bugün

on birinci nesil yazar.

Hoş gelmiş; umarım aseksüeldir ve hamam böceklerinden nefret ediyordur.

edit: açacağım başlığı töbe bismillah...
harun abiliğin kitabını yazacak gibi duran yazar.

teşekkürler evet.
lana del rey'e abayi yakmis. hayirlisi be gulum.
görsel
adı harun falan değil ipektir işte yazıyor burada.
feminist ayaklarda olan yazar. harun abi şüphesi henüz üzerinden kalkmadı.
bir zamanlar hazırlıkta hocalarım gibi feminist gibi görünen yazar. yapmayın etmeyin.
Mesaj butonunda bu ara baya hareketlenme olan yazar.

Ben demedim kendisi soyledi...
Adı ve soyadı ile nick alan yazar. Hemen feyzden, instagram'dan, tivitır'dan ekliyim. Aynen bim'den aldığım fişlerin üzerinde isimleri yazan tüm kız kasiyerleri ekledigim gibi. evet.
bizim nesilden yazar.

hoşgelmiş ve gelir gelmez penis resmini almış anlaşılan. şans işte.
bazı yazarlar kendisine neden kızıyor anlamayan yazar.

Halbuki düşmanım yok hiç gerçek hayatta bile ne bu kızmacalar?
Yeni troll.

Hayırlı olmasın.
sözlüğün yeni trollü dür. hayırlı uğurlu olsun.
uludağ sözlükteki cinsiyetçilere savaş açacaktır.
öyle feym fame falan iddiası yok. Yazıyoruz işte ne var bunda.
varoşluğun tipe göre olduğunu öne sürenler olmuştur. izmirli kızlar güzeldir, çok güzeldir, üstüne kız bile yoktur ama varoşlardır. kafa çeken dünya güzeli mi olur be..
ibişlerin nick altına dolustugu kız kişisi. Lan aylardır buradayım, bende 30 entry yok. Gidiyorum kestirmeye. Bunu siz istediniz. Evet.
(#26636176) Hepsi de seni mi bulur kardeşim. Aletini gösteren, ahlaksız teklifte bulunan...yakında sanalda tecavüz ettiler diye bağıracak yazar.
gidip ''ben kızım, adım da ipek, bana mesaj atın '' demek yerine ipekli bir nick seçip, ardından zaten abaza kaynayan bir sözlüğe dahil olup, daha sonra da vay efendim burası ne biçim sözlük, şöyle abaza var böyle şerefsiz var. Büyük ilgi gördün tebrikler.
Troll olduğundan şüphenilen bir arkaaş...

"Abi sence bu kız troll mü "diye bana mesaj geldi lan hiç tanımadığım üyeden ...

"Eski yazarsın sen anlarsın abi" diyor...
bugün sözlükçüler tarafından yorulmuş yazar. iyi yordunuz başta streslendirdiniz ama sonra stres attım teşekkürler.

bu kadar tantanaya gerek yokken cümlelerle de anlaşabilirdik, küstahlığa gerek yoktu.
nickini sürekli ipekongun diye okuduğum yazar.
kadın nicki alınca bununla prim yapılan mecralarda kadın nick'i almamak bir kadına yakışacak asil davranışlardan biridir.

kişiliği olmayan kadının ise dişiliğini kullanması olasıdır.

kişiliği dipte sonda depresyonda olan erkek yazarlarsa kadın nicki alırlar ve bunların karakterleri hakkında 2 kelime yazmaya bile değmez.

bir kadın yazardır ya da değildir. tanımam etmem ama bu tarz benim tarzım değil.

edit: fotoda koymuş. ben genelde fotoların kesinlike gerçeği yansıtmadığını hatta foto ile gerçek güzelliğin arasında en az eksi yüzde elli oranını koyarım. dolayısıyla bu foto oldukça çirkin bir kıza ait.
ilk defa donuz butonunu bana kullandırtan yazar. Çakma sarışınmış diyorlar. Biz bilemedik ama troll. Bildiğimiz, gözlemlediğimiz bu şimdilik. *
kendi nickaltını canlandıran sefillerden biri.

(bkz: dont feed the troll)
güncel Önemli Başlıklar