bugün

Tüm dünyanın kabul ettiği ama sakladığı gerçek.
israil terör devletidir ama sadece yahudiler terör milleti değildir. Ortadoğu terör coğrafyası, kürtler ermeniler yahudiler araplar da terör üreten milletlerdir.
Abdyi unuttun, ırakta 1,5 milyon insan katletti, gerekçe saddamın kimyasal silahı var peki sonra aaa yokmuş ya VS.
Kesinlikle katılıyorum.
Hastane bombalamak
Rachel Corrie dahil tüm sivilleri katletmek
Mavi Marmara gemisine saldırmak
Bunlar bile israil'in ne kadar terörist bir devlet olduğunu özetliyor.
israil Hava Kuvvetlerinden istifa eden eski hava pilot yüzbaşı Yonatan Shapira, "israil ordusu bir terör örgütüdür, komutanları da savaş suçlusudur." dedi.

israil ordusuna 1993 yılında pilot olarak katıldığını aktaran Shapira, ikinci intifada döneminde "yavaş yavaş gözünün açılmaya başladığını" belirterek, şunları kaydetti:

"israil ordusu bir terör örgütü, komutanları savaş suçlusudur. israil hükümeti Yahudi ırkçısı bir hükümettir ve tüm bölgeyi felakete sürüklemektedir. Ben buna inanıyorum ve birçok kişi de aslında bunun böyle olduğunu anlıyor ama herkes bunu söylemek istemiyor. Bu bir gerçek ve ben bunu söylemek zorundayım. israil ordusunda eski bir pilot ve yüzbaşı olarak bunu söylemek benim görevim. içinde bulunduğumuz durumdan dolayı dünyaya Filistinlileri korumak zorunda olduğumuz çağrısı yapıyorum. Çünkü onlar katlediliyorlar, etnik nedenlerle öldürüyorlar.

israilli liderlerden hiçbir hayır gelmez. Hiçbir şey beklemeyin. Benim gibi solcu israillilerden bile, çünkü bizim sayımız çok az, olayların gidişatını değiştirebilecek kadar sayımız yok. Dışarıdan müdahaleye ihtiyacımız var. Büyük bir baskıya ihtiyacımız var. Bu felaketi durdurmak için mümkün olan tüm baskılara ihtiyacımız var."
Yeni versiyonu:

(bkz: filistin bir terör devletidir)

Hadi tekrarliyoruz koyun çomarlar!
Nasılmış??
Filistin bir..?
bu da national geografic tarzında hazırlanmış bir cnn röportajı. erdoğan konuşurken dinleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=L9J_LGOrXJw
israil demedi, ismail bir terör devletidir demiştir.
ortak anlaşma ile şuan en yakın dostudur.

vilademir putin diyor ki;

"bir tane amerika ve israil yanlısı olman müslüman lider söyleyin; müslüman olacağım."
kurulduğu andan,yıkılacağı ana kadar değişmeyecek olan gerçektir.
reisimizin başbakan olduğu dönemde söylediği bir söz. arkandayız reis. *

http://www.youtube.com/watch?v=hZQyv91EgcQ