bugün

Seks teklifi.
ölmedin mi lan sikik?
Kulak kıkırdağımı zedelediğin için kulağım hala acıyor orospu çocuğu.
Beni kandırdın. Hani ben çok çalışkandım. Bak şimdi sürünüyorum. Keşke gerçekleri söyleseydin.
babamin adi recep tayyip Erdoğan.

keşke bunu diyebilseydim, böyle bir hayatim olsaydi.
evde kocasıyla tartışıp ertesi gün okulda bunun hıncını çıkaran, ölçüsüz ve yersiz tepkiler verip ufacık çocukları aklı sıra tehdit ederek kendini kanıtlamaya çalışan (bunu bir lise/ üniversite öğrencisine yapsan millet götüyle güler), çeşitli ailesel ve diğer sorunlarının hıncını sene başında yaptığı veli toplantısında beş yıllık öğrencilerinden ve velilerinden bin akınıp, bin illallah ederek almaya çalışan bir adet zavallıydı kendileri. mezun ettiği ve artık kendisiyle doğrudan bağı kalmayan 6. sınıf öğrencilerinin bile sınıfına gelip, söylenip, bağırıp, sınıfta unutulmuş eşyaları teker teker pencereden fırlatacak kadar kendini kanıtlama çabasında bir kaşardı. fazlasıyla şişirilmiş, koskoca bir "overrated" di.
yazık oğlum çok acınası.
her şey için teşekkürler öğretmenim, size çok şey borçluyum.
ilkokul öğretmeniyim. yazılanları okuyorum. şimdi o ufak tatlı kızlar ve top peşinde koşan aslan toromanlarım ilerde büyüyünce bana böyle yazılar yazacak mı acaba ? unuturlar mı yoksa ? gencim, yeni jenerasyonum. elimden geldiğince onları güldürmeye mutlu etmeye çalışıyorum. çok tatlılar. bazen sınıfta kahkahalar atıyoruz. allah var biraz az çalışıyorlar ama güzel gidiyoruz.. neyse çok duygusal konuştum. yeni atanan kadın öğretmenler gibi oldum iyice. *
gözümüzün önünde karını aldatıyordun, şimdi daha yeni yeni anladım ama allah var iyi bir eş olamasan da iyi bir öğretmendin.
Biz koy çocuğu o da bir koy öğretmeniydi. Hademelik yapar okulu temizlerdi. Kış bastirmadan bizim eşeklerle getirdiğimiz odunları bizimle birlikte parçalar odunluga çekerdi... Ellerinden öperim öğretmenim, hayattaysan ömrün uzun olsun.
hocam nakil geldiğimde mülteci muamelesi yaptılar sende çanak tuttun neden diğer öğrencilere gösterdiğin sevgiyi bana göstermedin.
köy okulunda okuma yazmayı bilirken senin sınıfına gelince okumayı yazmayı unuttum.
ortaokula geçip öğretmenler değişince okulu sevdim ama çok geçti.
hakkımı helal etmiyorum, allahın belası kadìn.
gebermişte olabilirsin, cok yasliydin pislik.
Cemalettin örtmenim. O elmayı duvara atan çocuğu tavana fırlatmayacaktın. O çok abartı oldu. Onu yapmayacaktın bak 30 sene oldu ben hala o sığıra acıyorum. Örtmenim saygılar.
Çok güzeldiniz hocam. 24 yıldır unutamadım sizi. Canım hocam..
Hayatımı değiştiren insandır.
Başarısız bir öğrenci iken beni dereceye sokan, sadece toplama çıkarma değil hayatta nasıl iyi bir insan olacağımızı anlatan ve iyi birer insan olmamız için elinden geleni yapan muazzam bir insandır kendileri.

Söylemek istediğim her şeyi söyledim, ailecek görüşürüz. Bu sene üniversiteden mezun oluyorum hala daha görüşüyoruz.
Hala çık gel ne zaman istersen der bana, her bayramda, özel günlerde ararım. Babaannemi ve dedemi çok sever, ziyaretine de gelir köyümüze.

Şuan düşündüm de; ben ne kadar şanslı bir insanmışım ama farkında değilmişim.
Mutlu oldum sözlük, iyi geceler.
en kısa zamanda mutlaka ziyaretine gelcem prenses :*
matematiği senin yüzünden öğrenemedim. senin o küçümseyen bakışların yüzünden. lanet. nefret ediyorum senden.
Anneme başka okula göndermeyin demiştin. Harcanır oralarda. Yazık olur demiştin. Gerçekten de öyle oldu. Yazık oldu benim gibi bir beyine.
Keşke lafınızı dinleseydik hocam. Allah rahmet eylesin. Evet
Elini öpüp tesekkur etmek isterdim...
15 gün önce yolda gördüm ellerinden öptüm yaslandığını görünce hüzünlendim biz de büyümüştük artık.
senin ananı...
seni bulduğum an yaşlı maşlı dinlemiycem
o bastonu üstünde yok edicem.
ismi coşkun
şimdi 50 li yaşlarda olması lazım

ciddi ciddi bulunca linç edicem.
hiç unutmam bir gün elim sakattı ve yazı yazamıyordum. ergül hocam sınıfta gezinirken tahtadaki yazıyı yazamadığımı farketti ve kalemi elimden alıp kendi yazmaya başladı. daha sonra arkadaşından alıp yazarsın demek gibi bir ihtimali varken üstelik... o an hocamın farketmediği ve şu an hatırlamadığı aşikar ama bende hala dün gibi bir anıdır ve sınıf başkanı olarak seçilmek kadar mutlu etmişti beni. sizi hocam, sizi ve bu anıyı alzheimer olana yahut ölene dek unutmayacağım.
pü allah belanı versin şerefsiz kadın, çocukluğumu mahvettin.
Nezaket hocam hani beni dışarı atmıştın ya işte o zaman gerçekten midem ağrıyordu numara değildi o be?
inşallah hayattasındır ve mutlusundur. daha o yaşımızda aklımızda binbir türlü itlik gopeklik dönerken iyinin güzelin doğrunun ve çirkinin kötünün yanlışın ne olduğunu öğrettin bizlere. öğretmenliğin hakkını sonuna kadar verdin 5 sene boyunca. bizimle aynı yaştaki kendi oğlundan hiç ayırmadın bizleri. bugün hala görüştüğüm arkadaşlarımdan gördüğüm kadarı ile ; birçok hatamıza rağmen kötü insanlar olmamamızı sana borçluyuz..