bugün

45 dakikalık kondisyonu olan bir takımla yapabilecegi baska bir sey yoktur. Ilk yarıyı öldürüp ikinci yarı bam bam bam.
Gördüğüm kadarıyla top rakipteyken 3 stoper ve 2 bek ile rakip takımın futbol oynamasına izin vermiyor. Hocam taktik güzel ama Galatasaray'da 3-5-2 taktiğinde kanatları oynayabilecek kapasitede adam Yok. Defansif olarak çok iyi evet, lakin hücumda yaratıcılık Yok.
Hocam lütfen.
Hep dejavu.
şenol hocadan küsküyü yediğinde göt üstü oturmuş loser.
Nedense bu adama güveniyorum bu adama galatasaray ında güvenmesi lazım.
Ben bu adamdan daha iyi yonetirim takimi. Yetkililere sesleniyorum.
2. yarıdaki taktik hatasıyla takımı yakmış olan teknik bozuntu.
şu anda gerçek bir ruhsuzlar ordusunu yöneten teknik direktör. bu bir gerçek iken hakkında karar vermek aceleciliktir, yanlıştır. gerçek hükmü yeni sezonda verir, bu sezon hazırlanırız. ne de olsa daha çok zaman var. sabır, sadece sabır...
Bu mac icin kendisine asla ve asla suc bulmadigim teknik adam.

Ilk yari en azindan ne oynadigini bilen bor galatasaray vardi, pozisyon vermedi ama bulamadi da.

Ikinci yari gol bulma adina degisir derken yenilem talihsiz bir gol ve dagilan bir takim. Ha b plani olmali miydi evet ama bu kadar surede cikan malzeme bu.

Ilk yaridaki oyununu gelistirir ve hucuma katki saglarsa cok iyi isler yapabilecek.
Bugün oynattığı futbol gayet iyiydi.

Maçın geneline baktığımızda Beşiktaş adam akıllı pozisyon bulamadı, Galatasaray ise hücumda gol olabilecek bir çok pozisyonu piç etti.

oyuncu değişikliklerinde ise orta sahaya Tolga yerine josue yi almasını isterdim.
Bu gün gayet güzel futbol oynatmış teknik direktör.
Galatasaray Maçı kazanmaya yetecek pozisyona girmiş, kazmalık yapıp atamamış,
Rakibin saçma sapan topu çarpıp bir şekilde kalesine girmiş.
beşiktaş'a şut çektirmemiş ve 21. Haftadan sonra futbolcular ilk defa antrenman falan yapıp taktik maktik çalışıp sahaya çıkmışLar.
Tek eleştireceğim kısım sneijder yorulsa bile 90dakika oynamalıydı.
Galatasarayımın bu defansina rağmen beşiktaş maçında pozisyon vermeden çıkabilmiştir. salak sacma bir gol yedik zaten ilk yari beşiktaşın oynadığı futbol da ortada kafasındaki kadroyu kurarsa bayağıı etkili olacaktır.
en büyük hatası kondisyonu orta seviye olan takıma önde pires yaptırması. takım böylece maçtan çabuk kopuyor. haftaya antalyaspor deplasmanında da aynısını yaparsa üçüncü resmi maçında da galibiyet alamaz.
Galatasaray'da her maç snejder'i, Selçuk'u, podolski'yi, Yasin'i koşturabileceğini sanan kişilerin hoşuna gitti ama sonu fos çıkıcak.
Suntadan mercedes yaratması beklenen teknik adam.

Suntadan olsa olsa anadol olur amk.
2 maçtır yeniliyoruz ama bu kötü oyundan ziyade şanssızlık ve hakem hatalarından kaynaklanıyor.

Ben takımın şuan için oynadigi futbolu beğeniyorum.

Daha da iyi olacağını düşünüyorum, şeytanın bacağı bir yerde kırılıp galibiyet almamız gerekiyor.
iki maçta yediği 2 golde duran toptan .pozisyon bile vermedi, girdiği pozisyonları atamadık.biraz sabır.
suana kadar rakip takimlara oynatmadi ama kendi oynayabildi mi oda hayir.
doğru işleri yapan ama hamza hamzaoğlu kadar balı olmyan teknik direktör. seneye izleyin bu adamı. bütün çöpleri yollayacak.
Riekerink'i aratacak hocadır. Riekerink en azından kadroyu futbolcularla birlikte kuruyordu. Tudor prandelli gibi bir şey. Oynattığı taktiğin modern futbolda yeri Yok(Juve hariç) Geçmiş olsun 2-3 senemiz heder olup gidecek.
futbolcular kaldiramadi bu adami her mac 120 km kosmak zorlarina gidiyor sanirim yok oyle aliyosan parani k o s a c a k s i n.
rize macinda yasin kafasina gelen topu zor olan yerine kolay olani yapip gol atsaydi, pozisyon vermedigimiz macta taliscanin sans golu olmasaydi suan herkes ovguler yagdiracakti.
futbolcularin cokmuslugunu bu adama kesmek cok yanlis olur.
Adam gibi adamdır.net
Bu adama seneye genç bir kadro vermek lazım, yaşlılardan bir tek şecu ve sneijder kalsın yeter.
Para sayarken hiç zorlanmayan orospu çocuklarının korkulu rüyası.

Bacağınız kopana kadar kosacaksiniz amk!
Antalyaspor maçında tribüne gonderilen teknik adam.

Hakemin verdiği y.rk kürek bir frikik sonrasında gerceklesmistir.