ha böyle bir hak var mı yok mu tartışılır.
Ancak Sonuçta cezasını kendi çekeceği için başkalarını ilgilendirmemesi gereken insandır.
Fetöcüdür. Onlar sıkıştıkları zaman kamufle olmak için içkiyi serbest kılmışlardı.
0:00 1:59
Ne güzel müslümandır o!
Bir üst modeli için domuz eti yiyen müslüman.