bugün

iPhone almak dertleri unutmaktır.
her götün pardon herkesin kullanamayacağı telefondur.

git antenli televizyonlu telefon al lan keko.
10 tane samsung telefonum olucağına bir tane Iphone um olsun.
Cnn türkte tarafsız bölge programını izliyorum. Konukların hepsinde birer iphone var birbirlerine surekli fotograf gösteriyorlar.

(bkz: appleın sunduğu tarafsız bölge devam ediyor)
bi etiket midir bilemem ilgilenmiyorum da
ama mekanik anlamda piyasanın en iyi cihazına sahip olmaktır.
Bir android telefona göre daha düşük özelliklere sahip olsa bile her zaman iPhone kullanıcısının ayrı bir havası vardır. Bu telefonun duruşu bile asil.
hayatını basitleştirmektir. sınırlı bir özgürlük ama basit bir kullanım. tercih edile de bilir edilmeye de bilir.
ben iphone'u cool olmadan önce kullanıyordum.
bir lg, bir sony değildir. lg son zamanlarda cıvıttı ama, olsundur.
3 ciktigindan beri devamli iphone kullandim. ilk ciktigi zaman samsung note 3 ile ilk defa bir degisiklige gittim pembe rengi de etkili olmustu bu kararimda ne yazik ki aldandim.
bu tarz konulardan cok anlamazdim zaten ama bir süre sonra resmen kaziklandigimi hissettim.
bataryasi senesi dolmadan bozuldu. donmalar, kendi kendine kapanmalar vs.
gene de cok kötü degil sevdigim özellikleri de vardi ama ne acidan bakarsan bak iphone kadar iyi degildi.
en basit örnegiyle 1 sene sonra telefonu zar zor 4'te 1 fiyatina satabildim. ayni zamanlarda evde duran cami kirik bir iphone 4 ü ona yakin bir rakama sattim.

iphone digerlerine göre biraz pahali olabilir ancak yillarca tas gibi durmasi bir yana, her zaman paraya dönüstürebilmeniz büyük avantaj.

yani iphone kullanmak akilli tüketici olmak bana göre.
3 verecegine 5 ver o aradaki 2 puanlik farkin zaten hem performans hem fiyat acisindan esitlendigini fark ediyorsun zamanla.
iphone , teknoloji nin sovyetler birliğidir.
3 sene boyunca kullandığım android telefonlar beni az daha verem edecekti. Neyse ki iphone aldım ve tüm dertlerimden kurtuldum.
en yüksek bedel/değer skalasına sahip ürün. aynı paraya araba alsan senelik hiç yoktan 1k masrafı var. eşe/sevgiliye hediye alsan bitmek bilmeyen çeneleri var. karıyla kızla yesen öyle ya da böyle pişmanlığı var. bütün bu kararsızlıklar arasından sıyrılıp insanın gönlüne taht kuran bir apple almak en mantıklısı.
http://www.youtube.com/watch?v=O4T527dBZaA

https://vine.co/v/MTzqED0WIJL
iphone kullanmak en iyi tofaş'dan inip mercedes'e binmek gibi açıklanabilir.
Iphone al kafan rahat olsun dostum.
Akıllı telefon olayına iphone la girip, batarya ömründen dolayı kafayı yedikten sonra sırf uzun batarya ömründen dolayı sony z3 alan benim gibi biri için eziyet bir durum iphone kullanmak. Açık konuşmak gerekirse çok da aramıyorum iphone u, overrated şeyler kategorisinde harley davidsonla başı çeker bence.
5-6 yıldır iphone kullanıyorum ve hiçbir zaman pişman etmedi.
En büyük sorunu kesinlikle şarjdır. Onun dışında diğer telefonlara kıyasla kullanılabilir temiz sade telefon.
18 saatte 1 telefonu şarja takmaktır.

babanın şuan 60 saat bekleme süresi, 6.5 saat de ekran süresi var 4000 mah'lı android işletim sistemli telefonu ile.

görsel

gidin bu telefonun 4 katı fiyatına ayfon alın tikicanlar.
Son gelen güncellemeden sonra baya ağır küfür yemiştir. Vesselam..
asgari ücret alan biri tarafından kullanılıyorsa komiktir.

bakın ben fakirim, adabımı bile bile general mobile kullanıyorum. lütfen ya.