bugün

(bkz: Immm yarrak)

Al sana mutlu aile sicakligi!

Saka saka kostursun, trolluk yapmasin, efendi olsun, adam olsun. Haydi bakalim.
önce kendi nick altına yazıp "heeeooo beyler burdayımm hadi bana bişiler yazın nick altı girin böylece popi olayım bende ehehe" nidalarıyla başlığını canlandırıp, millet nick altı girince kendi etrysini silen "ezik" yazar. pardon harun abi.

edit: bu kadar kolpa olma be abi. *
asıl adı süheyla. şişlide bir kuaförde saç bakımı yapıyor. boş zamanlarında 64 taksitle aldığı iphone dan entry giriyor ve aynı mahallenin ayakkabıcısı yakışıklı bir gençten hoşlanıyor.
erkeklerden çok kazık yediği için ortaokulu aksattı ve derse merse kafası basmadığı için babası onu kuaföre verdi. şimdilerde çok mutlu denebilir belki yeni bir aşk onu bekliyor ve işleri de çok iyi.

tebrikler immm sey.

sanmıyorum ama hayatta başarılar.
Entelektüel görüneceğim ayağına sıçıp batıran yazar. Kol gibi yazı yazmış bir bok anlatamamış. ölse cenazesine gitmem..
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
lan bu tartışma tarzına da bitiyorum ha, yeminle hastasıyım. kendini sezar gibi yüksek bir yere koy, halka seslen, eleştirilince, "siz kimsiniz"in itici gücüyle maça 1-0 önde başla. hayır bebeğim, yedirmezler o soğanın cücüğünü sana. mevzuların merkezinde yer alıp da salgıladığın adrenalinle gerçek, "gerrçekk" hislere gark olamıyor olabilirsin, bak ben dışarıdan izleyip hısıhısı deyu gülüyorum sana.
(bkz: yavşayan çıksın beyler kasıyor)

ulan harun abi den bile medet umar hale geldiniz. çıkın iki hava alın gelin.
bir üyenin çekici olma durumudur.
bu nedir ya. ne zaman girsem immm şey, yok topu inşaatlara kaçan velet...altalta üstüste, abuk subuk entryler. bu modlar ne iş yapıyor merak ediyorum. durulası kalmadı buranın.
resimlerini ekleyip 6 haftada nice kaliteli yazarların elde edemediği popülerliği yakalayan ilgi budalasının; moderatörlerinin işlerini yapması suretiyle sözlükten uçurulmasıdır.

sadece bu da yetmez.

son dönemde sözlüğü kırmızı elma sözlük'e döndüren bütün bu ilgi budalalarının gitmesi gerek bence.

"sen kimsin yarraaaam, çok faşizanca bir istek"

evet bugün biraz faşistim asssfffdddjjjkk.
yetkililerin ilgilenmesi gereken kampanya. güldük eğlendik ama bitti. sözlüğü dilim varmıyor bir yere çevirdiniz yahu. eskiden daha kaliteli şeyler okurduk. yetmedi bu ımmm sey denen sey tecavüz gibi bir insanda tiksinti uyandıran bir olayı bile kullandı bu uğurda şimdi defolup gitme vakti. istenmiyorsun.
(bkz: sus kiz birgul orospusu)
ne ondan ne bundan, sadece ve sedace zihinsel kapasitesini yitirmekten korkan yazar. zihinsel kapasite ne demekse...

--spoiler--
ne yalniz kalma olasiligi, ne kitlelerce sevilmemek, ne bu kadar sert ve ukala oldugum icin kaldiracak manita bulamamak gibi kaygilarim var. benim tek korkum olabilir, zihinsel kapasitemi yitirmek.
--spoiler--

-noldu niye ağlıyorsun?
+zihinsel kapasitemi yitirdim...
-geçmiş olsun yakının mıydı?
ilgi odağı.

olm bu kadar derin analizlere gerek yok. bu kadar ciddiye almayın bu işi. 2 seçenek var:

1) fotoğraflardaki taş gerçekten bu yazardır

a) asılırsın

b) oralı olmazsın

2) fotoğraf yalan; yazar fakedir

a) oralı olmazsın

b) oralı olmazsın

4 seçenekten 3'ü oralı olmamak yönünde. makul ve mantıklı bir insan bunu yapar. bu yazar, hatunsa da harunsa da eğleniyor olm. siz de eğlenin. sözlüğün meselesi bu değil mi zaten? siz napıyosunuz amk memleketi emperyal sömürgeden mi arındırıyorsunuz burda?
(bkz: on birinci nesil manken yazar)
(bkz: ac dc dinleyen kiz)
Şu sözlük mallarına yazıklar olsun götünü kaldırdınız şunun.
iki gündür sözlüğün ırzına geçti herif ne modlar ses çıkarıyor ne bi başkası.
Millet eli sikinde karı peşinde koşuyor arkadaş.
Sefilsiniz olum sefilsiniz.