bugün

Çok haksızlık edilmişti zamanında. Ama yanlış yaptığı şeyler de vardı Bir tek ben bilirimci biriydi. Yani geçinmesi zor biri ama 0 0 biten gs maçlarından sıkıldım artık. Falcao bile alındı takım gol atamıyor.

Takım 2. Sıraya düşünce kapının önüne koyulan igor tudor vardı. Şimdi takım kaçıncı sormak isterim size.
haşmetli bir isim soyisim kombinasyonu var. bir taraftan rus aristokrasisi bir taraftan ingiliz monarşisi kokuyor. göbek ismi de hohenzollern falandır.
gel artık ceylan gözlüm. imperador takımın içinden geçti. bir daha çık gel italya'dan.
Zamanında Terim ve terimin medyadaki uzantıları tarafından operasyonla koltugundan edilmiş teknik adam.

Kötü hoca diye algi oluşturulmuştu hakkında.

Adamın elinde sadece iyi bir 11 vardı yedek kulubesinde hiçbir alternatif yoktu, iyi hatırlayın.

Takım yine de iyi gitmişti o tempoya rağmen. Tudorun eline fatih hocanin elindeki kadrolar verilmedi.

Cenk ergün ve tudor'un emegiyle oluşturulan kadronun ekmeğini yediler zaten 2 sene. Şampiyon kadronun ana aktörleri tudor'un seçimlerinden oluşuyordu.

Çok erken harcanmıştı adam.
Fatihin hala ekmegini yedigi gassayin eski teknik hocasi.

Bu adamın resmen hakkini yediler. Iyi hocaydı. Medya, taraftar ve bir takim seylerin baski ve oyunu sonucu adami kovup, yerine fatih terim i getirdiler.

Terim de sayesinde 2 senedir yuzde 65 bal ve sans yardimi ile sampiyon oldu.
ulan hala şu herife iyi hoca diyenler var
sizin olmayan beyninizi s..im ben yaa

ulan galatasaray en büyük transfer borcunu bu salak herif yuzunden yaptı

onca transfer yaptırdı hepsi boş.

galatasaray tarihinde atılmış en büyük kazıktir tudor..
bir igor tudor bir de kekiğin çok hakkı yendi bu ülkede.
Birkaç yıl önce Sneijder'i gönderip yerine belhandayı alan ve Galatasaraya uzun yıllar çıkmayacak bir kazık atan adam.
sneijder'i kendisi göndermemiştir
https://www.cnnturk.com/v...sneijderi-ben-gondermedim
terim yalaması taraftarın hakkını yediği hırvat.
italyada çalıştırdığı takım udinese'nin son maçında aldığı
7-1'lik mağlubiyet sonucu görevine son verilmiş 3. sınıf teknik direktör.

Bu adam iyiydi yada bu adam gelecekte çok iyi yerlere gelecek diyen mallar vardı.

Bize belhanda kazığını çaktı da gitti.
galatasaray etiketi sayesinde italyaya gitmiştir.
şimdi yine dünya'nın her yerinde kendine iş bulabilir. adamın cv'sinde galatasaray var.
galatasaray italya kapısını açmışmış. tudor lan 20 yıl oynadı italya'da.

nasıl mallar ve nasıl bi bok sanıyorlar kendilerini belli değil.
30 gol atmış diagne yerine ikinci ligden alınan yabancıyı kadroya bu alsaydı ruhunu sikiyolardı şimdi adamın.
Fanatik gazetesine göre Hatayspor'un başına getirileceği söylenen teknik direktördür.

Gerek var mıydı?

Bence yoktu.

Mehmet altıparmak fazlasıyla yeterli olurdu.
juventus'ta pirlo'nun yardımcısı olacakmış.
https://twitter.com/DiMar...tatus/1295297368393482243
görsel
görsel
aldırdığı oyunculardan sadece feghouli kaldı.
terim hepsini beğenmeyip gönderdi.

ama olsun o imparator!
ıkınmadan iki tane parator sıçar.
kimse kusura bakmasın.

adamın lobisi, sosyal medyada trolleri olmadığı için iki dk paket yapıp gönderdiler.
şuan takımın başında bunun olduğunu düşünün.
adamı net sikiyolardı.
Galatasaray'ın başında olsaydı 2-1 yenen yeni malatya spor olurdu diye düşünüyorum.
verona ile çıktığı ilk maçta roma'yı 3-2 yenen antrenör.
adamın aldırdığı oyunculara bakın bir de taratorunkilere.
puhahaha. vizyon moruq. bir bildiği vardır.
Valla ne yalan söylim gs başında iken deplasmanda çok kötüydü ama genel anlamda iyiydi.
"Hajduk U16 takımını çalıştırırken, Galatasaray'da olduğumdan daha mutluydum." demiş.

https://www.posta.com.tr/...kizdiracak-sozler-2393589