bugün

(bkz: her şey olacağına varır)
takmayın fazla.
kriterlerinizi tak tak siralamayin itici oluyor. sonra agirdan alin azcik sakin olun.
Yanina kankasini alip gelmisse siktiret bastan. iliski iki kisinin arasinda yasanir kankasini araya sokuyorsa anlayissizdir ve arkadas manyagidir o getirdigi kankasiyla senin analizini yapar sonra. Aman diyeyim.
bim e girmeyi unutmayın.
(bkz: lets)
kasmayın kendinizi, rahat olun, çok konuşmayın, az ve öz konuşun.
ilk kez buluşuyorsa sevgili değildir, sevgili ise ilk kez buluşmuyordur.
buluştuğunuz kişiye önce ismini sorun. çünkü sevgiliyle ilk kez buluşuyorsanız ismini öğrenmek gerek.
2000 yilinda teleferik ne arar la eyup'te?.
bulusmada sevismeyi planliyorsan bulusmadan once kesinlikle zeminini hazirlamalisin..
erkekler için:
1 parasız gitmeyin sevgilinizin liseli, üniversiteli, tahsilli vs olması durumunda para miktraı değişir.

2 çevrenizde ki hiç bir şeyle ilgilenmeyin konunun sadece ikiniz oluduğunu unutmayın

3 aynı şekilde laf dalaşına girmeyin kimseyle.

4 özellikle sanki size bağlanmış size tapan bir cınsel objeymiş gibi davranmayın.

5 starbucks ta kendinize 'Espresso Frappuccino Blended Beverage' O'na 'White Chocolate Mocha' birer tanede kek,muffin vs. ilk buluşma için fena olmaz.
içki içmeden gidin. Leş gibi alkol kokulmasın.
peşin peşin konuşun ona göre başlayın.
acayip, sıradışı şeyler giymeyin düğüne gitmiyoruz, sadece temiz ve yakışan sade şeyler giymeniz yeterlidir,

heyecan yapmayın sakin olun,

çok cool olmak için kasılmayın,

içinizden geldiği gibi konuşun, fikrinizi karşıdakine beğendirmek için değil,

çok konuşup boş muhabbet yapmayın,

ha birde ilk günden el tutup seni seviyorum seni çok özledim çiçekler böcekler bla bla bla.. bu muhabbetler için henüz
ağır ve emin adımlarla ilerleyin, ilerisi çok parlak olacak.
http://inciswf.com/seniorospuseni.swf
direk dudağına yapışın. evet. eğer ateşli bi şeyler yaşamak istiyorsanız bu dediğimi profesyonel bir şekilde yapmanız lazım.
Rahat olun. Ki nah olursunuz biliyorum ama cool gözükürseniz sorun yok.
Erkekseniz, kıza mekan sorun ve nazik davranın ama çiçeğe böceğe gerek yok.
Kızsanız, kıçınızı başınızı açmayın evladım.
paranız yoksa siktir edin, ben öyle yapıyorum.
erkek arkadaşınızla buluşun..ona en azından " lan az elini sen de cebine at" diyebilirsiniz... kızın verip vermeyeceği de şüpheli...
Tecavüz ile ilgili espiri yapmayın. Mümkünse hiç yapmayın.
kendiniz olun.
kendinize güvenin.
çünkü bu hayat sizin.
şunu hiç unutmayın ki ilk kez buluşuyorsanız henüz sevgili değilsinizdir. sevgili olmak öyle kolay değildir, çıkmak vardır ve sevgili olmak vardır. bunu ayırt edin yeterli...
gonul kahvesi turu bir yere gotur tek kalma kizla mal mal konusursun bir arkadasda cagir tabi sevgilisi olacak onunda sonra muhabbet doner biraz rahatlatsin sonra ayrilma zamani hesabi sen ode biraz artislik yap kizin gonlu varsa eve gidelim turunden bisey de yok derse sinema yada bar sonrasi sana kalmis..
eğer buluşan kişi kadınsa çok parfüm sıkmasın, ölecek gibi oluyoruz.
dişlerinizi fırçalayın, tırnaklarınızı kesin, bir duş alın öyle gidin.
çok taktik verilebilecek bir konu ama verilen taktikler pratiğe dökülemiyor genelde.