bugün

yediğinden fazlasını yakıyor olabilir.
Ablam olacak şahsiyettir.
Yediği herşeyin porsiyonu istisnasız benden daha fazladır.
Kilo aldıracak herşeyi yer içer ama yine de ideal kilosunda olur.
Yağlı yer, asitli şeyler tüketir, şekerli şeylerden ve dondurmadan asla vazgeçmez.
Sporda yapmaz. E ben de durum tam tersi. ikinci dilimi aldığımda hep birden fazla kez düşünmek zorunda kalıyorum.
Ama yine de benim kilom ondan daha fazla.
Yıllardır aynı ortamlarda birlikte bulunmaktan ısrarla kaçınırım.
Çünkü her fırsatta benim onun kendinden 7 yaş küçük kız kardeşi olduğumu itina ile anlatır.
Halbuki kendinden 7 yaş büyük, evde kalmış kız kurusu ablası olduğumu söylese yeminle daha az rahatsız ve rencide olurum.
( o 45 bense 57 kiloyum. )
Bazen su içmekten ve habire şekersiz tatsız tuzsuz şeyler yemekten isyan edip dilediğimi yemek istiyorum. Ama sonucu denemeden bildiğimden hemen vazgeçiyorum...
Carnitine falan kullanıyodur.
Herkesin olmak istedigi insan turudur. Yemek yemek gibi guzel bisey varmi ya.
Yemek gördü mü bırakmayan, herkesin imrenerek baktığı insandır (bkz: ben)
Bazen bu durumdan sıkılıp az yemeye, kiloma dikkat etmeye çalışıyorum. Hayat çok zor of.
Ben olmadığım kesindir. Özenilen insandır. Keşke en sevdiklerimizi yesek de almasak kilo .
Bir aralar dahil olduğum, lakin acısı şimdi çıkan gruptur. Gece yarısı kalkıp nutella ve brownie yediğimi bilirim. Her gün üçer beşer yuvarlardım çikolataları. Aah ah. Sonradan geliyor arkadaşlar yapmayın. Resmen intikam alıyor benden çizkekler..
Benimdir. Ne veriyor ne alıyorum. 1,80 boya 85 kilo.
Âhir ömrümde ciddi anlamda kıskandığım tek özellik.
Sahip olan kişilere fena halde hasetlenirim.
tiroidleri çok çalışan insandır.
iç yağlanma denen hadiseden habersiz olan kimselerin özendiği insandır. Metabolizma ne kadar hızlı olursa olsun, bol yağlı fast foodları yemenize rağmen kilo almanızı engelleyemez. Ancak yoğun spor ya da belki yüksek tempolu hayat sayesinde mümkün olabilir. O kadar kalori nereye gidiyor dersiniz? iç yağlanma olarak etkisini gösteriyor.
Kendini yırtsa da kilo alamaz. Çöptür. Kız ise gideri belki ama erkek ise hayal edemiyorum. Market alışverişlerinde karısını çağırır. Kol kaldırmıyor adam ne yapsın.
Topuğuna sıkılası insandır ne öyle yiyon kilo almıyom ben yiyip kilo alıyorsam sen de alacaksın arkadaşım.
benimdir hocam ve gerçekten vardır böyle bi şey. mesela ben her sabah mutlaka kaymak bal tereyağı pekmez yerim. çayı bol şekerli içerim. bazen 1 ekmeğe yakın yerim, akşam yağlı yemek yerim. favorim bol yağlı kızarmış tavuktur, derisi öylesine yağlı olur ki tadı mükemmeldir. dışarıda mc donalds vb yerlerde menüleri hep en büyük boy seçer bazen yine doymam. akşam yemeğinden sonra en sevdiğim tatlı da kaymaklı baklava veya bol kaymaklı ekmek kadayıfıdır. olmadı çikileta atarım bikaç parça. ayrıca geceleri yemek çok kilo aldırır biliyorsunuz, buna rağmen geceleri büyük sandviç yaparım yerim.(sandviçe de tereyağı sürerim) bana ne kaymak ne de tereyağı uzun süre dayanabilir. ancak uzun zaman sonra konuştuğum insanlar fitleşmişsin diyor benim için. (daha dün yaşandı bu olay)
me. (bkz: guzelavratotu)
o seni yemiştir. yoksa kilo alırdı.
valla aynı ben ama bir sorun var

herşeyden istediğim kadar yiyorum

bolca yiyorum ve kilo almıyorum fakat düşündüm şöyle metabolizmam hızlı desen hızlı değil

yedigimi geri sicamiyorum kabızlık var anlamadım.
Herkes kadar yiyen hatta daha fazla yemek yiyen ancak kilo sorunu yaşamayan canlıdır!
insan değil o bir yaratık. Zira metabolizma dediğimiz şey çok basittir.
yer, içer, s..çsınız. bu kadar!

Hepsinden fazla yaptınız mı da kilo alır yağlanır göbeklenirsiniz. Yiyip yiyip kilo almayanları insanlar olarak bizler istemiyoruz.
soyumuzun kara kuru olmaması için yoksa başka bir sebep yok yani.
okurken karnım acıktı yine.

Not: kilomu korurum ve 2.5 saatte bir yemek yiyebilirim.
Örnek ben ama bi gün ay bunu yemiyim çok kalori li diyeceğik diye korkuyorum.
Kesinlikle ben
herseyden yerim
yemek yemeyi cok severim
hele tatlıya asla hayir demem
ama oldukca fit kalabiliyorum
cok hareket edin ve cok su icin.
e tabi metabolizma da hızlı calisacak.
Öldürelesi insan. Nasıl almazsın kardeşim ya.
-yaae ben her seyi yiyorum ama kilo almiyorum. Varya gecen davar gibi yemisim.. Ama almiyorum.
he aq he.
Siz de bunu yediniz mi?
Azicik mantikli dusunun bunlardan her ortamda 1-2 tane en az vardir. Bu kadar yaygin olsa sizde niye aynisi olmasin?
istedigini yiyip kilo almayan insan az yiyordur. Yada istedigi seyler az kalorili seylerdir. Baska bir ihtimal yoktur. insanlarin agzina bakip her seye inanmaktan vazgecin
not:şişko degilim
ozenilecek insan tipidir. Lan gece yatmadan bir lokma bir şey fazladan yiyeyim kilo alıyorum.
nefretimdir.