bugün

3 kez yapmıştım. Yalnız amaç sevişmek falan değildi.ZATEN ÜÇÜ DE erkekti. Uzun süre yazdığım 3 farklı forumda ortak ilgi alanlarımız olan konularda sohbet ettikten sonra biri toplantı da diğer 2 side bulunduğum yere başka arkadaşlarını görmek için gelirken benle de tanışmışlardı. 2 siyle bir süre daha netten görüştük artık görüşmüyüz. Lakin bir tanesi kankam olmuştur.sık sık görüşür telefonlaşırız.
Bence gereksiz bir şey.
şu an formatı değişmiş malum sözlükte yazarken yaptığım eylemdir.

o tanımadığım insanlarla takım kurup halı saha maçlarına mı katılmadık, inönüde eski kapalıda az mı küfretmedik, beşiktaşta az mı nargile tüttürmedik. kısacası çok şey yaptık, çokta kafa adamlardır. yalnız dikkat edin bende şu an fark ettim hiç kız yokmuş lan! asdasdadad

neyse öyle işte düzgün insanlara denk gelirseniz iyidir kısacası.
ilk buluşmaya gidilirken kafadan geçen milyonlarca sorunun verdiği his anlatılmıyor.
o kadar da korkulacak bir şey değildir. kaç senelik bir kardeş kazandım. iyi ki de tanışmışımdır efenim.
Yaptım, iyi ki yapmışım, bi daha olsa yine yapardım.
Kısıtlı sosyal ortamınızın sınırlarını ortadan kaldıran internet sayesinde unutulmaz arkadaşlıklar ortaya çıkarabilecek eylemdir.
yaptığım eylem. ama pişman olmuştum zamanında.. böbreğimi ve cesaretimi koltuğumun altına aldım ve gittim, netten görmüşüm, kameradan ha keza, gördüğümde tanıyamadım ya kızı.. kilo almışım dedi, insan nasıl 1 haftada 30 kilo alır anlamadımki. pişman oldum, bir dahada böyle bir eyleme kalkışmadım, yanlızlıktan ölürüm daha iyi. nasıl efektler var hadi foto tamamda kamerada ne yapıyorsunuz bir söyleseniz bari bizde adonis yerleştirelim göbeğimizin yerine..
internettekilerin insan olmamasından mütevellit şaşılacak durumdur.
Oldukça tehlikeli ve saçmadır. Karşınıza ne çıkacağını bilemezsiniz
ozellikle internet bu kadar hayatimizdayken gayet normal olan.

hanife hanim teyze gelip 'kiz bizim nuriye nin oglu sedat var bir bulusun konusun' dediginde gayet normal ama di mi. ne geldiyse, tanidiktan akrabadan gelmedi mi basimiza.

Tabi her siteden tanistiginizla bulusun demiyorum fakat bir karikatur grubundan tanisilip reelde devam eden saglam arkadasliklarimiz var, evliligimin de bu tarz olmasini isterim. kotu olan heryerde kotu.
Bir tanıdık, şuanki sevgilisiyle dört yıl önce msn den tanıştılar.

ilk defa bu yıl buluştular.

Dört yıl uzaktan uzağa..

Ve şuan çok mutlular.
Evet bu kervana bende katıldım dostlar. Anlatiyorum:

Daha 17 yasındaydım. Ismi Alper'di. Piç kurusu benle güzel güzel konuşuyor ama gel gelelimki ben Istanbul'dayım o Mersin'de. Herneyse üzerinden 1 sene gecti puştun beni tutmus. Ben de ben. Bi gün tutturdu geldim in kapıya. Siktirgit malmısın nesin dedim Inanmıyorum tabi. Gerizekalı harbiden gelip geri gitmis hemde kendi arabasıyla. Bende kendimi affettireyim diye Mersin'deki dayımın yanına gittim. Kuzenimi ayarttım bulusmaya gittik. Ben bekliyorum ki sipastik bisiy çıksın bu arada sevdigimden değil bu yaptiklarım, ekşın olsun diye. Neyse gittim dedigim gibi sipastik bisiy bekliyordum, sanalda takılıyor sonucta. Bi geldi. Pir geldi. Yarışçı bide. Dibim düştü tabi. Yemek filan yedik beraber. Tam vedalaşırken elini kalçama koyup dudagima bir yapıştı. Bide etkilediği yetmiyormuş gibi tam çekilicekken dudagımı yavaşça ısırdı öye bıraktı. her ne kadar zevkten dört köşe olsamda o anın şokuyla bir tokat yapıştırdım. Allah belamı versin. Çocuğu domaltıp siksem bu kadar utanmazdı heralde. Sonra özür diledim şokta oldugumu soyledim barıştık bayada çıktık. Yani sanal diyip bi kenara atmayın. Hepsiyle de bulusmayın tabi.
bir kere yaptığım eylem.kıza üzüldüm lan.zaten ondan sonra bitti yani. ahdjdmdnssk. o heyecan anlatilamaz ama. böbreklerim hala sağlam. bir kere daha yapacağım yakında. bu kızda hayal kırıklığına uğramaz umarım. çok heyecanlı aq.
edit: gamze sen mi eksiledin lan? daha yakisikli cikmadigim için pardon aq.
edit2: kızın da hakkını yememek lazım burnunda kocaman bir sivilceyle cikagelmisti.
Böbrekleriniz için hiç iyi olmayacaktır.
internetin avantajlarından "sosyalleşme" dalını kullanmaktır.
Güzel bi kadınsa elbette olabilecek olan eylemlerden biridir.
böbrek.avi .
zannımca bunu yapınca beklenmedik insanlar karşınıza çıkıyor.
buraya öyle bir şey yazardım ki, ancak yazılmayı hak etmedi.

isteyen olursa özelden anlatırım. not: böbreklerim yerinde duruyor.
http://m.hurriyet.com.tr/...aha-mutlu-ediyor-40043084
sürprizlere gebedir.
çok heyecanlıydım...
sadece netten konuştuğumuz kadınla gerçekten göz göze gelmek... ilk buluşmada pek de beğenmemiştik birbirimizi. ne biliyim biraz soğuk gelmişti. o da benim için aynı şeyi düşünüyordu belki de. heyecandan elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı bilmiyor gibiydik. sanki o anda yine internete gömülseydik.. bir anda gülüşür oynaşırdık yine.. ikinci buluşmayı ben teklif ettim , önce devam etmesek daha iyi olur dedi. sonra da nezaketen kabul etti sanki. ikincisi daha iyiydi ve ilerleyen günlerde sanki bir yapbozun sona kalan iki eksik parçası gibi olduk...

iyi ki nezaketen kabul ettiğin ikinci buluşmayı gerçekleştirdik selda'm.

selda kim mi?

kızım ona anne diyor...

6. yılımız.
teşekkürler internet. mucize nereden çıkar asla bilemezsinizxcvbdfgh şaka şaka böbrek avi olm kaptırmayın böbüşleri ahahaha.
(bkz: böbreği ele almak)

yeni deyim buldum.
yaşamadım ancak söyle bir gözleme vardım. internetten tanıştığım bütün kızlarda kişilik bozukluğu vardı. hani tüm kadınlar dengesizdir o ayrı ama bu zirve yapmıştı. belki de internetten dolayı da olabilir. interneti sık kullanan insanlar da böyle ters tepmeler olabilir.
Gençler dikkat.

https://youtu.be/_L23_X5HyIA
Valla on numara bir yeğenim oldu.