bugün

kendimin organze ettiği şahane zirvedir. zirve katılımcıları;
(bkz: gothic evil)
(bkz: redwinemania)
(bkz: zabalayn)
(bkz: purple)
(bkz: fewzi1907)
(bkz: karga)

birazdan
(bkz: fatal)
(bkz: mülayim)
"marla yok mu orada? kızı kaybettınız mı yoksa?" dıye soruların akıllara gelmesıne neden olan senlık zıncırının son halkasıdır.
an itibariyle ankaralıların uyuduğu, organizasyon komitesinin kaybolduğu, karga nın uyuyanların fotosunu çektiği zirvedir. böyle zirve mi olur a.q.? yani yaşasa da sorsak...
ayrıca birinin abisi arayıp duruyor...
ankara ekıbınden 1 eksık devam etmektedır. marla sınger yazarı ıstanbul da kaybedılmıstır.
(bkz: bu nasıl organızasyon kardesım)
marla singer no promise geleneksel olmayan zirvede kacak kelebek , no promise'le ev zirvesindedir. kaybolmayan marla singer istiyoruz.
(bkz: marla sınger pıjama partısınde)*
pek ala pek guzel. korkmustum ben de nerede bu kız dıye. ıyı eglenceler efendım... selam soyleyın zırvesıdır.
okyanus' u da zirvemize katmak istediğimiz zirvedir. bir dahakine ön yerden rezerve.
ınsallah yetecegımdır. hatta ılla zırve olmasına gerek yoktur. herhangı bır zamanda bıle gelırım nopcuum zırvesıdır.
martılarısevenadamı vapurda martılara simit atmak için yolladığımız zirvedir.
okyanuscuğuma selam ederim..
az daha ankaralıları uyurken bırakıp çıkmak zorunda kalacağım zirveydi. neyseki fatal imdada yetişti. mülayim gene yaptı mülayimliğini...
organizatörün an itibariyle evi terkettiği zirve olup gothic evil, redwinemania, purple, fatal, zabalayn ve fewzi1903*ile devam etmekte olan zirvedir.

dört gözle mülayim'i bekliyoruz...
(bkz: ota boka zırve dıyen yazar)*
ota ot, boka bok denilen zirve. 7 yazar devam etmektedir, bir muhabbet bir muhabbet...
an itibariyle uzun eşşek oynadığımız zirve. karga'yı beklerken canımız sıkıldı ne yapalım.*