bugün

Tv kumandası, telsiz telefon.
cımbız.
(bkz: jim dunlop jazz 3) penalarımdır.

bir bakıyorum hiçbiri ortada yok. sonra baza ayağının yanından, komidin altından vs ağır ağır gün yüzüne çıkıyorlar. sonra yine kayboluyorlar.
aşktır aşk. ah ah... buldum sanırsın, ellerinde sanırsın ama bir anda ne olduğunu anlamadan yitip gider. sabun köpüğünden çıkan baloncuk misali. görüntüsü öyle güzeldir ki. fakat, ömrü kısa işte. patladığı an biter işte. geri getiremezsin.
Silginin başı çektiği olaydır. Sıranın altına düştümü yüzde 90 kaybolan nesnedir.
Genelde buzdolabı gibi alakasız yerlerde bulunan kumanda, mızrap gibi bilimum küçük nesnelerdir. Buzdolabında bulunmaları sebebiyle rahatlıkla "Açken yapılan tüm mantıksızlıkların(Kumandayı yoğurdun yanına koymak) kana şeker karışmasıyla(Buzdolabından alınan nesnenin ağıza atılması sonrasında) (bkz: sindirim ağızda başlar) beyin tarafından silindiği" sonucuna varıyoruz.
Çakmağın başı çekeceği aşikardır.
tel toka,
kulaklık,
şarj aleti,
silgi...
Bir EŞYA bana aitse kaybolmaya unutulmaya alismasi gerek. Arabasını unutmuş insanım.
Kalem.
Çok kalemim var bu sebepten.
pena.
entry yukarıda.
anahtarlar.
Akıl mantık dimağ.
Dolabımın anahtarı. Kaybolunca kilidi kırmak zorunda kalıyorum.
Çorap veya terlik. Genelde ikisi aynı anda kaybolmaz. Kesin teki kaybolur. (Ayaklardan nefret ettikleri kesin ki kaybolmuş ayağına yatıyolar)
Tesbihdir efendim.
kulaklık. kocaman şey arkadaş nereye gider.
Paket halinde satılan atıştırmalıklar.satın aldıktan bir süre sonra dibine kadar bitmesi onun zaten hiç alınmadığı düşüncesinin oluşmasına neden oluyor.
Aşırı masturbasyonun yan etkileri.
Araba anahtarı ve çakmaktır...
Hele çakmak!!!
Aldığım hiç bir cakmağı, bir haftadan sonra koruyamıyorum...Artık alırken bile, "kimbilir kime alıyorum" diye alıyorum...
Lakin evdeki çakmakların hiç biri de benim çakmağım değil, istem dışı ama itinayla çakmak çalıyorum..
Evet çalıyorum!!!
galatasaraydaki ruh.
30-60 lık gönye. Mimarlık okuyanlar iyi bilir
cep telefonu. (haa elimdeymis)
Anahtar. Kent kart.
Umut. Hiç umudum kalmadı be sözlük.