bugün

yazarları uludağ sözlüğü de ilan sahifesine çevirmişlerdir.

(bkz: oraya ziktin bi bura kaldıydı)
bir arkadaşıma hesabımı üstüne 15 lira vererek verdiğim sözlük. iyi oldu oradan kurtulmam,avare sözlük varken inci de neymiş?
yeni nesil ergenlerin toplaşıp her şeyi bel altına çektikleri, birbirlerine küfür edip bundan zevk aldıkları, saygısızlığın sözlük anlamı olan sözlük.
1. nesil -öyleki kurucu üyelerden ve ilk ziyaretlerin neferlerinden olan- hesabım 1,500 tl'ye satılıktır. pazarlık payı bulunur.
serkan inci tarafından açılan kreşin ismi.
trollerin cirit attığı site.
abaza diye tabir ettiğimiz kesimin takıldığı başlıkları insanı gülmekten yaracak tipte olan sözlük. aynı zamanda bilgi edinmek için en yanlış olduğunu düşündüğüm yerdir ne kadar gereksiz konu var ise inci sözlükte bulabilirsiniz.

amacı bilgi edinmek veya edindirmek olan kişilerin takılmayacağı sadece eğlence adı altında yaran başlıklar ve entryler bulabileceğimiz sözlük.
bu gece inanılmaz kasıyor ya hadi bakalım.

edit: ne bokuma eksiliyosunuz pardon da ? bi taraflarınıza mı battı?
uludağ sözlükte bu kadar sevilmemesinin nedeni inci sözlüğün fazlasıyla ilgi almasıdır. uludağ sözlük daha eski bir oluşum 3-4 yıl fark var aralarında. inci bir geldi uludağ'ın havasını aldı.
inci sözlüğe ddos saldırısı yapmak islam dünyasını bile sevapmı günah mı diye ikiye bölebilecek bir konudur. ben şahsen böyle bir eylem yapacak arkadaşın direk cennete gideceğini düşünüyorum.
malesef gereğinden fazla abartılışmış, çığırından çıkmış sözlüktür. 167 bin üyeleri varken neyi kontrol edebilirler ki? kuralsız ve özgür bi sözlükte değildir. artık ifşa edenleri şutlarla falan filan (bkz: zamazingo)
http://i55.tinypic.com/2uo1gdx.png

en başından beri içinin döl ziyanı dolu olduğu sözlük. yani forum yönetiyorsun, adam gibi uyarıyorsun herifi, ardından başa gelen şey bu.
çok bozdu.

an itibari ile ağır ddos saldırısı yemekle meşgul.

intikam yemini eden bir 100 kadar yazar var ama dahil etmiyorum kendimi. işim gücüm yok sözlükler arası ddos saldırısı yapcam? entry'mi girerim, keyfime bakarım açılmazsa da 3 tane sözlük daha var onlar ne güne.
bayrama özel baykuş reyizli arka plan yapmış sözlüktür.* almanca olan yazıda da biz her şeye inanmak ve güvenmek istiyoruz yazıyor.

http://galeri.uludagsozlu.../g/inci-s%C3%B6zl%C3%BCk/
popülerliği ve sevilme oranı git gide düşen sözlük . en büyük sebebi geniş kitlelere yayılıp kontolsüz ergenlerin sözlüğü ele geçirmesi.
bu sözlükte nasıl bir geyik dönüyor yarabbim. hele o görüntüsü ve yazısı birebir uyan capslere ölüyorum. ortam sadece taşaktan ibaret. kendi hallerinde ona buna laf söylüyor bi de am göt meme. ahahah gülesim geldi, girim de azcık eğleniyim.
ergen tayfanın online sex kıllatması yapmaya calısmaktan zevk aldığı, 15 dk okuduktan sonra sıkıldığım, sözlük olmadığını, birkaç ergeni eğlendirme sitesi olduğunu düşünüdüğüm bir oluşum.
Liseli gençlerin buluşma noktası, bir liseli olarak neden giremiyoruz belli değil, ulan alsınlar müebbet çaylak kalayım razıyım.
admini olmayan başıboş sözlük. zira adminleri bunları 'sözlük kendi kendini imha eder nasılsa' diyerek terketmiştir.
adrayon tarafından hacklenmiş sanırım.
tam bi hikayenin 4. sayfasındayken ekranda domalmış köpekleri gördüğüm ,sürekli olmadık yerden bişi çıkaran sözlük. lan çok heycanlıydı ama ya.
kendi içinde güzel olan, taklit edilmemesi gereken sözlük.

aynı şeyi burda yapmaya çalışmayın olmuyor beyler. bak, olmadı.
bu aralar "yalanına sokuyumcular" diye bir kelime üretmişler. çok gülüyorum. yalanına sokuyum.
inci sözlüğün kendisine has çizgisi olan, kutsalı karikatürize ederek küçük düşürme felsefesinden uzaklaşmasıyla amacından sapmış ergen diyarına dönmüş site.
eğlenceli olduğunu düşündüğüm sözlüktür.
en azından bişeyler yorumlamak yerine eğlenebiliyorsun. sınır yok, yasak yok, tanım yapacan diye başının etini yiyen bi mod yok.
güzel yani.