bugün

entry'ler (27)

izlenen en kötü film

aashiqui filmi berbat ve anlamsız. tavsiye etmem.

bursa çocuğu olmak

izmir'in kızlarına nazaran çoğunun daha güzel olmasıdır. (bkz: mükemmellik)

aranınca bulunamayan şey

toka, tırnak makası, kalem, tarak, şarj aleti, çorap, akpil gibi lazım olan şeylerin tümü.

kate upton

yüzü makyajsız bir boka benzemeyen ama göğüsleri var diye "taş" olarak adlandırılan varlık. (bkz: makyaj güzeli) (bkz: sulu erkek)

kate upton

yüzü makyajsız bir boka benzemeyen ama göğüsleri var diye "taş" olarak adlandırılan varlık. (bkz: makyaj güzeli) (bkz: sulu erkek)

yazarlar 11 yaşında olsalar kullanacağı nickler

11 yaşında yazar olanı bulun o zaman düşünürüz.

sözlük yazarlarının uyku saati

yazarlar olarak beyinlerimiz aktif olarak gece saat 1-4 arası çalışır. akşam 8-10 arası hüzün genelinde olduğu için hafif uyku veya göz yaşı olabilir.

ben bu yazıyı aşk a yazdım

varlığı ile yokluğu arasına kalmışım. varsan en güzel halinle uğra. Yoksan zaten yazı bi boka yaramaz.

alfabedeki en güzel harf

hiç bir yerde doğru düzgün belli olmadığı için kendime benzettiğin harf "ğ".

şevval sam ın güzelliği

evlat olsa bağrıma basmam-gözümü kırmadan adam vururum sarkacında salıncak gibi sallanandır.

kız tarafından reddilmek

ya başkasına aşıktır yada yakışıklı birini terk etmişse şimarıktır.

saçlarını kısa kestiren kızlar

(bkz: cesaret) veya (bkz: ilgisiz kalmış insanın tepkisi).

saçlarını kısa kestiren kızlar

(bkz: cesaret) veya (bkz: ilgisiz kalmış insanın tepkisi).

ben bu yazıyı 10 yıl sonraki bana yazdım

şu an yüksek bir mevkide olabilirsin ama geldiğin yeri asla unutma.

one direction

kimisinin ergen bulduğu fanlara sahip olan bir grup ama bu konuda gerçekten haklısınız (abartmamak kaydı ile) kimi "directionerler" çok ergen davranışları içinde ama bunlar genellikle 7-12 yaş grubu onun haricinde One Direction'un hayran kitlesi büyüktür ve 13-50 yaşa kadar ilerleyebilir ki bunlar asıl "directioner" dir haklarını yemeyelim.

süpermarkette en uzun süre kalınan bölüm

bedava yiyecek satan reklamcının yanıdır. dönüp dolaşıp yine orada bulursunuz kenizi.

ormanda bir evde yaşamak

Kimisi huzursuz bulur böcekler ve ayılar gibi şeyler (vahşi hayvanlar) olduğu için. ama bir dönüp baksalar asıl vahşi olan kim? Betonlarla yaşam alanlarını öldüren biz vahşi olan onlar. sonra insanlar korkuyor hayvanlardan! Asıl onlar korkuyor bizden yaşam alanlarını kısıtladığımız için.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılırsa yalnızlık olmaz -Özdemir Asaf.

ayak yalamak

kuzenimin 3-5 yaşları arasında zevkle yaptığı iş.

kilo almak isteyenlere tavsiyeler

doğu tarafında yıllarca görmediğiniz akrabalarınız varsa oraya gidin.