bugün

kbb konusunda etkili tedavi yöntemleri uygulayarak en iyi sonuca giden doktorlar ve son teknolojiyle donatılmış bir hastanedir. ekolkbb.com

kbb: kulak burun boğaz 3lüsüyle combo yapılan bilim dalıdır.
Burun tıkanıklığı sebebiyle Op Dr Utku Kubilay tarafından 4 kez nazal valv ameliyatı olduğum hastane. Tabi burun tıkanıklığım geçmedi. istanbul'da başka bi doktora gittim burnumda hâlâ nazal valv darlığı olduğunu söyledi. Hastaneyle tekrar iletişime geçtim , bir ameliyat daha yapmaları için. Başhekim yardımcısı olan Baran isimli doktorla görüştüm. Burnumda bir sıkıntı olmadığını sadece hafif bir deviasyon olduğu söyledi. Alerji ilacı yazdı ama yazdığı ilaç yan etki gösterdi ve vücudum daha önce böylesine kaşınmamasına rağmen kaşınmaya başladı (kollarım, göğsüm vs). Bunun üzerine alerji testi yaptırdım ve önemli bir alerjim olmadığını öğrendim (varmış ama çok hafif , burun tıkanıklığı yapacak derecede değil). Bunun haricinde internetten araştırma yaptım ve farklı sitelerde alerjinin tek taraflı tıkanıklık yapmadığını , tek taraflı tıkaniklıklarda farklı bir sıkıntı olabileceğini öğrendim. Evet bende ki tıkanıklıkta tek taraflı. Öyle işte. Ben yandım siz yanmayın dikkat edin tedavinizi iyi bir yerde olun. Özel Ekol Hastanesi tarafından mağdur edilmeyin..