bugün

entry'ler (80)

göklerden gelen bir kriz vardır

eeeeeeyyyy amerika! Sen kimsin ya?

esnafa operasyon

Antalya'da esnaflara FETÖ operasyonu: 43 gözaltı
Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması soruşturması kapsamında 43 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınların büyük bölümü esnaf.

içki içen müslüman

Fetöcüdür. Onlar sıkıştıkları zaman kamufle olmak için içkiyi serbest kılmışlardı.

25 kasım 2016 iddaa kuponu

tutmaz o baboş boşuna gıllamşsın ortalıgı.

türk askerini şehid eden esed

Suriye'den son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Fırat Kalkanı harekatı kapsamında yürütülen El-Bab operasyonu sırasında askerlerimize saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 3 asker şehit oldu, 10 asker ise yaralandı. TSK, askerlerin Suriye rejim güçlerine ait uçaklar tarafından vurulduğunu açıkladı.

şangay işbirliği örgütü

Türkiyeye verilen bu sözde görevden şunu anlayın kardeşim. Bunlar daha hiçbirşey, daha büyük şeyler olucak. Ortalık fena kızışacak.

şangay işbirliği örgütü

Şanghay 5'lisinde Türkiye'ye ilk görev!
Türkiye'ye Şangay işbirliği Örgütü'nde ilk görev verildi. Türkiye, Şangay 5'lisinde 2017 Enerji Kulübü başkanı oldu.

iLK KEZ ÜYE OLMAYAN BiR ÜLKEYE VERiLDi

Enerji Kulubü'nde bugüne kadar üye ülkeler dönem başkanı olabiliyordu. Böylece ilk kez üye olmayan bir ülkeye başkanlık görevi verildi.

KARAR OYBiRLiĞiYLE ALINDI

Türkiye'nin başkan olması kararı oybirliğiyle alındı.

sabiha gökçen havalimanının satılması

Bence orduyu satıp bi havalimanı alalım. O daha güzel olur gibi.

kakaoya kaka o diyen anne

Adnan oktarın che guevara esprisini anımsattı. Çhe gavura deyip düşman kovalamış.
Ihahahaha Maaşallah hocam!

sabiha gökçen havalimanının satılması

Hayırlı olsun. Dünya liderimiz gırtlağa kadar borç içinde olan ama sorsan sıfır borç diyen güzel ülkemizin en önemli ve sürekli istikrarla büyüyen havalimanını 285 milyon dolara malezyalılara sattı.

orta asya dan kaçıp göç ettik demek

Ya hadi kaçtık maçtık ama sonunda ortada su götürmez net bir tarih var. Düşünüyorumda o yürekli gözü kara kürtler hangi tarihte bir devlet kurmayı başarabilmiş te kalkmış o sidikli donlarıyla kaçana göçene karışır olmuş?

bilal göregen

Yalakanın kör olanını da ilk defa gördüm. Dur bakalım bu ülkede daha nelerle karşılaşıcaz. Adam parayı kim verirse dirirdutdut...

sigara böreği yapabilen erkek

içmeseler bari.

60 yaş üzeri kimliği taşıyan genç türbanlı

Sözlükte birsürü cahil cühelanın olduğunu bu başlıktan anlayabilirsiniz. Güzel photoshoplamışlar. Karalama kampanyası heryerde.

göğüs kıllarını almayan erkek iticiliği

Bende saysan 16-17 tel anca vardır. Onuda benim hanım kestirmiyor zaten seviyormuş. auhadshasud ne değişik fantazileriniz var anlamadım hanımlar.

15 temmuz şehitler türkiye cumhuriyeti

Afedersin sıçtığım umumi tuvalete de adını versinler bence.
15 temmuz umumi WC'si...

kürdistan kurulsun ama ben gitmem diyen kürt

Irak ve suriye ayağı tamamlanmış, sadece Türkiye ayağı kalmış olan projedir kürdistan. Türkiyeden de güneydoğu bölgesini kopardıktan sonra akabinde kurulacak. Ama o zaman da kimse gitmeyecek.

bayanların araç kullanırken kendini belli etmesi

Pazar günü edirneden gelirken gördüm. Mercedes a180 le sağ şeritten 60 la gidiyordu. içimden Allaha ufak, minik serzenişler yaptım. inşallah günah yazmamıştır.

familya

Fenerbahçeyle uğraşan ve sonunda çöküşü iliklerine kadar hisseden her örgüt, kurum, kuruluş gibi bu dizide bitmemiş, bitirilmiştir. Fenerbahçeyle uğraşmayın...

32 bin tl kira geliri olan bir ailenin kızı olmak

Ruju fazla kaçırınca kafa yapıyor tabi.