bugün

silgimi verdim.
Günlük tutmak.

Yıllar sonra yüzünde iğrenme gülümsemesiyle ben neler yapmışım mk demek.

Günlük de böyle
22.10.2006
Bu sabah aşkım servise binmedi bişey mi oldu acaba? Aman bosver.

23.10.2006
Bu sabah serviste yerime oturmustu bana aşık mi acaba?

24.10.2006
Serviste serdar ortaç dan beni unut şarkısının sesini açtı bana beni unut mu demek istiyor acaba?

istikrarlı bir şekilde 4 yıl boyunca hergün yazmışım. Çocukluk iste * .
hiçbir şey yapmaz uzaktan izlerdim. O değil de hala aynıyım lan.

Sorunu çözdüm teşekkürler sözlük.
Galiba bir kaç kere bilerek benim için airadan dustu. Bende guldum. Komik degil tabi dusene gulmek.
tamam anlatıyorum adı selmaydi ilk önceler de kanki falandık ama ben artik ona başka bi gözle bakmaya başlamıştım. lan dedim kendi kendime ben bu kıza cikma teklif edicem yazdım kağıda benimle çıkar misin diye sonra ucak yaptim tenefüste sirasina koyup kactim bahceye. ama pencereden bana bakıyo.

kafasını salladı evet diye ama dünyalar benim olmuştu. ilk gün utandık birbirimizin yüzüne bakamadik ilinci gün onun arkadasi berna geldi niye siz konusmuyosunuz dedi bende seyy dedim ben birazcık utaniyorum
kiz tuttu kolumdan beni ben zaten 1.20 32 kilo biseyim yanina gittim o arada ogle yemegi zamaniydi elinde mandalina vardi bana mandalina yermsn diye sordu bende kafami salladim.

sevgilicilik oyunu oynardik hani sona kalanlari dovme oyunu. hel elele tutuşup en sona gecip gelenleri döverdik.

canakkale oyunu oynardik o hemsire olurdu sif onun ellerinden iyileşmek icin hep yararlanırdım.

tenefuste siniftan cikmazdik milletin kalemtirasini kalemini silgisini alir baska kisilerin cantasina atardik.

şansa bak sınıfta selmayla cikmaya başladığım zaman bana bütün kızlar aşık olmuştu 2 . sınıfta ben başkan olmuştum . lan benim got bi kalkmış.

sonra yaza doğru hava guzel hoca disari çıkarttı ben selmaya dedim ki hadi gel citlerin orda oturalim o da dedi ben oyun oynayacam. tamam dedim ben seni orda izliycem. beytullah la ben varim orda ya sen geç sevgilicilik oyna bide furkanin elini tut!! (furkan simdi profesyonel guresci selma imamhatip mezunu) selmaya dedim selma sen furkanin elini mi tuttun evet dedi bende çektim resti ulan sen sınıfın en güzel kızını reddettin çok ta yakışıklı sın sanki amk.

selma 2 hafta sonra furkanla çıkmaya başladı.
bende sevdanurla cikmaya basladim sif onu kiskandirmak icin ama nasıl kudurdu. 2 hafta sonra okuldan ayrıldım baska bir okula gectim diger okulun uzak olmasi nedeniyle acaba hala beni dusunuyomudur?
Koşar koşar önüne kayardım.
sevmekten vazgecmek. en yakın kankimde sevince ve benden önce bana diyince ona bakmaktan vazgecmek. daha o zamandan basladık iste adam olmaya.
Onu dovememek evet budur. Kavgaya tutusup fakat kiyamadiginiz için ona vuramamak sonrada ondan dayak yemek ve bütün okulda bi kızdan dayak yediğiniz için alay konusu olmak.
içinden taso çıkmadı diye en az 5 tane cips almak.

Çıkmadıydı bi türlü kodumun tasosu.
Yoktu benim ilkokul aşkım falan. Bildiğin çocuktum lan ben Düpedüz yani. çamur karıp, oyun oynar, kedi köpeklere kulübe yapardık.
ben toka ve kolye almıştım. dedem vermişti parayı. sınıfta bir kızla çıkan ilk kişiydim. herkes bana nasıl bir şey olduğunu soruyordu. ben de bilmiş bilmiş anlatıyordum. tokanın da kolyenin de üstünde i love you yazıyordu. sonra baya yıl sonra filiz (ilkokul aşkım)i gördüm. toka kaybolmuş ama kolye hala duruyormuş. nasıl sevindim. güzel hatıra sonuçta. filiz mi? inanılmaz çirkin bir şeymiş be. neyse. gömmeyeyim hemen ilkokul aşkımı.
üst şubeden er kişilerle kavga etmek. daha doğrusu dayak yemek.
çöp kutusunun yanına kalemini açmak için gittiğinde, kalemtıraşımı kapıp ben de giderdim yanına.

aşk o dönemlerde çok daha masumdu şimdi ilkokulda bebeler öpüşüyolar.
ilkokul aşkım olacak kadar güzel bir çocukluğum geçmedi malesef.
ilkokul aşkım olacak kadar güzel bir çocukluğum geçmedi malesef.
ulan kız dediğin ip atlamaktan anlar amk ama bizim racona göre erkekliğin 1 numaralı kuralı iyi top oynamak , sanıyoruz ki herkese göre bu böyle o zaman yakışıklılıktan falan bihaberiz tabi , top konusunda da istisnasız herkes parmakla gösteriyor beni öyle çılgın top oynuyorum , okulda beden hocası dersimden çıkartıyor üst sınıflarla top oynatıyor becerilerim gelişsin diye , okuldan çıkıp önlükle sakaryaspor idmanına gidiyorum , bir de yetmiyor haftasonları mahallede top oynuyorum , ömrüm top olmuş amk

neyse mahallede bi kız var gamze diye , sarışın uzun saçlı güzel bi kız , daha ilk görüşte dedim ki tamam kız budur işte , o dışarıda olmadığı zaman normal oynuyorum , o çıkınca tsubasa moduna geçiyorum anormal vuruşlar falan yapıyorum topluyorum 3 yeteneksizi 3 e 1 tek kale maç yapıyorum falan , takımdaki hocam oğlum oynama dışarılarda harcama kendini diyor ama yok , okulda arkadaşlara mahallede gamze'ye hava basacam diye götümü yırtıyorum

bi gün yine bu dışarıda , arkadaşlarla maç yapıyoruz , kaleci topu dikti top havaya fazla gitti ama yakına düşecek belli , dedim şuna bi dömivole çakayım da kızın hoşuna gitsin , topun düşeceği nokta tam elektrik direğinin dibi , ben siklemedim voleyi vurdum , bi çatırtı geldi , tarifsiz bir acı , topa baktım gol oldu amk kıza baktım sonra gözümü açtığımda hastanedeydim , sol kaval kemiğini kırmışım , baya bir yürüyemedim o ara göt göbek saldık falan filan kısacası bi kıza hava yapacaz diye topçuluk hayalim göte geldi

işin garibi takımda benden sonra/benle beraber en iyi oynayan adam şu anda boluspor'da 7 numaralı formayı giyiyor , geçen yıl 11 gol 8 asistlik bir performans sergilemiş ptt liginde , muhtemelen bir iki yıla 4 büyüklerden birine transfer olacak , bugün de doğumgünü kendisinin * kısmet işte , hayat herkese gülmüyor *
şimdi merak edip feysbuk ve tivitırdan aradım buldum da. mimarlık falan filan bişeyler okuyor sanırım. kaç sene geçmiş üzerinden zaten, sadece bir sene yan yana olduğumuz için de pek bir hatıramız yok. Sonra da hiç alakam olmamıştı, ismi dışında hafızamda başka kalıntısı yok sanırım.
içimde bir burukluk oldu. ulan hiçbir şeyi tam yaşamamışım be.
Bir bok yapmamış olanlarda vardır benim gibi kızın bile haberi yoktu onu Sevdiğimden gerçi tamda sevmiyodumya neyse.
ilkokulda benimle çıkar mısın oynamak.. serkan gelsin diye sonuna kadar beklerdim.. o gidip burcuya teklif edince, sona kalan dona kalır misali dayak yememek için ertuğrulun teklifini kabul ederdim..
Kafasına kuş sıçmıştı, silmiştim.

Edit: ısrarla oyun hamuru olduğunu iddia ediyordu.
teklifimi kabul etmeyince midesine yumruk atarak kusturmak.
hiçbir şey. o zaman da sadece bakardım hala öyleyim. bazı şeyler hiç değişmez. *
montumu onun montunun üstüne asardım.

kimsenin montu ona dokunmasın, kokusu ona sinmesin diye.

ama bunu 5 sene boyunca asla bilmedi.
ilkokulda bi çocuk vardı serkan.. her öğle arasında patates ekmek ve kolasıyla okula doğru yürürdü ben de izlerdim.. birinci sınıftayız.. nerdeyse sınıftaki tüm kızlar serkana aşık.. hepimiz serkanı istiyoruz ama o kimi istiyordu acaba? ve tabi ben atıldım ve bir çözüm önerisinde bulundum.. serkana arkadan yaklaşacağız ve sırtına bi tane vuracağız kime kızmazsa onu seviyordur.. öneri sahibi olarak ilk benim gitmem gerekiyordu.. usulcacık yaklaştım ve bir tane vuruverdim.. serkan bir hışımla döndü yakama yapıştı ve beni tartakladı.. anlamıştık ki aşık olduğu kız ben değilim..
sıra kimde dediğimde kızlar çoktan kitaplarını açmış derse hazır vaziyette sıralarına yerleşmişti..
kagıttan küçük gül yaptıydım 2 boyutlu, onun bide simetrigini yapmıştım arasına seni seviyorum yazıp pritle yapıştırmıştım.
amacım açınca ce-ee diye çıkması sürprizli şakalı olmasıydı
ama açarken yazı kaymış olabilir postit degil bu nihayetinde
ama kız okumuş ki sişman yancısı "tugba zaten biliyoggmuş" demişti.