bugün

yanında biber gazı ile gidiyorsan ve buluştuğun kişiye gösteriyorsan reddedilme sebebidir.
daha samimidir. gerçek hayatta tanıdığımız insanların bir çoğu bize iyi görünmek için türlü modellere girmektedir. sosyal medya üzerinden tanınan insanların bir çoğu ise içini en iyi şekilde döktüğü plâtforma art niyet gütmez. tanıştığım insanların sayısı epey fazla vardığım sonuçta budur.
benim böbreğimi alacaklarına dalağımı almışlardı. tekrardan esefle kınıyorum.
eskiden karşı cinslerle buluşurduk yakın zamanda hemcinslerim buluşmayı yeğliyorum. gırgır şamata iki geyik ile oldukça keyifli geçiyor.
(bkz: bay frodo) (bkz: ac dc dinleyen kız)
sırlar dünyası olayından ibret almayan yazarların eylemidir.
hemcins kankalar buluşulabilir. karşı cins işi yaş gençler.
tek böbrekle şehrinize dönülmesiyle sonuçlanır.
"böbreklere dikkat ehi ehi kiki kiki" esprisini komik bulan yeniyetmelerin ergenlerin görüş belirtmeyi en sevdiği konudur. bu y kuşağı kadar tek tip ve sıkıcı bir kuşak görmedim. kendinize ait fikir edinin lan biraz...
günümüzün gerçekten bozulduğunu anlamak için bize sunulmuş enteresan olay.
Çok yaptık eskiden ama o zamanlar kız erkek herkeste bi merak heves vardı.
kendine acımıyorsan, böbreğine acı denilebilir.
böbreklerin ederini merak etmektir.
(bkz: yürek)
(bkz: cesaret)
Geçen yıldı sanırım. internetten anlaşmıştıkta. Ama yüz yüze gelince olaylar öyle sanal alemdeki gibi olmuyormuş. Ben ona evimin adresini verdim oda kabul etti. Öğlenden sonra geldi. Baktı önce ,bakmak yetmedi eliyle kontrol etti bir iki tane tıktık vurdu. Yok almadı benim satılık çamaşır makinemi. Buda böyle bi anı işte.
Evet risk budur.
Bir kaç defa yaptığım hededir. Öyle çok bir şey olmuyor yahu. Beraber geziyor, muhabbet ediyorsunuz falan. Hatta içtiğimiz bile oldu...
Iste risk budur.
böbreklerini evde bırak istersen dostum. maşallah.
günümüz teknolojisinde artık garipsenmemesi gereken olay.
Karşı cins ise 739474849 kere düşünmeyi gerektirir.
artık internetteki sosyal medya ve görüntülü görüşme programları sayesinden daha buluşmadan karşıdakinin ıvırını zıvırını öğrenme imkanı olduğundan pek tehlikeli değildir. kalabalık, hareketli bir yerde buluşuyorsanız güvenlik sorunu da ortadan kalkar. böbrek esprisi yapan arkadaşlar boş arazi, terkedilmiş fabrika veya yıkık inşaatta falan mı buluşulduğunu sanıyor acaba?
(bkz: internette tanışılan biriyle vuruşmak)
Genelde erkek ve kadinin aman allahim bu o degil.. Ya da o bu degil tumcemesi ile kardi karsiya kAlinabilecegi olasiliktir...
Ormana ya da evine gitmediginiz sürece pek sorun çıkmaz.
trollük yapmıyorum gerçekten internetten çok kişiyle tanıştım buluştum çok güzel vakit geçirdim, bizzat yaşadığım bir olay olduğu için çok ayrı güzel bir şeydir.
korkakların yapamayacağı hareket.