bugün

dünyanın artık israil siyonizminin kökünü kazması gerektiğini gösteren alçakça, şerefsizce, katilce işlenen insanlık suçu.
baş orospu çocuğu abd nin yancılığından güç alarak yapılmış bir operasyondur.
israil'in türk bayraklı gemilere gerçekleştirdiği saldırı .

Bu saldırının iskenderun'da 7 erimizin şehit olduğu saldırıyla aynı gün gerçekleşmesi, akıllara global ergenekon'un devreye girip ak parti hükümetini indirmeye çalıştığı şüphesini getiriyor.

Bu konuda özellikle başbakanımızın soğukkanlılığını kaybetmemesi ve halkımızın da tahriklere kapılmaması önemli.
derin oyunlar dönüyor. türkiye birebir savaşın içine çekilmesi için fitil ateşleniyor. bir taraftan sempatizan ve provakatif şeylerin çıkacağı belli. böyle kolay ve yüzeysel hata yapılacak iş değil. hiç kimsemi bilmiyor uyanmıyor tuzağın farklı bişey olduğuna. israilde kendisine göre savunmasını yapacaktır tabi. biz şunu şunu uyguladık diye kendine göre hukuksal çizgiden ilerleyecektir mecburen. daha öncede özür dileme kapsamında birtakım şeyler gerçekleşmişti hatırlarsınız. gene onun gibi bişeye dönecek elbet. ama derin oyunlar var böyle hamle yaptığında böyle bir boyuta geleceği kaçınılmazdı zaten. şimdi kurtlar vadisini bekleyip görecez. büyük oyunlar dönüyor büyük.

abd'nin "olaylar hakkında şuanlık bir bilgimiz yok haber akışı sağlayamıyoruz" tarzında davranmasıda hakikaten çok gülünç. nasıl olur lan o? imkanı varmı? abd'nin aldığı her nefes ciğeri olan israil'e gitmiyor mu? yemedik hiç.

birde sapla samanı karıştıranlar hortladı birden her yerde. beyler hemen bişeyler görüp etkilenmeyin çok şükür beyniniz var default ayarlarınıza dönüp bir düşünün iyice. hemen yok atasözleri, onun bunun provakasyonuna katılıp koyun olmayın.
ilk olarak "bence israil haklı yaaeeee." diyenlere kuzu beyni almalarını öneriyorum. zihin açar.

ikinci olarak her ne olursa olsun bir "yardım" gemisine, (bkz: yardım), üstelik sivillerin bulunduğu ve herhangi bir tehdit içermeyen bir gemiye askeri operasyon düzenlemek insanlık dışıdır hatta orospu çocukluğudur. ayrıca neredeyse "soykırım" ilan edilebilecek şekilde bir saldırı düzenlenen bir yere yardım yapılacaksa ve bu birkaç ülkenin desteğiyle gönüllü olarak yapılıyorsa, o gemiye "önce şuraya gel ondan sonra oraya gidersin." diye yönlendirme yapmak ayrı bi şerefsizliktir. şayet bu gemiler önce israil limanına gitseydi, o gemideki malzemelerin neredeyse yarısına israil hükümeti tarafından el konulurdu. israil' in ne kadar yavşak ve götveren bir ülke ve bir o kadar da orospu çocuğu bir hükümete sahip olduğunu biliyoruz. ki bunu gazze saldırılarında ve bu sabah itibariyle gördük.

israil' in; devletleşmiş, modern bir terör örgütü olduğunu bu sabah itibariyle artık herkesin anlamış olması gerekir. birleşmiş milletlerin belli kurallarını hiçe sayarak, bir "yardım" gemisine apaçık saldırı düzenleniyorsa bu ülke (!) terör örgütünden farksızdır. şimdi bu israil' e ne yapılmalı? misilleme olarak yapılacak şey ne olmalı yani? bir bok olmayacak. israil' e davos ta aklınca "posta koyan" sayın başbakan, saldırıyı sadece "kınayacak". belki daha ağır ifadeler kullanılacak fakat ne orada öldürülen insanların, ne de dünyanın gözü önünde yapılan bu şerefsizliğin hiç kimse karşılığını veremeyecek. bu olay da böylece tarihin büyük orospu çocukluğu olarak havada asılı kalacak.

son olarak:

Gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz. (Adolf Hitler)
bir israil internet sitesi israilli piçlerin katliama geldiği anı 2 videoyla sunmuş. birinde donanma askerlerine nasıl saldırıldığı diğerinde gemide nasıl mühimmatlar ele geçirdiklerini gösteriyorlar. çocuklar için taşınan misketler, sapanlar savaş ekipmanımız olarak görülüyor.

http://www.israelnational...com/News/News.aspx/137798
http://www.habersahifesi....protestolar_devam_ediyor/
sadece türklerin değil, azıcık vicdan sahibi olan her insan evladının içini acıtması gereken operasyon. gemideki aktivistler tabii ki de kendilerini ellerinden geldiğince savunacaklardı. elbette ki gönüllülerin verdiği en küçük zararı bile aleyhimize kullanacaklardı ancak sırf durumu meşrulaştıracak fırsat vermemek adına da gemilerine sabaha karşı baskın yapan silahlı askerlere karşı "buyurun kelepçe takın" deyip bileklerini mi uzatsalardı o insanlar?

bu saldırıya sesini çıkartmayan, elinden gelebilecek olan en küçük desteği bile esirgeyen insanların ellerine kan bulaşıyor farkında mısınız? yıllardır sürüp giden bu zulme zaten fazlasıyla sessiz kaldı tüm dünya. artık israil'in yasadışı ambargosuna karşı o "büyük" dünya devletlerinin ses çıkarma zamanı geldi de geçiyor bile. insanların gözünü açmak bize düşüyorsa eğer sorumluluk alınmalı. gemide bulunan her insanın vatandaşı olduğu ülke* ortalığı ayağa kaldırıyor olmalıydı şu an. dilerim geç de olsa gereğini yaparlar.

israil yalakası, vicdansız şerefsizler de bu haklı çabaya köstek olmaktan vazgeçsin artık. daha da küçülemezsiniz.

ben boktan hayatımdan utanıyorum şu an, siz hala "adamlar haklı, dediklerine uymak gerek. elbette ölürler böyle" mi diyorsun?

geçen gün orhan kural demişti sanırım "bana eşek herif, it oğlu it diyebilirsiniz. zira onlar küçücük bebeklere tecavüz etmediler, insanları katletmediler, soygun yapmadılar. ama onlar insana benzetilmeyi ister miydi bilemem."diye. doğru söze ne hacet.

silkelenin, şapkanızı önünüze koyun ve düşünün.
üstad NFK'in dediği gibi yumurtalarını pişirmek için, Dünyayı ateşe vermekten çekinmeyen lanetlilerin kendilerinden bekleneni yapmalarıdır.
operasyon değil o savunma, savunma.

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
Filistin,Filistin diye kendimizi yedik olan yine bize oldu.Başımıza ne gelirse Filistin'den geliyor,1.Dünya Savaşı'nda da şimdide aynı.israil oran buran oynuyor dikkat et,bu ülke sizi 1000 kişiyle döker.Resmen savaş başlangıcı bu,Allah sonumuz hayır etsin.
mısır, isveç, yunanistan ve türkiye'nin elçilerini çekmesine sebep olmuştur.
sivil yardım amaçlı gemilere insanlık dışı yapılan operasyon olup, bal gibi saldırıdır.

israil kınanabilir, bunda haklılık payı yüksektir ancak israil'in uyarılarını "bırak yea" diyerek karşılamak da mantıksızdır. en azından katılan ülkelerin resmi yardım kuruluşları, örneğin kızılay, kızılhaç gibi desteği ve katılımcı ülke devletlerinin garantisinde gidilebilirdi. hem gizli silah tartışmasına neden olunmaz hem de istendiği gibi sadece insani yardım faaliyeti yerine getirilebilirdi. katılımcı devletlerin garantisini israil hükümeti de reddedemez ve en önemlisi kan dökülmezdi.

ama bu yapılmadı ve işte sonuç. yazık!
uluslararası hukukta açık denizlerde bayrak devleti olan tüm gemilerin dokunulmazlığı vardır.bayrak devletine sadece kendi ülkesi müdahale edebilir.hatta bu israil karasularında da geçerlidir.fakat israil yıllardır filistin de bir insanlık suçu işlemesi yetmiyormuş gibi birde dünyanın dörtbir tarafından gelen insani yardım filosuna çirkin ve adi bir şekilde saldırmıştır.bu ULUSLARARSI HUKUKUN ve iNSAN HAKLARININ açık ve net ihlalidir.yapılan bir insanlık suçudur.bu durum karşısında sessiz kalınmamalıdır.tepkiler en etkili ve net şekilde ifade edilmeli ve israil bu durumu en kısa zamanda düzeltmelidir.fakat israil devleti her zaman yaptığı gibi bu TERÖR suçunu gene pişkin bir şekilde desteklediğini ifade etmiştir.AiHM ne de dava açılamayacağını bildiği için yüzsüzlükle suçunu kabullenmiştir.bizlerin insan olarak görevi bu suça karşı tepkimizi sözlük,facebook,twitter,friendfeed,bloglar ve çeşitli siteler v.b. aracılığıyla ortaya koymaktır.herkesi insani vicdana davet ediyorum.bu durum karşısında sessiz kalınmamlıdır....
(bkz: havada barut kokusu var)
yardım yıllarca karadan yapılıyordu. neden yine karadan otobusle yardımı yapmadılar ? olay gosteris yapmak yazık filistinli insanlar siyasete bile malzeme ediliyor yazık...
haklı operasyondur.
o yardım konvoyu'nun ne işi varmış orada.
olan iskenderun da şehid olan 6 kahraman mehmetçiğe oldu kim ne derse desin...
her ne hikmetse kimlerin öldürüleceğinin önceden planlandığı operasyondur.ve türk isimlerinin sadece devlette olduğu -bilindiği- operasyondur.
burda ben ''davosta atar yapan tayyip yiyorsa savaş çıkar'' açtığımda herkes düşüncemi hakir görmüş, misyonumuza zarar olarak nitelendirmiş, diplomasiye darbe olarak görmüştü.

memleketin maddi sorunları varken savaşa girilmeyeceğini savunmuştu. fakat herkes ne çabuk unutmuştu, daha bir yüz yıl bile geçmemiş kurtuluş savaşında çok mu mühimmatımız, çok mu askeri olanağımız vardı sorarım. cefa çekmeden sefa sürülemez şüphesiz. önemli olan zorlukları aşıp bir şeylere sahip olmak. o yüzdendir ki karalanmış gururumuzu, diplomasi diye yarım asırdır bir taraflarımızı yırtarken geldiğimiz asalak, acınası durumu göz önünde bulundurduğumuzda aslında bu savaşı çok çok önceleri ilan etmeliydik. *
israil'in sadece bize değil abd ve yunanistan'a da resmen olmasa savaş ilan ettiği elim saldırıdır. bu saldırı israil karasularında olsaydı onlar haklı diyebilirdim ama uluslararası sularda olması israil'in kozunu ortadan kaldırıyor. eğer türkiye gerçekten büyük güçse bu saldırıya aynı sertlikte cevap vermelidir, gerektiğinde de israil'le savaşmalıdır.
kıçını abd ye dayayan israil piçinin yediği boklardan en vahim olanıdır.anlamadığım dünyanın geri kalan ülkelerinin bu pervasızlığa sessiz kalmayı tercih ederek koyun gibi yaşamasıdır.Bu ülkeler biz de dahil olmak üzere ortak bir güç oluştursak abd ve iti israil gıkını çıkaramaz ama nerdeee!!
[http://www.youtube.com/watch?v=qKOmLP4yHb4 ]

ingilizcesi olmayanlar için
--spoiler--
gazzeye yardım edilmesini bizde istiyoruz fakat gazze limanı bütün gemilere kapalıdır. bu yüzden güvenli şekilde ashdod limanına gitmeniz gerekiyor. ordan yardımlarınız gazzeye ulaştırılacaktır.
--spoiler--
grubun amacı provakasyon olduğu açıkça gözüküyor, yardım amacında olsalardı ashdod limanına gider ordan dağıtılırdı yardımlar.
işin içinden çok kötü kokular gelmektedir.

Elbette saldırının(!) uluslararası sularda yapılmış olması hiç bir şekilde haklı kılınamaz ve yapılan şey insanlık ayıbıdır.

ancak;

her şey gereğinden fazla ortada. tüm tarafların, kendilerini haklı çıkarma bahanesi ile ortaya attığı videoların hepsinde açıkça görülmektedir ki hem israil hem ihh konvoyu, olan biteni dünyaya gösterme çabasındadır.

dahası bu görüntülerin nasıl olup da, üstündeki tüm insanların esir alındığı bir gemiden çıkıp, ajanslara ulaştığı merak konusudur.

amerikanın son zamanlarda iyiden iyiye kazanmaya başladığı, "ortak düşman" sıfatından kurtulması için, avrupanın ekonomik etkilerle sarsılan gündemini dağıtabilmek için, tam anlamıyla cuk oturmuş bir olaydır.

ihh yardım amacından sapmış gibi durmakla kalmamış, üstüne bir de provokasyon peşindeymiş gibi görünmektedir. umarım şu an yanılıyorumdur.
bütün türk halkını galeyana getirmiş olaydır. eylemler, sanal ortamda paylaşılanlar falan.

benim asıl sorum ise davos fatihimize! hey, "van minüts" diyen adamın iflah olmaz sempatizanları! işe yaramış değil mi başbakanınızın davos zaferi! evet! görüyoruz nasıl sindiğini israil'in!
orospu çocuğu kelimelerinin sadece annesi parayla fuhuş yapan insana denmediğini anladığımız operasyondur bu. hatta içimizdeki orospu çocuklarını bile delilleri ile göstermiştir.

sadece marjinal düşüneceğim diye pespayeleşen leş kargaları nedense sadece karanlık dehlizlerden pisliklerini kusuyorlar. korkakların minvalidir bu! adaletin ağır gürzü o şeytani beyninizi parçalarken bakalım son pişmanlık fayda verecek mi?