bugün

entry'ler (770)

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/deralmart

eski sevgilinin arayıp düğününe davet etmesi

başka bişey takmak istersiniz ama altınla yetinmek zorunda kalırsınız. çifte kayıp.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/deralmart tanırım iyi çocuktur.

yüzükoyun yatmak

götü kollama eylemini gerçekleştiremediğimiz iiçin tehlikeli bir yatış şeklidir.

sevişirken oral seks istediğini ima etmek

(bkz: bi sakso çekte kendimize gelelim)

2 ekim 2012 galatasaray sporting braga maçı

forvete bir çilek in gerekli olduğunu göstermiştir.

sevgilisinin zoruyla kapanan kız

özgür iradesini ayaklar altına aldırmış kızdır. (bkz: kendi düşen ağlamaz)

aykut kocaman

iyi futbolcudan kötü teknik adam olur genellemesini biraz daha sağlamlaştıran adam. kişilik olarak iyi bir insandır fakat olmuyor be hocam işte ne gerek var zorlamaya.

messi gelse alex in onu da harcayacağı gerçeği

eğer ki fenerbahçe'nin başında aykut kocaman varsa messi'siz oynamaya alışmamız lazım diyerek alex'i yerine oynatabilir. gerçi söz konusu aykut kocaman olursa korkarım ki messi'yi selçuk şahin bile harcatır.

leyla ile mecnun

efsane ilk yirmi bölümden sonra nedense tat alamadığım dizi. bazı bazı eskilerin havasını alır gibi oluyorum ama nafile. artık sırf eski günlerin hatrına izlemeye başladım. keşke o kötü olay yaşanmasaydı da arda ve gerçek leyla hiç gitmeseydi ve en önemlisi onur ünlü yönetmen koltuğundan kalkmasaydı.

22 eylül 2012 vergi artışı

hükümet özellikle içki fiyatındaki artışlarla şahin kya selam çakmıştır.

sinan çetin

bu kurban bayramında dana yerine arkadaşlarıyla pkk'ya girecekmiş. üç beş kişi parası neyse verip pkk'yı bitireceklermiş.

iktidar olsam güneydoğuyu bombalarım

(bkz: yavaş bombala da saçın başın dağılmasın)

otobüste ayaktaki kıza yer vermeyen erkek tipi

kadın erkek eşitliğine inanıyordur.

müthiş kaleci denilen muslera nın her topu yemesi

3 maçta 5 gol ortalamasıyla oynadığı iddia edilen kaleci. bence kendisine laf edilmeden önce birazcık matematik öğrenilmelidir. eğitim şart

galatasaray

bu sezon leblebi gibi gol yiyen takımım. umarım şampiyonlar liginde patlamayız.

lionel messi

bir adamda hiç mi hırs olmaz anlamıyorum. bugünkü sociedad maçında iki gol attıktan sonra resmen kendini rolantiye aldı. birazcık hırs ve bencillik olsa yeminnen la ligada 70 gol atar.

david villa

özlemişiz sol kanattan falsolu vuruşla attığı golleri. hoşgeldin sempatik apaçi.

12 ağustos 2012 hüseyin aygün ün kaçırılması

bir çok insan tarafından danışıklı dövüş olarak nitelendiriliyor. bu nasıl bir kafadır böyle adamın pkk'ya yönelttiği eleştirileri açıp okumamış bazı gerizekalıların bunu idrak edememesini anlıyorum fakat bunu bir yazar, bir milletvekili diyorsa durum cidden vahimdir. unutmamalıdır ki barış için il il dolaşan bir milletvekili kaçırılabiliyorsa ankara'da oturup kıçını büyüten bir milletvekili de elbette kaçırılabilir. şu veya bu partiden olması olayın vahametini değiştirmemelidir.

bir de bunun başbakan ayağına gelirsek asıl çok orada. adam resmen bu tarz gelişmeleri bekliyorduk demiş. yahu madem bekliyordun milletvekilinin kaçırılmasına (senin partinden olmasa da milletin bir vekilidir) neden engel olmaya çalışmadın. üç gün öncesinden ülkenin her metre karesi kontrolümüz altındadır diyodun kontrolden kastın bu muydu.

uludağ sözlük

buraya girince o kadar özensiz yazıyorum ki kendimden utanmama sebep oluyor. entrylerimle birlikte hesabı uçuracağım.

edit: hesap nasıl kapatılıyor yardım ederseniz sevinirim.