bugün

kendisini hannibal lecter a emanet etmelidir. her parçasını onurlandıracaktır.
Abisi olarak seni besleyip bakip buyutucem ve kiz tavlamasi konusunda egiticem. Merak etmeyin bana emanet.
7 agustos da kendisine barbie bebek hediye edecegim.
duygusal ve alıngan bir insan olduğunu varsayarsak açıkçası çevresindeki çoğu kişinin daha doğrusu "şekilci bebelerin" gözünde ezik, arkadaşlık edilemeyecek, kızların ondan uzaklaşacağını düşündürecek insandır.
aslında en doğrusu onun yaptığıdır ancak yaptığı dönem de önemlidir, üniversite çağlarında ne kızlar öyle duygularını açık belirten erkek sever ne de arkadaş çevresi tarafından "olum mal mısın öyle deme, bak kızlar gidecek" şeklinde uyarı alır. yani aslında gençlikte olay sadece karşı cinsle alakalıdır. ileriki yaşlarda ise olgunluğun verdiği etkiyle inanılır ki, yalan ve kendini olduğundan farklı göstermek çok yanlıştır. kuracağın ilişkilerde hep geriden başlamana sebep olur gençlikten kalma bu alışkanlık. ileriki yaşlarda duygularını olduğu gibi döken adam kazanır. gençliğinde hep yalnızdır.
Kendisi ask acisi cekmemektedir. Ben abisi olarak ona nasil sozlukten kiz kaldirilir ogreticem merak etmesin.
Dun 3809 oy vererek gozlerimin faltasi gibi acilmasina sebep olan yazar. Cicekli siirini bir koseye birakayim. (bkz: monna rosa)
ağır işsiz bir yazar kardeşimiz.
görsel
Insandir.
istifra ediyordur.
(#23901028)

çaylak olmasına rağmen doğum günümü kutlamış, beni mutlu etmiş yazar.

teşekkürlerimi sunarım.
Sözlükte sevdiğim kişilerdendir.
Uyarır, hatalarınıza engel olmaya çalışır.
Yol gösterir. Özel mesajlarınıza bıkmadan cevap verir.
Candır.
görsel
hayatını boyamak istediğim yazar.*
Nickinde adam ibaresi olup da adam olan ender yazarlardan. iyi yazıyor, güldürüyor.

Herkesi yalamam böyle ha.*
surekli gulmesi sinir bozan tiptir.
bana ilk hoşgeldin diyen yazar, yeri ayrıdır.
içimi hayvan gibi dökmek istediğim yazar. arada bir beni kıskanıyor ama olsun. hoşgelmiş çaylak yazar.
Ya kanki bizi ne zaman hacca yolliciksin ya lecter nesteri ile.
Bak bizde zina yok icki yok abartilmid hayatlar yok. Hadi da yeter hacca yolla bizi. Sana gul kokulu tespik getircem soz.
Adamin 82 takipcisi var. Ne takip ediyosunuz olum bunu. Gelin beni takip edinde iki kiz nicki ogrenin.
bu sevgili kardeşimle benim balık hafızam yüzünden 3 kere tanıştık. her seferinde aynı sabır, aynı sükunet. buraya yazıyorum ki, unutmayayım yine. abisine bundan sorna bir kıyak yapıp, grammer hatalarını düzeltecek, vocabulary'sini geliştirecek. birliket reading-writing yapacağız. ingilizce mektup arkadaşım olacak. o buraya gelecek benden özür dileceyecek. * mr and ms brown'u çekiştireceğiz. aha buraya yazıyorum. *
Arkadasim sen beni guldurdun allah ta seni guldursun. Kardesim ya. Yuregi guzel.
tanınmayan insan.. Dünyada ki amacını bilmiyorum ama sanırsam iyi biri.. Yanılıyo olabilir miyim?? evet.. Umarım yanılmıyorumdur..
Döken değilde dökülen kişiye göre değişkenlik gösterebilen bir durumdur.
Formata ayriki butun entrylerini bir derdim vardan sikayet ettigim yazar. Saka saka ben ozel mesajlarimizi ifsa etmeye geldim. Ne zaman ben biraz tedirgin olsam, hissediyor mu ne, mesaji gulucukle basliyor, ic rahatlatan bir ikilemeyle devam ediyor, teselli sozuyle son buluyor. Inanmiyorsan attigin son mesajlara bak.*
tam bilemedim ama içmiş adamdır herhalde abi öyle anlatılmaz ki .
bazı taksicilerdir bunlar. beş dakikalık mesafede nasıl beceriyorsa çocuklarının okuduğu bölümlere kadar öğrendiğim birkaç şahıs var.