bugün

zengin insandir. saydiklarini ben 1 sene de yiyemiyorum amk.
bu kişi evli bir erkek ise, etrafındaki cahil sikkolar tarafından "bak bak karısı buna yemek yapmıyor demek ki" şeklinde dedikodusu yapılır; kendimden biliyorum. metabolizma hızlı, metabolizma. alooo!! sülalenizi sikeyim koduğumun cahil köpekleri.
su içse yarayan dombili kızın kankisidir.

hani erkekler önce buna yanaşır da,

sonra güzel kıza doğru yol alırlar.

ulan istisnası yok mu bunun?
Kıskanılan bir metabolizmaya sahip insan. Maşallahtır, sübhanallahtır, iç titretir..
Kıskandığım insandır. Yanındayken falan biz de yiyebilsek her şeyi ve kilo almasak. Güzel olurdu.
Ablam olacak şahsiyettir.
Yediği herşeyin porsiyonu istisnasız benden daha fazladır.
Kilo aldıracak herşeyi yer içer ama yine de ideal kilosunda olur.
Yağlı yer, asitli şeyler tüketir, şekerli şeylerden ve dondurmadan asla vazgeçmez.
Sporda yapmaz. E ben de durum tam tersi. ikinci dilimi aldığımda hep birden fazla kez düşünmek zorunda kalıyorum.
Ama yine de benim kilom ondan daha fazla.
Yıllardır aynı ortamlarda birlikte bulunmaktan ısrarla kaçınırım.
Çünkü her fırsatta benim onun kendinden 7 yaş küçük kız kardeşi olduğumu itina ile anlatır.
Halbuki kendinden 7 yaş büyük, evde kalmış kız kurusu ablası olduğumu söylese yeminle daha az rahatsız ve rencide olurum.
( o 45 bense 57 kiloyum. )
Bazen su içmekten ve habire şekersiz tatsız tuzsuz şeyler yemekten isyan edip dilediğimi yemek istiyorum. Ama sonucu denemeden bildiğimden hemen vazgeçiyorum...
Ta kendisiyimdir. Ne yersem yiyim,ne kadar yersem yiyim değişmiyor. Kilom sabit.
işte hayatta gurur duyduğum özelliklerimden sadece biri.

Ayy ego mu o?

Edit: Kim nazar değdirdi lan.
metebolizması aşmış insandır. ayrıca, su içip kilo alanlar tarafından kıskanılan insandır.

çoğu zaman uzaylı muamelesi görüyorum, "sen nasıl böyle kalıyorsun" "insan hiç mi kilo almaz" "sırrın ne" gibi sorulara sürekli maruz kalıyorum. tatmin edici bir cevabım yok, biz de böyle yaratılmışız deyip geçiyorum. bazen ben bile şaşıyorum, benim yediğimi başkası yese kapıdan geçemezdi. sanırım biraz da spor yardımcı oluyor.
Bağırsaklarında muhtemelen tenya vs. Yaşayan insandır. Yediklerini tenyalar yiyordur asıl.
istedikleri makul şeylerdir. Sen sürekli hamburger gibi zararlı şeyler istersen tabii kilo alırsın.
amina koymak istedigim nadir rastlanan insan türüdür.
nefretimdir.
ibret alınası insandır.Her kızın olmak istediği özelliktir.
Midesi rahatsızdır. Yer ama kusar. YaZıktır.