bugün

koklamaktır.
Bence hiçbir insanı tam olarak tanıyamazsınuz. Öyle bir olay yaşanır ve hiç beklemediğiniz bir tepki verir ki ben seni hiç tanımamışım dedirtir.
Araya mesafe koymak.
Bildiğim takdirde insanlar tarafından daha az zarar göreceğime emin olduğum yoldur.
seyahat, alışveriş ve yemeğe çıkmak.
şans vermektir. evet şans istiyorum.
tartışırsanız gerçek yüzünü görürsünüz. sonrasında vereceği tepkilerden ne olduğu ortaya çıkar. eğer çirkinleşiyor, tartışmayı 3. şahıslarla paylaşıyor, uzatıyor, iyi günleri unutup her şeyi yakıp yıkıyorsa notunu verirsiniz.
para konusunda mevzu açın, hemen kendini ele verecektir.
tinder kullanıp kullanmadığını sormak.
Tayyip hakkindaki fikirleri yeterli olabiliyor bazen.
Kaşık kaşığa değmeden kimin ne olduğu belli olmaz, bir insanı çok seviyor ya da çok iyi anlaştığınızı düşünüyorsanız birde aynı evi paylaşmayı deneyin.
aynı evi paylaşmak.
önce borç verip sonra istemek . sonra anlıyorsun anyayı konyayı.
Vedalaşmak. Vedalaşabilmek.
1.yolculuk
2.alıs veris
3.aynı ortamda uyuyun.
"çok paran olsa ne yapardın?" diye soruyorum ben. aldığım cevaplar zaten tatmin ediyor ne kadar vizyonu olduğuna dair.

bağışlardım diyen olursa, geççç!
3 maddeden 1 tanesinde bile gol yemeniz bireyi tanımanız adı altında önemli bir adımdır.

1 - ticaret yapacaksınız...
2 - uzun yola çıkacaksınız...
3 - aynı evi paylaşacaksınız...
gotune saplak atin. hemen gercek yuzuulnu ortaya cikaracaktir.
öncelikle kendini tanımaktır.

kendini tanıyan herkesi tanır.
Kavga edin.size verdiği değer sabrından ve söylediklerinden anlaşılacaktır.
Güvenmek .

Sonra ne mal olduklarını anlıyorsunuz zaten.
Kesinlikle bir hafta misafiri olmak sonra da tavrını izlemek. Eğer samimiyetinden ödün veriyorsa hemen ardınıza bakmadan kaçın o evden. Çünkü o tehlikeli birisidir.
gözünün içine bakacaksın, davranışları içten mi anlarsın birde sinirli iken hal ve hareketlerine dikkat edeceksin kendini belli eder.
Bir insanı tanımanın en iyi yolu onunla birlikte yaşamaktır diye düşünmekteyim.
Ya alışverişte ya da birlikte yemek yemek.