bugün

Ağır roman. Bildiğin kıro filmi ve çok sıkıcı. Amk onların ucuz roman gibi başyapıtları var bi de bizim sikik filme bakar mısın okan bayülgen başrol amk.
--spoiler--
şeyi yazdınız mı ? manyak bilim adamı vardı insanları birbirine geçirip tırtıl yapıyordu. hatırlayamadım şimdi.
--spoiler--
(bkz: donnie darko)
(bkz: çanakkale çocukları) izleyenler bilir. arkadaşlarla izlediğimize de verdiğimiz paraya da pişman olduk. üstelik facebook sayfasına filmle ilgili eleştirilerimizi yazdığımızda ise o yorumların gizlendiğini gördük. sadece iyi yorumlar vardı. ne kadar eleştiriye açık bir toplumuz(!)
''they'' hayatımda görüp görebileceğim en kötü filmdi, kurgularken çekerken bir kişi mi farketmedi bu kadar kötü film çekiyoruz kul hakkına giricez diye, otur sıfır!
good bye lenin
çok kötü bir film olmayabilir ama 'ooo sosyalizm, siyaset felan alırım bi dal' maksatlı izleyince mal gibi bıraktığı için çok kötü bir film. gereksiz uzunluk da cabası.
Dünyayı kurtaran adam. Evet dünyayı siklemeyen düz adamım.
Gir kanıma .
frozen. hayır karlar ülkesi değil, daha eski olan.
garez 1 ve serisi resmen dalga geçmişler alın size film. bu flim güzel iyi diyenin beynini sikeyim..
(bkz: ceza)
Sormayın.
(bkz: almighty thor)

En fazla 10-15 dakika dayandığım filmdir... Sonunu merak ettiğim için atlaya atlaya ilerledim, bizim meşhur bütün tanrılar ve insanların en güçlüsü olan thor filimde uzi kullanma ihtiyacı duyuyor var mı böyle bir saçmalık. Bunun yanı sıra, filmin geçtiği mekan ve karakterler son derece berbatttır. ımdb puanı bile 1.8'dir.
şampiyonların kahvaltısı. John mclane'in hatrı olmasa Bruce willis'ten nefret edebilirsiniz. *
sabit kanca.
büyük beklenti büyük sıçış içerir (bkz: green lantern).
Hem canınızı sıkan hem de ulan ne boktan diye izlediğiniz filmler. Sharknado ve uçaktaki yılanlar.
Das boot.

Şaka lan ama çok uzundu.
Manyak ti sanirim .
Özcan denizin filmleri.
Daha insan Kırkayak filmini izlemeyen yazar beyanlaridir.daha boktani yoktur.insanlari birbirine geçirip ondekine yemek veriyor adam arkadaki de onun sıçtigini yiyiyor.buyrun siz düşünün.
karadedeler olayı. Sanıyorum görebileceğim en kötü filmdi.
(bkz: blair cadısı)
(bkz: Candy)

izlediğim en gereksiz film.
(bkz: closer)
ulan elinde jude law var, natalie portman var, julia roberts var, clive owen var, sen gidip kavak yelleri'nin beta versiyonunu çekiyorsun. tamam rezil bir film diyemem ama böyle bir cast'a rağmen çıkan sonuç berbat.

the usual suspects diyeni de ayrı kınadım yalnız. ironiye inanmak istiyorum.*
Recep ivedik adam film boyunca pislik yapıyor onu izyelip sevenin mına koyim.