bugün

diğer liseleri ahlaksızlık olarak görenlere sürprizdir. *

bu kaçıncı lan?
bir de muta kıyacam demiş. zuhahahhaha..

http://www.aktifhaber.com...vuz-skandali-1034438h.htm
dinci ahlaksızlığıdır.
oç bir hocanın ve ona karşı koyamayan kızın haberidir.
kardeşim bunu genele yayamazsınız.adamın kanı bozukmuş lisesi fark etmez.
gerçek islamdır.
ben o adamın dinini, taptığını, tüm inançlarının ta.... anlayan anladı. sapına kadar ateistim böyle böyle "pezevenk" müslümanlara karşı. adam dini kullanarak yapıyor o işi çünkü! gerçek islam'ın da ta...
"insan hayatı", hele ki kadın hakları(ülkemizde yok) osuruktan olan dinlerden(tüm dinler) daha önemli benim için.

yobazların, akp zihniyetinin, "çalsın, yapıyor" diyen erkeklerin alayı mı tacizci, tecavüzcü olur ya...

evet, nerede böyle din tüccarı, şarlatan var akp ve politikacıları onları koruyor!!!

o adam nasıl kaçtı ya!!

insanları dinlerine göre yargılamıyorum, ama bir din bir erkeği ya da insanı sapıklaştırıp canavarlaştırıyorsa karşıyım.

hani normalde kimin neci olduğu beni alakadar etmez, olduğu gibi patladım. aklı başında iyi birer insan olan arkadaşlar kusuruma bakmasın, böyle tecavüzcü, "pezevenk" tipleri görünce kan beynime sıçrıyor. bu da benim zaafım.
imam hatip ne alaka dediğim olaydır.Şerefsiz bi hocayla ona gücü yetmeyen bi kızın yaşadığı olaydır.Her zaman söylerim.Suç islamda değil islamcılarda.Müslümanların suçunu asla islama atamassınız.
hazır bekliyor bazıları, imam hatip lisesinde bir şey olsunda üstüne gidelim diye. normal bir lisede olmasıyla aynı şeydir bu. aynı iğrençliktedir. aynı pisliktedir. nerde yapıyorsa yapsın, yapanın çükünden asılması gerekir. ama yok düz lisede oldu yok imam hatipde oldu demekle, isyan edilen şeyi yanlış yansıtıyorsunuz. burada tecavüz olmuş ama başlık imam hatipi vurguluyor, harbi çok götoş bir medyamız var öpüyorum hepsini.
Bir kaynak gosterilmeyen tecavuzdur .
suç sizin dininiz islam'da da, bunu yapan şerefsizlerde de.

özgür kadına biraz engel koyan, çöl ahlak doktrinini dayatan din insan haklarını savunan biri için zaten çöptür.

21.yy modern insanı için. dileyen beğenir, dileyen beğenmez.
isteyerek iki kisi iliskiye girince islamda yeri yok zina. Zorla yapınca islamda yeri var zina degilmis.

(bkz: dinden soğutan olaylar)
herhangi bir okulda olabilecek tecavüz kadar iğrençtir.yapanın allah belasını versin.
şaşırtmamıştır amk. karma liseleri günah yuvası ilan edenler önce kendi kurdukları, kuran öğretiliyor, ahlak öğretiliyor diye yücelttikleri hücre evi gibi ihl'lere baksınlar. ordan yetişenler de bakın neler yapıyor (bkz: kız kardeşine tecavüz eden imam)
kanıtsız tecavüz olayıdır. ben ne kadar bu olay hükümeti karalamak için yazılıp çizilmiştir deyip kanıt göstermiyorsam doğruluğuda o kadar şüphe içerir. ayrıca insanları hayvanlaşıyorsa hükümet ne yapsın?
arka sistemleri bozulmuş insanlara dert olmuştur. evet.
hani ben böyle "godoş, tecavüzcü" tiplerin alayına karşı olup, dışarıdaki hayatta da başıma bela alacak şekilde tavrımı sergiledim mi? sergiledim. demek ki o zaman imam hatipli ya da değil fark etmez. ben bu türk erkeklerine bu zihniyeti ve tecavüz yapmalarını sağlayan özgürlüğü veren tüm inanç sistemlerine, tüm ahlak doktrinlerine, tüm kültürel temellere radikal olarak karşıyım abi.

o adamın ülke dışına kaçmasını sağlayanların kim olduğunu ya da hangi görüşten olduğunu tahmin etmek zor değil. kafa göz dalıp döveceksin böyle tipleri, ama nerede polis bile bu adamları koruyor...
olmaz öyle şey iftiradır haberi.
Her kim olursa olsun, 17sinde gencecik bir kızın hayatını bitiren olaydır.
O öğretmen bir de kuranı defalarca okumuştur kesin. Sırf onun gibi alçakların cezasını bulacağını ümit ettiğim için allaha inanıyorum işte.

Sikerim lisesini. Bir masumun hayatı kararmış şerefsizler lise muhabbeti yapıyor. Bırak allasen. içim yandı benim.
hocanın:
-parası neyse vereyim, ne ağlıyorsun, hem muta olunca zina da olmaz...
diyerek savunduğu durum.

din lastik olmuş, nereye çekeresen oraya uzuyor.
dinin doğru bir şey olduğu, yada dindarların doğru şeyler yaptığını sanmak zaten yanılgıdır. dolayısıyla şaşırtmayan durumdur. sıradan geldi. ama kötü yanı birileri duymuş.
Bişey diyodu büyüklerimiz kansız mıydı neydi yada şeref yoksunu filan işte öyle insanlar bunlar.
kuruluş amacı kadını vasıfsız bir mal olarak görmek olan eğtim yuvasında (!) çok da şaşırılmaması gereken durumdur.
amaç zaten 4 karıya zıplamaksa neyi tartışıyoruz ki...

ama gün yüzüne çıksın ki din, imanı ağzından eksik etmeyenlerin ne mal olduğu anlaşılsın...

en ilginci de yaşıtlarıyla karma eğitim almasından şikayet edip, 17 yaşındaki kızı erkek hocaya özel derse (!) gönderen ailelerin zihniyeti.
dincilerin olduğunher yerde cinsel sapıklık,iğrençlik vardır şaşırmamalı.
Trabzon'da gerçekleşen rezil bir arapça öğretmeninin mide bulandırıcı hareketidir.
Haberin verilişinde vurgulanan nokta, bu lisenin bir "imam hatip lisesi" olması. imam hatip lisesi olsun, Anadolu lisesi olsun yapıldığında ağır cezalar verilmesi gereken bir durumdur. Daha gencecik çocuğu, papatyayı soldurmaya ne hakkın var?