bugün

sözlükte çoğu kişi sevmese de benim sevdiğim yazardır. fikirleri çok güzel, entrylerini hep okuyorum.
kendisini sevmeyen 40 yazarı değil, kendisini seven 10 yazarı önemseyerek yazan ve yazmaya devam edecek olan yazar.
isteyen ayar verip üstümden artı kassın, isteyen eleştirimi hazmedemeyip saldırsın artık umursamıyorum. bana sevdiklerim ve sevenlerim yetiyor, yetecek.
donuz listesindeki köftelere bir ricada bulunmak isteyen yazar.

--spoiler--
biliyorum beni sevmiyorsunuz. saygı duyuyorum. ama ben de sizi sevmediğim halde yine saygı duyuyorum. ama siz bana duymuyorsunuz. şimdi dalga geçer gibi sevimsiz, şımarık, çirkin biçimde eski nickimi yanlış yazmaya başladınız. tamam, çoğunuz laftan ve halden anlamıyorsunuz ama en azından o nickin artık hayatta olmayan gerçek bir tarihi karakterden geldiğini bilin ve ona saygı duyun.
biliyorum bazılarınız yine kötülüğün verdiği keyfi üstte tutup eski nickimi dalga geçermiş gibi yazmaya devam edecek. çünkü siz busunuz. kötülük size keyif veriyor. artık sol framede iftiranıza da, tahrik denemenize de yanıt vermeyeceğim çünkü iyiliğimi hak etmiyorsunuz.
--spoiler--

bundan sonra bu sözlükte herkes benden hak ettiğini alacak. o kadar rica ettim, sabır gösterdim, önemsemediniz bile. artık sıra bende, bunu siz istediniz, şikayet etmeyin.
Entrylerimizi görmeyen ve cevap vermek için nedeni olmayan yazar. Ama nedense benim yazdığımın altına 3 tane entry döşemiş.
Gel itiraf et ebbır rahatlama gelir emin ol. Hiçbirimizi donuza eklemedin sen. Boşu boşuna bir yalana takılıp gitmen için sebep yok...