bugün

Adı ve soyadı ile nick alan yazar. Hemen feyzden, instagram'dan, tivitır'dan ekliyim. Aynen bim'den aldığım fişlerin üzerinde isimleri yazan tüm kız kasiyerleri ekledigim gibi. evet.
avatarına kendi fotosunu koyan trombosit yazar.
işte teknolojinin her şeklini seferber ederek sizler için bu fotoğrafı büyüttüm. hp, canon ve nikon daire müdürleri ile beraberim şu anda. sizlerin tamamına da selamları var.

bu avatarındaki hali.
görsel

bu da son teknoloji ürünü büyütülen foto.
görsel

gözlük çakma. dip boya gelmiş, ruj golden rose. evet.
yazılmış ama ipekgorgun un farkında olmadığı şiirdir.

--spoiler--
uzunca zamandır görmeyeli seni
bir başka kadın, bir hoş olmuşsun
kollarıma alıp sarmayalı seni
beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun.
--spoiler-- *
Aslında nickli başlık acmam ama artik dayanamıyorum.

Evet, ipekgorgun abartılmış, ilgi manyağı, bizim sözlükteki a.salak malların ilgi gösterdiği abartılmış bir yazardır.

Lafım erkeklere, ulan geri zekalılar, ulan kadın görmemiş beyinsizler, ulan gurursuz zevzekler..

Ne skime bok varmış gibi bunun başlıklarına ususuyorsunuz?

Sizde hic gurur yok mu?

Var mi ulan sunun dişe dokunur, bilgi içeren, ele gelen bir entrysi, söylemi, tespiti?

Ben size soyliyeyim. Yok.

Ama siz bu a.salakliginizla daha çok kosarsiniz bunun gibilerin peşinden. Sirf iki kiritir mi, bir gulumser diye.

Mal herifler sizi. Gurur yoksunlari. Evet.
Aynı olayı boku çıkana kadar konuşan yazar.

Anladık sözlük erkekleri iki yüzlü, ingiliz erkekleri muhteşem, biz kezo sen piremses.
ipekgorgun uludağ sözlükte ne ise, ünlü matematikçi john forbes nash in hayatının anlatıldığı a beautiful mind filmindeki barda arz-ı endam eden kırmızı elbiseli kadın odur.

filmi izleyenler hemen hatırlayacak, dahi matematikçimiz arkadaşlarıyla birlikte bir şeyler içmek için bara gider ve kapıdan girmeleriyle az ileride etrafa cilveli bakışlar saçan kırmızılı kadın a salyalar akıtmaları bir olur. tam bu esnada süratle bir çözümlemede bulunan bay nash yanındakilere "o kıza hepimiz bakarsak ve birlikte olmak istersek hiçbirimiz elde edemeyiz, hemen arkasından bardaki diğer kızlara yöneldiğimizde ise hepsi birden elimizden kaçmış olur. çünkü hiç kimse 2. sırada yer almak istemez. o yüzden en mantıklı seçim diğer kızlara iş atarak şansımızı arttırmak" tarzında bir durum analizi yapar.

işte bu nash dengesi denilen olayın sözlüğümüzde cereyan eden ipekgorgun vakasına indirgenmesi de bu aşamada oluyor. bir hevesle 2-3 gün bu fake kişinin peşinde koşan sözlük er kişileri olayın harareti bittiğinde diğer sözlük kızlarından da olmuş olabilirler.

hayatta herkes lüks mal olmak ister. başta kadınlar olmak üzere hiç kimse ikame mal veya kolayda mal statüsüne düşmeyi kaldıramaz.

bir iktisatçı gözüyle ipekgorgun olayının sözlük piyasasına yansıması budur.

edit: başlık kırmızılı kadın olacak.

edit 2 : bunu başlık olarak açtım nasıl oldu da nick altı oldu.
veda edeceğini açıklamış yazar.

görsel
Gitmeden herkese bi sakso çekecektir.
Kendini megastar sanan bir kızın açıklamasıdır.
Kendini ne sanıyorsun da açıklama yapıyorsun? Sence senin açıklaman bizim umrumuzda mı?
Kendini çok büyük birisi sanıyorsun sanırım.
Star felan böyle bi havalara girmişsin.
Kızım senden bin kat daha seksi daha güzel kızlar var burda.ama afedersin kahpelik yapıp fotoğraflarını paylaşmıyorlar.

Açıklamanı da al müsait bir tarafına sokup def ol bu sözlükten.
Böyle terbiyesizleşmezdim asla ama başka çare bırakmadın..
(bkz: mecbur birlikte oldum)
(bkz: hikayenin kilit cümlesi)
(bkz: ağlıyorum şu an).
(bkz: yemedik)
inşallah veda açıklamasıdır.
uludağ sözlüğün çokca gördüğü basit bayanımsıdır.
bu lümpen platformda atına binip ardına da üç beş tane leş kargası alan kendini şövalye/prenses sanıyor, basıyor yaygarayı benim egomu besleyin naraları ile kuru gürültü oluştururlar. kendine hedefler belirler sözlükte, namuslulaşır burada*... namusluyum kızım ben çığlıkları atılır, çok eğlencelidir bu. hedef göstermeler, tehditler, adrenalin, bağırış küfürler şikayetler... Ben kızım hadi bana yavşayınlar, polemikler, kezbanliklar, olaylar olaylar... işte uludağ sözlüğün böyle gaz bir durumu vardır. Ama şimdi reklamlar canımın içi. gündelik yaşantısında tatmin edilemeyen duyguları tatmin etmek, yaşanması zor kafaları yaşamak için bir araçtır çoğu zaman uludağ sözlük.

Birincisi elinde kanıtın yoksa tatava yapmayacaksın, başkasının ağzından hele ki orospu ağzıyla konusmayacaksın ha diyelim ki konuştun o zaman da orospulugun hakkını verdirirler ağzına bir daha yarım agiz konuşamazsın.

Ikincisi de;
Burada bazılarının, senin bildiğin kadar unuttukları vardır ipekgorgun efendi. ipekgorgun efendi ve tayfası. insan bir yaprak iki yaprak üç yaprak derken... dördüncüyü poposunda buluverir alimallah.

bundan ötürü, bir durmak lazim bazen. bana penis yolladılar, ay götüm, ssevişelim dedi silkecek bla bla bla... Böyle reklamlara girme çaban umut vermesin sana çünkü burada "demek ki sen yaprak istiyorsun" derler adama, istemese de istiyo derler. Sonra da o rus bu rus ilan ederler.

Insanları tahrik edersen, hedef gösterirsen o hedeflediğin okları kaba etlerine doğrulturlar haberin olsun...

asıl olay, ipekgordum un bu durumdan kazanmak istediği sözlük hedefi olan şey.
tanıma, bilinme, ilgi göme hırsı mı; yoksa gerçek hayatta erkeklerden geriye kalan kuyruk acısı mı?

Hangisi olursa olsun sonuçta zavallı olduğun ortaya çıkıyor ki yazık.
o niki tek kişi kullanmıyor panpa. balonlar demek daha doğru olur.

https://www.youtube.com/watch?v=SsVjQ_UZg4g
Kabak tadı verdi artık.
(bkz: kabak tadı)
çok güzel trolleyen keko..