bugün

(bkz: g d o karakedi)
Noah büyük tufandır.

Çıkarın artık beni buradan diye bağırasım gelmişti.
avatar(mavi yaratıkların olduğu)

kar canavarı(bu ney la?)
(bkz: akintiya karsi) ydi adi sanirim.
ya simdi tam isim soyliyemicem kanal d de bazen gece yarısı sacma sapan filmler çıkar böyle yok deprem li yok canavarli filan iğrenç efektleri olan filmler ha iste onlar izledigim en boktan filmler.
Son Johnny Depp filmidir, trancendence ismi galiba. Ilk başta iyi gibiydi sonra resmen saçmalamaya başladı. Seyretmedim hepsini.
Prezervatifleri swh. şakaya gelmez.
village - night syamalan ( adam 6. his sonrası hep kredisini yedi ).
bir de 2012 , tam bir faciaydı.
Süper incir. yurtta can sıkıntısından izlediğim ama izledikçe daha da sıkıldığım filmdir.
'ye sev dua et' net üstüne tanımam son anına kadar belki bi bok olur diye beklediğim film
aashiqui filmi berbat ve anlamsız. tavsiye etmem.
destere - bi de sinemada izledim ya la ben bunu...
(bkz: dünyayı kurtaran adamın oğlu)

film sektörünün amına koyan film
benim için (bkz: atm)'dir. hayatımda gördüğüm en içi boş filmlerden biriydi, harcadığım bir buçuk saate nasıl acıyorum şerefsizim.
(bkz: kaybedenler kulübü)
Paramparça köpekler ve aşklar diye bir filmdi. Hayatımın en boş bi kaç saati.
Dugun dernek
sımdıye kadar ızledgım en kotu fılm.
(bkz: hayatın kıyısında)

Ben hayatımda bu kadar iğrenç berbat bir film izlemedim. Bundan sonra da izlemem. Evlerden ırak.
(bkz: aşk sana benzer)
düğün dernek.
zombilerin düğünü.
(bkz: bay e)
Türk filmleri zaten genelde vasat oluyor onlardan söz etmiyorum bile. En kötü demeyeyim de gereksiz ya da olmasa da olurdu dediğim filmler var. Mesela the pianist i herkes çok sevmişti ancak ben gereksiz buldum. Yani amacı neydi filmin anlamadım. Sonra uyumsuz 2 yi de beğenmedim çok basitti ve sanki geçiş bölümü gibiydi. Başka da var aslında ama aklıma gelmiyor adları.
bir ülkeyi nasıl katlettiler.
rte yapımıdır.
Mezarına Tüküreceğim 1ve2.