bugün

Hee sinirlendirin, gerçeği vurun yüzümüze, aç bırakın sınayın sonra aa sen kötü bi insansın.
en güzeli uzun bi otobüs yolculuğudur.sıkıldığına dair bi emare yoksa ruh ikizindir o.
kendini tanımaktan geçer.
o kişiyle ya ticaret, ya komşuluk, ya da seyahat yapmaktır.
Aslında yoktur.
insanlar, mum gibi(eriyik madde) o an ısıya göre şekil alır, toparlar kendini ya da dağıtır.
Şekilden şekile girer, belki eskisi kadar güçlü olmasa da titrek ışığıyla istediği gibi aydınlatmaya devam eder etrafını.

Yoktur tanıyamazsınız.
Bazıları iyi saklar kendini.
Bir şeyler yolunda gitmediğinde yaklaşımdır. Karşınızdaki kızdığında bile kendinizi savunma ihtiyacı duymuyorsanız, öfkesine rağmen sizi duygusal anlamda yaralamayacağına inanıyorsanız o insana kendinizi bırakabilirsiniz. Oldu da yanılırsanız ne olur ki, ya affeder ya da siler gidersiniz.
Yolculuk etmek. Ona gurubun başkanlığını verip gözlemlemek. Şartlar eşitken anlayamazsınız. Yetki verin görün kaç paralık olduğunu.
Emanet etmek.
Gülümsemek. insan olan zaten karşılık verecektir. Sözcükler sadece onun bakış açısından tanımanızı sağlar. Ama hareketleri her zaman gerçek kişiliğini oluşturur.
gözlerinin içine bakmak.
Biraz okudum yazılanları, sinir konusunda hemfikiriz.

Bir de dertleriyle tanırız insanları.
yara izlerinde saklıdır isimler.

Ama yine de en net sinirliyken tanınır.

Bu yolla çok insan sildim ben. Yani belki yanlış bir yöntem ama hepsinde de isabetli kararlar aldım.
Beraber yemek,yemek.
Ya alışverişte ya da birlikte yemek yemek.
Bir insanı tanımanın en iyi yolu onunla birlikte yaşamaktır diye düşünmekteyim.
gözünün içine bakacaksın, davranışları içten mi anlarsın birde sinirli iken hal ve hareketlerine dikkat edeceksin kendini belli eder.
Kesinlikle bir hafta misafiri olmak sonra da tavrını izlemek. Eğer samimiyetinden ödün veriyorsa hemen ardınıza bakmadan kaçın o evden. Çünkü o tehlikeli birisidir.
Güvenmek .

Sonra ne mal olduklarını anlıyorsunuz zaten.
Kavga edin.size verdiği değer sabrından ve söylediklerinden anlaşılacaktır.
öncelikle kendini tanımaktır.

kendini tanıyan herkesi tanır.
gotune saplak atin. hemen gercek yuzuulnu ortaya cikaracaktir.
3 maddeden 1 tanesinde bile gol yemeniz bireyi tanımanız adı altında önemli bir adımdır.

1 - ticaret yapacaksınız...
2 - uzun yola çıkacaksınız...
3 - aynı evi paylaşacaksınız...
"çok paran olsa ne yapardın?" diye soruyorum ben. aldığım cevaplar zaten tatmin ediyor ne kadar vizyonu olduğuna dair.

bağışlardım diyen olursa, geççç!
1.yolculuk
2.alıs veris
3.aynı ortamda uyuyun.
Vedalaşmak. Vedalaşabilmek.
önce borç verip sonra istemek . sonra anlıyorsun anyayı konyayı.