bugün

Hayvana da hizmetçilik yapiyosun sonucta ...

Kedileri çok severim, yanlis anlasilmaya.
Az insan çok hayvan.

Mutluluğun formülü bu.
Neden kedi ve köpek sahibiyiz sanıyon?

Yaş ilerledikçe hayatımdaki insan sayısı azalıyor, hayvan sayısı yükseliyor..
Hayatımda var olma amaçlarını sorguladığım zaman benim onların hayatlarında olmadığımı görmemle gerçekleştirdiğim eylemdir.

insan, lütfen.
daha 1 yıl öncesine kadar sıcak bir güneşken şimdi neptün'e döndüm. sanırım yeni nesil hastalıklardan birisi bu...
kimsenin kimseye tahammülü yok.

-biriyle flört ediyorsun,buluşuyorsun herşey yolunda. bir gün sonra uyanıyorsun 2 tarafta sohbeti kesmiş.

-arkadaşınla oturuyorsun,dertleşiyorsun,samimisin aradan 3 ay geçiyor birbirini aramıyorsun.

kimse kimseyi çekmiyor. artık en ufak harekette vs insanlar birbirinden soğuyor. bu da bizi yanlızlaştırıyor. üzücü
Sözlüklerde bile barınamıyoz. insan insanın cehennemi olmuş sevilmeden nasıl sevelim?
yalnızlık sevgisiyle birlikteyse pek sorun değildir.
Akıllı bir birey insanlara ihtiyacı olduğunu zeki bir birey ise onlara her daim katlanması gerektiğini bilir.
insanın kendini bilmesi durumudur. Kendinin çaresi yine kendisidir.
Kimse de " insanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum " goygoyunu yapmamış. O zaman ilk taşı ben atmış olayım.
Kendi hatanızdır. Tanımadan değer verildiğini gösterir. Zira soğutturacak davranışlar aslında hep vardı..
dün gece telefonumu kapattım ve yokluğunu hiç hissetmedim. tek başıma bir mekanda kitap okuyup kahvemi içtim, kimseyi aramadım. insanların ölçüsüzlükleri, egoları, kibirleri beni yoruyor. çoğu kişi yanımda değilken daha rahat hissediyorum. zaten aşk, seks, dostluk konusunda elimi nereye atsam kurudu. insandan uzak olmak beni rahatsız etmez bundan sonra. artık yavaş yavaş daha çok kaybolacak, daha çok telefonumu kapatacak, daha az insanı hayatımda tutacağım. bunu sadece ben istemedim ama artık önemi yok.
sadece kişinin kendisinin değil başka insanların da payı olan durum. yapacak bir şey yok.
Soğuyacak kadar değer vermemek en iyisi aslında.
Bence sözlük ahalisi olarak grup yapmalıyız ısıtmış oluruz ortamı.
Hiç ısınamadım ki soğuyayım. Hepsi uzakta ve iyi olsunlar.
Bu cahil siyasetinin halkın içinde yayılması ve fazlasıyla bu kitleye maruz kalmamızin sonucu.
Soğumayı bırak tahammül edemiyorum artık.
Her biri tiksindirdiği için artık bir sonrakinden de tiksiniyorum.
başka kim veya ne var ısınacağın?

birinden soğur birine ısınırsın.
zillet etme kendine ömrünün 5 senesini.
genel tavrımız gibi hissettiriyor artık.
çok kez soğumamayı deneyip her defasında adım atmış, tökezlemiş, düşmüş ve kalkmış bir insanın durumudur. artık yalnızlığı seçip sırtını kendisine dayayan, yaralarını kendi saran kişidir. keşke aksi olsa diye düşünürken yaralarına bakıp doğru yolda olduğuna inanıp bu duvarı kıramayan, kırmak istemeyen kişidir. ancak bunu bir kişi değiştirebilir.
“elbette bir insanı sevebilmek mümkündür. tabi yeteri kadar tanımıyorsanız.”
Normaldir hepimiz özel ve farklıyız şüphesiz bu da egomuzu şişiriyor doğuştan gelen nefis ve alter egolarımız var ve kibirde dahil buna diğerleri gerizekalı gibi geliyor olabilir bazıları veya duygulardır belki.

Mesela yola gittiğimde eve döndüğümde televizyonu açınca bile bir garip hissediyorum ek olarak reklamlardan ruh hali ile alakalıdır belki.

Aslında bir kaç reklam kötü değil...

Ama önceden itiraz ederken filmin arasına girse bile kanıksamamaya başlıyoruz bilinçaltımız ile oynuyorlar gibi...
istatistik olarak %98 bok çıkar.