bugün

Güzel kızdır.
hafiflik..
istediği her şeyi giyiyor* ve kimse laf atmıyor arkadaşlar inanabiliyor musunuz? bundan büyük rahatlık mı var?

şanslı kızlardır.
izmirli kız denilince artık izmirli kızlardan yüz bulamamıs ve onlara iftira atmaya başlamış şerefsizler geliyor aklımıza.
çoğunun kolunda kıl olmaması.

bu onları diğerlerinden farklı yapıyor.
hakikaten güzel kızlar ve kezbanlıktan bir nebze sıyrılabilmişlik görüntüsü.
alkol almayan, dekolte giyinmeyi sevmeyen çeyrek asırlık ömründe bir kaç yüz kişiyle birlikte olmayıp , öpüşmeyen , saçlarını hiç boyatmamış ha birde dışarda okuyanını görünce aaa hadi canım sen izmirlimisin demiyorlarmı .. al o adamı evet şiddete bu yönüyle evet dedirtir.
bir arkadaşımdan yola çıkacağım. ben o saatte dışarı çıkamazken o gezer tozar kimse bişey demez uzun boylu sarışın taş gibi hatundur sürekli bir sevgili muhabbeti ortada döner babasına anlatır bunları üstelik ulan benim babam bir duysa evlatlıktan reddeder kıskanıyorum bu kızları allahı var güzel kızlar kafaları rahat bir kere arkadaş.
nehir erdoğan.
(bkz: sözlük)
Özgürlük, birey olma, özgüven
Güneydoğuda yıllardır, gençlere empoze edilmeye çalışan şey, doğru mudur, bence evet.
güzel kız

not: izmirli değilim.
(bkz: güzellik abidesi)
genel olarak güzel, ama kezbanlıktan sıyrılamamış kızlar. zira izmir, türkiye'nin kezban üretim merkezi. bunu izmir aşığı bir izmirli olarak söylüyorum.
tüm izmirliler gibi ruhu güzel insanlardir.
güzellik ve modernlik.
zarifliktir.
kocaman ve dik füze gibi memeler, kırmızı ve parlak bal tadında dudaklar, ne kocaman ne tahta dik ve taş gibi popo, pembe pembe meme uçları, işveli ve davetkarane bakışlar...*
overrated kelimesi ve akıl zeka doğruluk içermeyen anlamsızca yıllardır süregelen bir geyik.

bunlar akla gelenler.
hiç unutmuyorum üniversitedeyken izmirli bi bayan arkadasımız insan kaynakları adlı derste alakasız olarak birden parladı hocam bu okula mescid yapılıyormus medresemi burası. hocanın ingilteredeki üniversitelerin içinde mescid bulunduğunu söylemesiyle yüzünün domates kırmızısı gibi bir hal almasını hala unutamıyorum. Korkmayın mescid yapılmakla cumhuriyet elden gitmez demeside kapak oldumuştu.
taş diye tabir edilen hatunlar geliyor.
(bkz: düşman başına)
bütün eski sevgililerim. tesadüf işte naparsın. bulamıyoruz başka yerden.
"izmirli misin sen, biraz yesen aynı onları andırıyorsun" diyen 2-3 türkçe öğretmeni.

O yüzden bu kızlarla düzgün konuşacaksınız, o kirli önyargılarınızı sileceksiniz.

Herkes adam olacak!
*