bugün

Çok ısrar ederse ödemesi söylenir. Sonra öder. Sıkıntı yok. Kimseye yalvar yakar ısrar etmem. Bir kere söylerim.
Aklı başında kızdır. Hele de sadece kendi yediklerini öderse pek bi severim kendini.

Ne lan ilk günden birbirine hesap kitlemeler. Kim ne yediyse onu ödesin.
hayatın müşterek olduğunu kavramış kızdır.
Bir ihtimal daha var belki sizle birdaha buluşmak istemeyeceği için size gereksiz yük yapmak istemez.
ikinci buluşmaya niyetlenme demeye çalışıyor.
Sizi reddetmesi kuvvetle muhtemeldir çünkü borçlu kalmak istemiyordur. Gayet etik bir davranıştır paramı yedi sonra olmaz dedi diye arkasından muhterem kişiler konuşamaz.
(bkz: sen de bunu yedin)
o ne öyle rezil gibi sadece kendi yediğimi ödeyecekmişim.
bütün hesabı ödemek için ısrar ederdim.
valla niyetim cebini yolmak değil demeye çalışan kızdır. çay, nescafe bile ısmarlatmaz arkadaşlar. evlenmelik kız.
rengini yolun başında belli eden hatun kişisidir, bakınız bu hareket derin anlamlar içeren içinde subliminal mesajlar barındıran çok vahim bir vakadır.

'bak oğlum ben dominant ( baskın ) bir karakterim gel dediğimde gelip git dediğimde gideceksin, bu ilişki de ipler benim elimde ona göre' der.

oh söyledim kurtuldum.
Ayaklarının üzerinde durmasını bilen ve küçük hesaplar peşinde koşmayan kızdır. Tabi şuna dikkat etmek gerek; kız hesaba yardım edeyim deyip elini çantasına veya cüzdanına dahi götürmüyorsa, bilin ki sadece laf olsun diye söylüyor. Yani zarf atıyor.
iyi niyetli kızdır ama ilk hesabı genelde ben öderim.
evlenin.
(bkz: bayan Ersoy 3 koca yaptı)
ensesine vurup saçma sapan hareket yapma la tepkisiyle karşılaşacak kızdır.herkes kendi yediğini içtiğini ödesin.
(bkz: odun)
ilişkiye maddesel bakmayan, ayakları yere basan kızdır.. Ama yine de ilk buluşmada hesabı erkeğin ödemesi nazik bir davranış olur zira daha ilk buluşmada hesabı kıza kitleyen erkeğin o kızla bir daha buluşamama ihtimali yüksektir..
yaa dur dur aklıma şu aykut elmas ın vine ı geldi
http://www.youtube.com/watch?v=-qdDmbH8nUw

ulan çok güldüm yaa asadghagd
yıl olmuş 2017 hala hesabı kim ödeyecek kavgası güdülüyor. halbuki hans krishingen abimizin icadı alman usulü hesap ödeme yöntemi kullanılsa hiç kavga cıkmayacak.
Senin paran burda gecmez demeyi de ihmal etme ki ikinci bulusmada şu eskisehirsporun hali nolacak türü bir muhabbet donsun.
Bu. Bir gozdagidir bak bu sefer ben oduyorum bundan sonra sen odeyecen haberin olsun demektir.
tüm hesabı ödememe izin vermezse direk alman usulü yapıyorum ve yinede kendi yiyip içtiğimi ödettirmiyorum.
bir dahakine sen ödersin diye avutuyorum ve bir dahakine yük olmamak için yalnızca kahve içerim genelde. bundaki amaç kesinlikle ukalalıktan, sonradan başına kakmaktan değil karşımdakini düşündüğümden olur.
Normal insandır. Yüzsüz, gevşek ve yavşak değildir.
cinayet sebebidir. ne demek ben ödeyeceğim? evet.
Bende en doğrusu bırak ödesin aq içinden geldiyse sanki sen agacı kesip para basıyon aq.....
delikanlılığın kitabı sayfa 243 madde 1362'e göre yanlış yapan kızdır. evet.
sevimlidir. safını belli etmeye, para yiyici değilim demeye çalışıyordur. numara yapanları da kolayca anlaşılır.