bugün

cevabı ses güzelliği olan sorunsaldır.
beyler istediğiniz kadar yakışıklı ve iyi kalpli olun, sesiniz kötü olduğu müddetçe asla bir kadını kendinize aşık edemeyeceksiniz üzgünüm. mümkün mertebe sözlü iletişime geçmemeye çalışıp, kendinizi cinsellikte geliştirin.
güzel sesli beyler, siz ise her şeyi bırakıp kültürlü olmaya bakın. güzel sesli ve entelektüel adamlar her daim kadınları cezbeder, yakın çevremden dahi böyle bir adama tav olacak en az yedi kız biliyorum. lafımı dinlerseniz sırtınız yere gelmez, öptüm. *
Orana vuracak olursak %70 iç güzellik %30 dış güzellik falandır. Ama seversem dış güzelliğin önemi kalmaz. iç güzelliğin de önemi kalmaz. Sevince direk kör oluyorum ben amk.
Çoğu kişi için söylüyorum ki,

Dış güzelliğini beğenmediği insanın iç güzelliğini kimse merak etmiyor.
Herkes iç güzellik diyor ama kimse dışını beğenmediğinin içine bakmıyor.

(bkz: kimse alınmasın)
dışı güzelle kısa bir süre mutlu olursunuz ama içi güzelle bir ömür.
elbette kimse güzel ama bir ömür köşe bucak kaçacağı biriyle birlikte olmak istemez. fakat gel gelelim, ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.

'Önemli olan iç güzellik diyoruz ama dışı lekeli karpuzu bile almıyoruz.'

aynen ondan.

Kısacası,

ikisi de tek başına yetersizdir.
sadece birinin olması diğerinin olmamasını gözardı ettiremez.
Dışı güzel olmayanın kimse içini merak etmez.
Hamam böceğini de uğur böceği gibi eline alıp sevmeye başladığın an iç güzellik önem kazanır.
iç güzellik önemlidir ama bir o kadar da dış güzellikte önemlidir. Sonuç olarak ruhlar aleminde yaşamiyoruz. fizik güzelliği olacak!
ortaya karışık yap abi.
En çok iç, birazda dış. içi güzel olmayan bir insanla ömrümü törpülemek istemem.
Tabi ki iç güzellik,içi güzel olmayan insanın dışı nasıl güzel olsun.
tutku olucak arzulayacaksın hoşlanacaksın, beğenmediğim birinin gönlünün güzelliği beni ilgilendirmez, allah gönlüne versin der geçerim.
çay içeceksin diyelim. önce dem koyuyorsun sonra sıcak su dimi. ikisi birden çay oluyor. hatta utanmadan şeker atanlar da var ki bende atıyorum. ama kimse çay içmek için gidip sadece demi yada sadece sıcak suyu seçmiyor.

ikisi birden karışınca çay oluyor.

yada belki çay sadece bir yaprak. bizimkisi bi ilizyon.

kimi de var sırf kahve içer. sonra bir de bu ikisinin edebiyatını yapanlar var. ama en beteri bir tercih yapmak zorunda hissedenler.

e) hepsi.
Önce iç güzelliği sonra dış bakımı
Güzellik değil bakımlı olması önemli olan
Zaten içi güzel olanın dışına yansıyor.
Realist olun. Dışı güzel olmayanın içini merak eden olmuyor.