bugün

instagram kullanmayıp da kendini marjinal ve farklı insan olarak gören mağara adamlarına ithafen söylenen sözdür. evet.
Çok isterdim fakat istanbulda mağara bulamıyorum. Şöyle sahibinden temiz 1+0 mağara bulabilirsem gerçekleştireceğim eylemdir.
Bence instagram kullanmayı bi meziyet sanan popülerlik bağımlıları mağaraya inzivaya çekilsinler. O karanlık mağaralarda aydınlanırlar belki.
Mağaradan yazıyorum. Şimdilik çok serin, ama kışın ne yapacağız bilemiyorum kamil!
instagram kullanmayanlar mağaraya gider mi gitmez mi bilinmez ama kullananlar da çıktığı yere gitmeli.

Evet, bu insanlar genelde (Instagram kullanmayanı mağaraya yolluyor ise) ruh hastasıdır.
Fear of missing out konusuna değinmeye gerek yok ki; zaten alt yapısında gelişmemiş kişilik, karakter zaafı (beğeni takipçi için yaptıklarını örneklemeye gerek yok), aşağılık kompleksi mi desem var,
Başkalarının yanında fikrini söyleyemeyen, rahat olamayan, başka insanları üstün gördüğünden biçimlenen bir bellek edinmeyi başaramamış olup eziklik hissinde onaylanmak ihtiyacı duyan insanlara çıktığın yere git denir.

Evet, sizi Instagram veya Facebook değil ancak çıktığınız yer sizi tedavi eder.
Hayat bir süreç ve tıpkı bir engelli yarış veya yüzme yarışı gibi.
Dünya bir stadyum ya da yüzme havuzu.
Siz yanlış acele ederek hatalı çıkış yapmışsınız.
Bunun için çıktığınız yere dönüp yaşama yeniden başlayın.

Unutmadan: bu konu tüm sosyal medya kullanıcılarını kapsamaz. Hangilerini kast edildiği başlık da görülebilir.
emin misin?
(bkz: ibrahim tatlıses in doğduğu mağaranın müze olması)
Günümüzde mağaralar, pis şehirlerden daha medeni bir yaşam alanı. En azından doğanın parçası.
Taş devrindeyiz ve mağarada olmayanı kurt kapar.
o da bir şey mi? akıllı telefonum bile yok.
Mağara koordinatları ver gidip yaşayayım normal zaman da da arada bir gider yaşarım zaten *
Kimse ilişmeyecekse yaşanır neden olmasın.
Instagram kullananlar uzaya mı çıkıyor. Internette çizdiğin profil gibi olmak için diken üzerinde yaşamaktan başka bir olayı yok. Bi insan neden bunu kendine yapar.
Twitter tinder instagram vs asosyaller için değilmiydi lan.
2 + 1 75 metrekare magarasına çekilip dısarıya adımını atmayandır magarada yaşayan.
instagram kullanmayı medeniyet sanmak.

Devekuşu gibi kafanı o telefona göm sen.
kullanmaktan kastın nedir, app'i indirmiş feed scroll yapıyor olmak mı, hergün selfie ekliyor altına üç satır hayat anlamı yazıyor olmak mı, uzat gider böyle artık siyah ile beyaz arasında bir sürü ton var accık artırın mentaliteleri.
haklı beyandır. bankada, otobüste, çarşıda pazarda sıra beklerken on numara zaman geçirme itemi. rasgele videolar yeter.
" hadi gel köyümüze geri dönelim " dedirtti.
instagram kullanmıyorum ve çok mutluyum zamanımı boşa harcamıyorum artık.
Zaten mağarada yaşıyoruz. Tersini söyleyen oldu mu sanki. *
Ahahaha bende miii mağarada yapamam kusura bakmayın ulu yazarları.
Küçükçekmece de mağara vardı. Oraya git.
sosyal medyalarda kendimi pazarlama gereği duymayacak kadar sosyal birisi olduğum için ve ayrıca olsa bile instagramla ilgilenecek kadar boş vaktim olmadığı için beni gururlandıran bir durumdur. dolayısıyla ne boş bir adamım ne de asosyal. gösteriş merakım da yok. size yapmacık hikayelerinizle mutluluklar.
4"-6" ekranlar da yaşamaktan iyidir.
instagram kullanmayan tiplere söylemek istediğim vurucu söz. evet.
tmm.

tanım: Instagram icadından önce yaşamış ya da icat edildiği halde kullanmamış tüm insanlığın mağarada yaşamasının gerekmesi durumu.
görsel
Aklıma nedensizce hep bu gelir.