bugün

Hedefi olan büyük israil devletini kurmak için önüne gelen solcu kemalistleri de domaltacak ülkedir. Onun için, filistin de müslüman katlediyorlar diye hemen bir kez verme alışkanlığınızın size de faydası olmayacak.
Soykırımdan kurtulduktan sonra dünyaya hükmetmeye yemin etmiş insanların var olduğu ülke.

Yüz ölçümü bir elin avuç içi kadar.
hiçbir zaman sözde büyük israil emellerini ulaşamayacak olan devlettir. sadece amerikanın orta doğudaki en uzak karakolu olarak kalacaktır. yahudi diasporası aşırı dinci yahudi grupları en az müslümanlar kadar sevmiyor. dolayısı ile sermayedar kesim için bu dini-politik duruş orta doğuyu karıştırmak adına iyi bir argüman.

bir gün kürt devleti kurulmayacağı gibi büyük israil devleti de yahudi akaidinden hareketle ortaya atılmış bir şey.

gerekçe? sermayedarlar.
sözde müslüman devletlerin kabe'sidir. Bu ülkenin başkanı ise bu sözde müslümanların halifesidir. Peki kimdir bu sözde müslüman ülkeler derseniz bunu anlamanın yolu çok basittir. Hem müslümanım deyip hem ülkesine abd üssü kurduran ülkeler sözde müslümandır.
ingilizlerin lawrence gibi ajanlar kullanıp, arap maymunlarını da para ile tutup bize karşı kışkırttıktan sonra egemenlik kurdukları, sonrasında da yahudilere satılmasını sağladıkları toprak bütünü. ingilizler bunu hep yapıyor. rothschild'lerin söylediği gibi kaostan düzen doğar. önce ortalığı birbirine kırdırıp zayıflatıyorlar. sonra kendi planlarını sinsice uyguluyorlar.
(bkz: ordo ab chao)
Lan ben de burayı dindar insanların ülkesi sanardım. Geçen instagramda israilli ergen bi bebenin hesabına denk geldim stalklarken gördüm ki en kaşar kızlar burada yaşıyor amk. Güya ülkede savaş var tavşan gibi yiyişiyorlar kim bilir paylasmadiklari neler yapıyorlardir.
Lan seriatsa seriat yahudi seriatina mi gecsek dedirtir.
israil, 8 milyon.
müslümanlar 1 milyar 800 milyon.
mescid-i aksa kapalı.
neden? çünkü organize değiliz.
azdan az, çoktan çok gidermiş yeğen. organize olsan nolcak.

yeğen mi dedim orda ben?
Amerika'nın hirosima'ya attığı bomba da 5 tondu ama 100 bin insanı birkaç saniye içinde dünyadan kopardı.

velhasıl kaç kişi olduğun değil, kaç beyin olduğun önemli.

10 milyonluk israil 1.8 milyarlik islam dünyasından daha fazla beyin ihraç edebilmisse dunyaya islam dunyasi bunu iyi dusunmeli.

teknoloji ve bilim herşeydir.
Dünya tarihinde sadece bir kez bir terörist grup güçlü bir devlet kurabilme başarısı göstermiştir. Bunun tarihte başka bir örneği kesinlikle yoktur.
yavaş organize olun sonra ümmet komple yarrağı yemesin. çoğunluğun bir önemi yok, islam dünyası intihar edeli çok oluyor. batıdan tek anladığınız sapkınlıklar olduğu için bilimi, doğru eğitim sistemini ve özgürlükleri reddettiniz.
şimdi de bokunuzda boğulacaksınız.
yahudiler son 100 senede bilim alanında kaç nobel ödülü almış, bir araştır.
şimdi bunlar nobel ödülünü de yahudiler veriyor der.
nato kafa nato mermer.
adamlar hem islamı biliyor hemde Yahudiliği tam anlamıyla yaşıyor ( tabii atalarının uyarladığı Yahudiliği), dünya ekonomisinde, bilimde de etkililer üstelik islam dünyasının tükürüğüyle boğulabilecek kadar da az bir nüfusları var ne diyeyim daha
Dünyada yüz tane kalsalar yine birlik olurlar bizim mal müslümanlar hala sünni şii alevi diye ayrılsın dursun.
biranın 7.81 usd
(27.53 tl) olduğu ülke.
Gene başlıyoruz. Ihıım. Bir ara sigaraydi şimdi dolanır diyar diyar...
4. Periyotta düğmeye bastılar ve almanya yenildi. Adamlar bu kadar etkin.
(bkz: israil in pkk yı terör örgüt olarak görmemesi)
Sözde Kürdistan referandumundan evet çıkarsa bunlarla komşu olacağız.
tüm kötülüklerin anası.
erkeklerin 3 yıl kadınların ise 2.5 yıl zorunlu askerlik yaptığı ülke.

bugün haberlerde israil'de aşırı dinci bir grup askerlik yüzünden dini görevlerini yerine getiremedikleri için zorunlu askerliğe karşı olduklarını gösteren bir eylem yapıp, polis ile çatışmaya girmişler.

özetle yobaz her yerde yobaz.
israil devleti'ni ilk tanıyan ülke abd, ilk tanıyan müslüman ülke türkiye, ilk tanıyan arap ülkesi mısır olmuştur.
Bugün elimde olsa israil vatandaşı olurdum. Dünya tarihinin en eski milleti musevilerdir. Türkiye de yaşayacağıma israil de yaşamayı tercih ederdim.
ülkemdeki çoğu çomara karşın en ufak bir kinimin olmadığı ülke.
"Dünya tarihinin en eski milleti musevilerdir"

(bkz: kaynak götün)

Tanım:Çin,hint ve kızılderililer buna götüyle gülüyor şu an.