bugün

Günde 10 dk falan giriyorum. O da dm'lere bakmak için.
şu aralar kopmak istediğim uygulama.
oradaki yaşamın olması gibi mutlu gözükmek zorundaymışız hissini artık yaşamak istemiyorum.
ben doğaçlama takılıyorum genelde ama en son bir arkadaşımın boşandığını öğrendim oysaki instagramda çok mutlulardı her şeyin yapmacık olduğu dünyayı artık kabul edemiyorum.
1 hafta once falan actim hic kullanmıyorum neredeyse. Oylesine dursun diye actim.
gerekli ve gereksiz her türlü özelin paylaşıldığı sosyal medya platformu.
isim değişikliğine gidip, ismini reklamgram yapması gereken foto video paylaşma şeysi..

Ooorrrrrrr...pu çocukları, 2 paylaşım 20 reklam, 1 paylaşım 30 reklam bu ne lan?
Yıldım artık.
görsel
Pride başlığı altında hikaye eklemiş herkese. Hani özgürlük kardeşim sen bildiğin dayatıyorsun bu eşcinselliği millete.
görsel
takipçisi çok olan kızların zengin iş adamlarına pazarlandığını düşünüyorum.
kapatılınca bazı orospuların işi azalacak olan platform.
Sık sık şifre değiştirmekte fayda var
Bu ara çoğu kişi konya dan hesabına giriş yapıldığını görüyor. Benimde dün girmişler var bir sıkıntı.
oyle degil su devirde cirkin insan mi kaldi arkadaslar.
bu kadar teknolojiye ragmen hala cirkinseniz abv.

herkes puruzsuz mermer tenli herkes ipek kirpikli herkes dolgun dudak badem gozlu aq.
herkesin burnu findik.

zaten ulkede 1.70 altinda insan kalmadi gelip boyum 1.60 diyorsan ben sana hicbir sey demiyorum aq.

trafikte giderken falan goruyorum burnu birazcik buyuk boyu 160 falan uzuluyorum.nesli tukenmek uzere bu insanlarin.
iki köpeğin birbirini parçalamasını videoya alıp paylaşan sayfayı şikayet ettim. Sonuç olarak kaldırılmasına gerek görmemişler.

Senin de miadın doldu instagram.
Çok severek kullanıyorum. Çok umutsuz bir hayalim var ve dünyadaki en büyük arzum o. instagram sayesinde onu gerçekleştiriyor gibi hissediyorum ve bu beni inanılmaz mutlu ediyor.
sosyal medyalar içerisinde çok popüler olan uygulama bir zamanın facebooku gibi. facebooku dedelerimize bıraktık instagrama geçtik *
son senelerde gittikçe insanın tiksindiği bir sosyal mecra olmaya devam etmekte. nedenine geçecek olursak;

-postların güldürmemesi

-reklamcılık

-postların altında kadınlar üzerinden yapılan reklam

-boşa zaman kaybettirmesi

-kızların pofpoflanması ve onların da kendini bir şey zannetmesi

-büyük kanalların cagritaner adlı hesap üzerinde dönmesi

-mizah sayfalarının kalitesizliği

-videoların üstüne eklenen emojiler

ben daha size ne söyleyeyim efenim yani tiktok'dan hiç bir farkı yok. ilk başlarda güzeldi iyiydi ama şimdi bakıyorsun resmen leş kokuyor. beğenileri gizlemeleri hiç bir şeye fayda etmedi onu da dipnot yapalım.
çıplak gezmeyi özgürlük sanan et yığınlarının çırılçıplak paylaşımlar yaparak kendilerini rezil ettikleri paylaşım sitesi. zaman içinde facebook gibi yaşlı amcalar kahvehanesine veya huzurevine dönmesi yakındır.
insanların kendileri olmayı bıraktıkları sosyal platform.
Meriçlerin kız avlama yeri.
Yanlislikla yok ettigim uygulama.

Sevgili yazarlar tontirikyanağın bir derdi var. 1 ay once ders calismam gerektigi icin ve cok zaman harcadigim icin hesabi dondurdum. Simdi tekrar açıp hunharca hikaye atmak istiyorum. Ama sifremi unuttum. Sifre yenileme talebi istiyorum. Ama hesabim bulunmuyor. Napcam. Uzgunum. Biri yardım etsin. Please. Dondurcam diye sildim heralde.
Üstte bir mongolun tezine göre kapalı gezenlerin ahlaklı sayıldığı platform.

Bir sosyal medya uygulaması olup, akıllısından delisine herkes kullanır.
kullanmadığim ve asla kullanmayacağım uygulama.
Eski tadı kalmadı.Günde kullanma sürem çoğu zaman 5dk yı geçmez onda da caps lere yada komik repliklere falan bakıyorum.Bir çok arkadaş baya kötülemiş ama içinde dizi film replikleri olan sayfalar olması ciddi bir artı ve bu yüzden hala girilmeye değer.Bu sayede bazı dizileri önden tanımaya fırsatımız oluyor.
Uygulamada şifre yazarak giremediğim uygulama. Hata vermekte.
Sürekli olarak şifreyi değiştirerek girebiliyorum.

Ve şifreyi değiştirip, şifreyi hatırla diyerek girebiliyorum hatasız.
Yazarsam yine hata vermekte.

Tarayıcıdan girebiliyorum.
Uygulama bu şekilde.

Nedenini bilen varsa..

Edit: bilen kimse mi yok?!
bu uygulamayı kullanan çoğu kadın/erkek ilgi çekme ilgi arayışı içinde bunun içinde çok değişik yollar deniyorlar.