bugün

18 şubat 2010 atletico madrid galatasaray maçı'nda sessiz sedasız bir pot kırmıştır ama pek fark eden olmamıştır.

85.dakikada oyuna giren Eduardo Salvio hakkındaki yorumu:

--spoiler--
evet salvio geleceğin aguero'su olarak nitelendiriliyor
--spoiler--

pardon da aguero kaç yaşında? aralarında 1 yaş var.*
"işte sevgili pozisyonlar"

aynen bunu dedi adam.
A2 milli maç anlatırken;
ilker yasin: evet hasan kabze vuruyor ve aut
hikmet karaman: takımımızın ofansif oyunda daha etkili olması lazım
ilker yasin: işte şutu çeken bilal görüntüde
bir fener macı anlatırken
-evet ümit ozattttt ve ofsaytt
-ofsayt diilmiş ümit ozatta diilmiş diyerek beni koparmayı basarmıştır
hulk u tutmak lazım bu dakikalarda (adam maçtan çıkalı nerdeyse yarım saat olmuş)
-hem gol hem penaltı
-tuncaaaaay gooollllll tuncayın golü tolga çok güzel yükseldi kafayı vurdu ve tolga attı golü
-volkanın kontrolünde top direkten döndü
-gamara çok tecrübeli dört çocuğu var... gibi enteresan söylemleri olmuştur.
nadiren seyredebileceğimiz şu muhteşem maçların içine dışkısını bırakma uzmanı. (bakın çok kibarım). herkes şundan emin olabilir ki, anadolu'da herhangi bir kahvehaneden ortalama bir adam bul, koy oraya çok da farklı yorumlar yapmayacaktır. oldukça yaratıcı ve dahi yorumlarından birkaçı;

paul scholes golü attıktan sonra;
"şimdi manchester united büyük bir avantaj yakaladı bence" (yapma ya bak yeme beni şimdi)

man utd soldan korner kullanıyor;
"barcelona'nın şimdi dikkatli olması lazım" (iyi oldu adamları uyardığın, katalanlar sana minettar)

milito'nun kafa vuruşu auta gider;
"şimdi aslında biraz daha yükselebilse, topu köşeye yollaması işten değil" (halamın taşakları olsa amcam olurdu muhabbetine hiç girmek istemiyorum)

tabi kendisiyle beraber, star tv'nin muhteşem futbol spikerleri de unutulmamalı. 10 yılda bir barcelona - manchester united eşleşmesi izliyoruz zaten ve top neredeyse oyunda bir saniye bile durmazken, iki takım da birbirinin üstüne sağlı sollu gelirken, lionel messi adeta şiir gibi top oynarken bana ne ulan evra'nın kaç kardeşi olduğundan, puyol'un annesinden de babasından da?! ve tabi ki;
(bkz: thierry henry)
(bkz: afc ajax)
(bkz: 8)
(bkz: yıl)
az once inter milan takimini la liga sampiyonu ilan etmistir.

(bkz: ben buna guluyorum)
bir mac esnasında mapeza ile suatı karıstırmıstır. *
mapeza vurdu out demistır. halbuki topa vuran suattır. iki farklı renkte ve boyda oyuncuyu birbirine karıstırması ilker yasin efsaneleri arasına girmistir.
Galatasaray'ın 2005 Türkiye Kupası Finalinde Fenerbahçeye attığı 5 golün 3'ünü yanlış anlatarak maçın adeta içine sıçan gereksiz bir insan evladı.

--spoiler--
Necati sağdan ortaladı top ağlarda gol konse...* goll necati attı...
--spoiler-- *
atletico madrid maçında yanında bomba bir adam varken * onu konuşturmamış, adam yorum yaparken bi sus dercesine maçı anlatmaya devam etmiş, hatta yaptığı yorumlara karşılık vererek bozmaya çalışmış (erman- şimdi 1-1 olsa ne iyi olur. ilker- 1-1 olmaz 1-2 olsun galatasaray kazansın istiyoruz) * ve seyir zevkimizi içine itinayla sıçmıştır. agüero'yu japon çizgi filmlerinden birine benzetecekti ama adını hatırlayamadı. kimbilir ne geldi aklına gençlik yıllarından yaşlılık işte.

bi sus ilker allah'ın adını verdim bi sus ya.
herkesi nihat yapan spikerdir.

-nihat pasını verdi ve evet top nihat'a geldi vurdu nihat kurtardı evet sayın seyirciler.

ve maçın gidişatıyla hiç alakası yoktur. 20 dakika önce hulk oyundan çıktıktan sonraki yorumu takdire şayandır.

-hulk'un yarattığı ataklara dikkat etmemiz lazım kendini çok unutturuyor.

ilker abi unutturuyo çünkü 20 dakika önce adam oyundan çıktı zaten.*
ronaldo penaltı kullanmadan önce penaltı uzmanı diyen, kaçırınca da ve yine kaçırıyor diyen, uzaydan ithal ettiğimizi düşündüğüm, beleş maç izleyip kafa sken, üstüne para alan bir garip adam.
türkiyedeki kanal de maçı yayınlanan tüm futbolculara futbolu öğretmiş spiker

-afferin tuncay

-afferin kezman

-afferin ibrahim

yada

-avrupda bu hata yapılmaz nobre

-bu dakikalarda ortaya çık ve kendini göster alex
-emredersin abi

sanki ilker yasin bunların yaşam koçudur. ve ilker yasinin bir aferini onları gül bahçesine atarken bir eleştirisi ibret olup kendisinde hata aramasına yol açacaktı..manyak mıdır nedir...
--spoiler--
-nihat vuruyor!
-hayır bobo bobo!

pozisyona giren holosko!

-ibrahim topu çizgiden çıkarıyor!

topu çizgiden çıkartan ersan!

-nihat topla beraber dripling yapıyor!

topu süren hilbert!

-hulk'un ataklarına dikkat etmeliyiz!

hulk duşunu almış evine gidiyor!
--spoiler--