bugün

pek hazzetmesem hatta gıcık olsam da sözlüğe renk katan bir yazardı. umarım iyidir, mutludur.
eski hesabıma 10 tane nick altı girmiş yazar.

hatta 800. nick altımı girdi diye mutlu olmuş. koştursun bakalım.
nick altina yazilmasindan mutlu oldugunu soyleyen yazar.

hep mutlu olsun.
3 yıl önce bugün nickaltımı açan yazar. iyidir inşallah.
Her gördüğü kişinin hesabına girip kaçıncı nesil yazar olduğuna bakar ve hoş geldin, yazar. Düşünceli birisi olduğunu düşünmekteyim.

Tanışahmı ya la?
(#32959005) ramazan ramazan günaha girmek istemeyen yazar. recep recep girebilir. muharrem muharrem de girebilir. hatta Cemaziyelahir Cemaziyelahir de girebilir. ama ramazan ramazan girmek istememektedir.

(bkz: tanrıyı kandırmak)

(bkz: kendini zeki sanmak)
hiçbirseyebosunaiclenmeyen adam değildir.
ishal olmuş adamdır bol bol sıvı tüketmelidir.
Güzel adamdır.
(#30682191)

Düdüklemiş olabilirim ama takipten çıkaran ben değildim yazarı.* galiba bir başkası daha girmiş.
Bizim üst komşu olur kendisi. Arada sırada internetlerine bağlanırım. Bu arada geçen sizin camı taşlayan bendim yine wifi şifresini değiştirmişsin.
Sevilen bir yazardır.
(#29655822) Ehehe güldürmüştür.
Geçen senenin en popüler yazarlarından. Zamanında Bu adamla konuşabilmek için form dolduruyorlardı hey gidi günler be.*
(bkz: http://m.uludagsozluk.com/e/29562638/) olmadı .
Sözlüğün en popüler yazarı.

Ayrıca Afedersiniz ama gsli... kendisine mersin'den faks göndericem asdhjskhjs.

Anladın mı espiriyi¿?¿
içinde ne olduguna baglı sorununu beraberinde getiren yaklaşım.
Tanımam etmem yazarı. En son askerdeydi la bu.
entrylerini beğenmesem ve diyalog kurmak istemesem, bu yüzden donuza eklemiş olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
bakın, hakaret ettim mi ? hayır. tahrik edici bir yorumda bulundum mu ? hayır. hakaret ve tahrik etmeden bir yazar hakkındaki olumsuz düşüncelerimi belirtmek, onu eleştirmek yine de yaptırım görmemek hakkına sahip olmalıyım.
sevmediğim, okumak, diyalog kurmak istemediğim yine de sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ettiğim yazardır.
o yazsın, ben yazayım ama birbirimizin yazdıklarını görmeyelim. en güzeli bu...

edit: artık kendisi hakkında yazmak ve fikir belirtmek istemiyorum. kendisine ilerleyen sözlük hayatında, donuz listemde olduğu için yazdıklarını göremeyecek olsam da , mutluluklar diler, saygılarımı sunarak balık tutan ve polemiğe girmeyen hasır şapkalı yaşlı adam halime geri dönerim.
bazen iskelenin ucuna oturup duru nehre olta sallamak rahatlatıcıdır. sessizlik iyidir.
Donuza eklemiş olsam da iyi vakit geçirmesini dil...

Şaka şaka eklemedim donuza falan. Ağlama. Olive oyl'den sonra en sevdiğim yazar değil ama yine de severim ehehe. Tatlıya tuzluya karışmaz ama ara sıcağa karışabilir bilemiyorum.

bir yazar.
bir yazar.

(bkz: çiğdeme çekirdek diyeni sikerim)

paylaş hanım kızım.
işsiz lan bu. 24 saatini sözlükte geçiriyor.
Ve yakışıklı felan da değil. Gözleri renkli yeşil mavi karışımı. Ama tek kaşlı. Çirkinin teki. Dışarda karı ayırtamadığı için asosyalleşmiş sanırım. Burdan ayartıyor kızları.
Herneyse hadi rastgele..
Çok dolmuş olan adamdır, benimde en sonunda yapacağım durum bu sanırım.
Good boy.
art niyetsiz iyi niyetli güzel insandır.
kardeşim candır severim kendisini iyide güldürür.

bir yazar.