bugün

entry'ler (449)

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

Hacettepe ve diş hek hakkında bilgi almak isteyenler yeşillendirsin.

sözlük yazarlarının itirafları

Asla bitmeyecek itiraflardır, "itiraf ediyorum" cümlesiyle başlayanları çok popülerdir.

bir fotoğrafa aşık olmak

http://imageshack.us/phot...ages/201/fdfgrd2.jpg/sr=1

erkeklerden kızlara tavsiyeler

bağıra bağıra gülmeyin zira mide bulandrıyorsunuz.

dünyanın en kısa ve hüzünlü şiiri

yalnızım.

aşık olunduğunda yapılan mallıklar

onun da sana aşık olduğunu sanmak bunlardan en kötüsüdür.

sosyal olmanın insana kazandırdıkları

en başında mutlu olmaktır. okulda,sağdan solda geçen şeker kızların el sallamasıdır. oturacak bir yer bulunmadığında "lan otursana buraya " lafını işitebilecektir. çok fazla muhabbet edip, çok insan tanıyacaktır. canı sıkıldığında "noldu? nen var dostum?"lafını duyabilecektir. çok kişi tarafından tanınacaktır. popüler olalacaktır. çok fazla mekan görmüş olacaktır sosyal insan.

her şeyden önce bu insanları mutlu, mesut görürsünüz. siz ise onun asosyal,kulaklıklarıyla sevgili olan bir arkadaşı olabilirsiniz sadece. hep onun gibi olmayı hayal edersiniz ama yapınız böyle değildir,imkanlar elverişsizdir.

sözlük yazarı bir kızın güzel çıkma ihtimali

sözlükte bulunabilecek kızlar hem kültürlü hem de güzel kızlardır. Onca zaman sözlükte takıldım çok fazla kızla muhabbet ettim,fotoğrafı olanlar da gayet güzel idiler. (selam kızlar)

kızla konuşurken hemcinsini kötüleyen erkek

kendini yükseltme çabasıdır.

sevgilisinden ayrılınca içen kız

berkecan'ın gazabına uğrayan bir genç kızdır. korcanlar berkeler için videolar çeken siz yurdumun kızları! Hepinizin sonu efendi adam mahmut da bitecek

bağımlısı olunan şeyler

eski sevgili.
http://www.youtube.com/watch?v=tkxFA7nzLFg

aşkım dokuzuncu nesiller gerçekten salak

HER şey bununla başladı.
(bkz: 2 nesillerin aptal olması)

pkk yandaşı sözlük yazarları

http://video.uludagsozluk...teki-pkk-l%C4%B1lar-3333/

kadınların küfretme sebepleri

(bkz: hani marjinal bizdik)
kadın yaratılışı itibarı ile güzeldir,temizdir. küfür ettiğiniz için sizi dava edecek yok. edin,edin ama biz sadece çok itici olduğunuzu söylüyoruz.

kadının sigara içmesi de küfür etmesi gibidir. bunlar 1930 fransız kadınlarına yakışırdı. yakıştı ve bitti, size yakışmıyor. ha edecekseniz edin ancak ağzından bir küfür çıktığında bunu duyan bir erkekse senden anında uzaklaşır.

örneğin şu mk kelimesi nerden üüredi? en başında aq ve amk idi. kzılar küfür etmeye başlayınca am kelimesini kullanmaya utandıkları için mk kelimesi üredi.

(bkz: kadınlar marsmallow sıçar)

yabancı erkeklerin inanılmaz kibarlığı

(bkz: komşunun tavuğu komşuya kaz görünür)
(bkz: biscolata erkekleri de türk kızlarını seviyormuş)
(bkz: ideal erkek yoktur italyan erkek vardır)
(bkz: italyan erkeğinin ihtiyaçlarını karşılayamayacak türk kızı)

bugün entel olmak için ne yaptın

elimdeki nutellayı yerken bir yandan da iphoneumla entry okuyordum. o kadar komikti ki sandalyeden düştüm.

kız kardeşini sevgilisinin evine bırakan godoş abi

bazıları kanıksayabilir. kızın abisidir sanane arkadaş.
sen kız kardeşin bir erkekle mesajlaştığında günlerce odaya kapatıp kıza eziyet ediyorsun. erkeksin.evet.

(bkz: evet le biten entryleri sikme isteği)

küçükken yanlış bilinen şeyler

babanın arabada geri geri gitmek isteyince şoför koltuğunu tutup çekmesi, ve arabanın geri geri bu şekilde gittiğini zannetmek.

21 yıldır kafası olmadan yaşayan hintli adam

(bkz: yine sen yine espri)

mağazada denediği ilk kıyafeti alan erkek

mağazada denediği kıyafetlerle fotoğraf çekilip facebooka koymayan erkektir. *********