bugün

Yüksek faiz veriyor gibi görünse de, gün sonunda kesintilerle birlikte elinize net olarak diğer bankalarla aynı tutarda para geçer.

Bu arada, Açıklanan Enflasyonun %15, faizlerin %10'unu altında olduğu bir ülkede faizden para kazanamazsınız. Paranız enflasyon karşısında faizde de olsa erir gider.

ing de ilgisiz alakasız, amatör bankanın önde gideni bu arada. Banka müdürü dahi adam gibi soruna cevap veremez.
soma'daki tüm müşterilerinin kredi borcunu silme kararı almış olan bankadır.
ekleme: kaynak ing bank ceo'sunun twitter hesabı; https://twitter.com/pinar...status/466614846554136576
düzenleme: moscow dream arkadaşımız uyardı krediler sigortalandığı için şahış ölünce borcu sigorta karşılıyormuş ve bankanın kaybı olmuyormuş.
logosunda dokunsan ağlayacak kadar hüzünlü bir aslanı barındıran banka.
ya da sembolizmi mi kullanıyorlar anlamadım valla.
http://www.voka.be/globus...ishingImages/ING_Logo.gif
(bkz: dertliyim be sözlük)
Büyük bir iş yapmış banka. Tebrik etmek gerekir.
"içinizden biri olmak için geldik" sloganı ile ekranlarda reklamları dönen, oyak bank'ı satın alarak faaliyetlerine başlayan banka.

içimizden biri olmak için ne yapacak acaba?
belli...

içimize girecek.

inek bank...
vadesiz hesap actim, acarken de eft havale ucreti yok dendi. ertesi gun denedim baktim ucretli hepsi. gunluk belli bir limitin altinda baska bankamatikten para cekme olayi da 3 kez ucretsizdi. o da ucretli. e be ina kodumlarim niye yalancisiniz bu kadar?

yer bursa organize sanayi subesi. ziraat bankasi yani. abv.
nerdeyse üç günde bir eve posta yollayan bankadır. sürekli birbirine benzer şeyler var içinde.

"biz değişmedik valla, sadece adımız değişti. inanmazsan gel bak. türkiye'yi de çok sevdik hem. off ne biçim bankayız"

hep bu tarz şeyler yazıyor. sürekli "değişmedik" deyince de insan kıllanıyor cidden. değiştiler mi acaba ?
Bir dediği bir dediğini tutmayan banka.
ilgi, alaka, hizmet 0.

Bir de Şube müdürünün yanlış yönlendirmesi sonucu beni ciddi olarak maddi zarara sokmuştur. Bu yüzden yapı kredi'ciğime geri döndüm.
8 senedir bilfiil kullandığım kredi kartı, günlük hesap, turuncu hesap ve 2 otomatik ödemeye rağmen, bilgim dışında geç eft ücretini 6 tl ye çıkartarak küplere bindirmiş olan bankadır.

yarın bi kendime geliyim sağlam bir fırça çekecem. iptal ettirebilirsem buraya caps koyarım gencolar. üzerinden bu kadar para kaldırdıkları müşterilerine lolo yapmazlar sanırım.
reklamlarıyla sizden biriyiz intibası yaratarak dost görünüp hatun bafilemeye çalışan jöleli genç tripleri sergileyen banka.
ATMleri hiç kullanıcı dostu değil. Bu konuda Akbank'ın eline kimse su dökemez gibi geliyor. Akbank'ın atm cihazlarını kullandıktan sonra ING'nin cihazları adeta orta çağa dönüş gibi.
50 den fazla ülkede faaliyet gösteren ve son olarak da oyak bank'ın tamamını 2 milyar euro'ya satın alarak türkiye banka sektörüne de el atan ing group'a ait olan hollanda bankası.
Tam anlamıyla rezil bir banka. Sabah akşam güncelleme yapıyoruz ayağına Internet bankacılığı hizmetleri yerlerde sürünüyor. Zaten topu topu beş on müşteriniz var onlara bile hizmet veremiyorsanız yapı kredi akbank ölsün artık. INg hollanda, Türkiye biriminin bu kadar beceriksiz olduğunu biliyor mu acaba?
aslanlı reklamı çok saçma olmuş. o hayvanın neresi sevimli yahu? resmen korkunç. sadece çocukların görebilmesi de düşündürücü. bu arada çocuklar kaç yaşına kadar görebiliyor ki o dev hayvanı?
amblemindeki aslanın küçük emrah gibi baktıgı bankadır.
http://www.onlinekredi.co...anka-logolari/ingbank.jpg