bugün

tff başkanlığı için aday olduğunu açıklamış yardımcı olarak da haluk ulusoy' u alın ruh hastaları.
Biri cümle içinde malum şeylerden bahsediyorsa kim olursa olsun ciddiye alamıyorum. Bi gülme geliyor.
görsel
spor dünyasından 20 ünlü ismi FETÖ'cü diye savcılığa ihbar etmiş.

http://www.milliyet.com.t...spor-2349313-skorerhaber/
Erzurumsporun yöneticisi olmuş. ne alakaysa amk.

http://www.hurriyet.com.t...0119586&utm_term=post
Bugün başkan olsaydı salih dursunu alnından operdi.
Bugün başkan olsaydı büyük olasılıkla sahaya inip ateş bitnel'in kafasına sıkardı hacıosman emmi.
deniz ateş şanslı adammış.
700 küsurat alan oy alan eski trabzonspor başkanı. 700 kişi ne içti acaba? Evet.
Trabzon gene bu adamı seçer demiştim ama yanılttılar. Yerine gelen adam da efendi birine benziyor umarım kendisi bozulmaz ve trabzonsporu düzeltir.

Edit: eski trabzonspor başkanı
(bkz: erkekler ağlamaz)
noldu lan! gönül bağının olduğu o yüce kişi de mi seçtiremedi seni? halbuki seçimler konusunda çok tecrübesi olan biriydi.
''iğreniyoruz, gideceksin.'' demiştik. bugün sonun oldu. trabzonspor 2.5 yıllık bir kabustan ortaklaşa kurtarıldı.

darısı şikeci başkanların başına!
artık trabzonspor'a başkan değil, kapıdaki bekçi olamaz.
darısı bahçeli ve mhp'nin başına inşallah.

buradan rehin alınan hakemlere sesleniyorum, adamın dokunulmazlığı kalktı, tüpçü müsade ederse açın davanızı.
artık türk futbolunun gerisine itilmiş, hırsı ve öfkesine yenik düşmüş cahil ve naif kişilik. bu ülke sana fazla. kamboçyaya falan git sen.
babayı almıştır.

hahahahahaha.

bu adam fenerbahçe'yi ezip geçecekti ne oldu ya * cınım binim.
seçim için tekrar aday olmuş kişi. trabzonspor'u bitirmek için baya niyetli. evet.
(bkz: meymenetsiz)
9 ay 10 gün hak mahrumiyeti cezası verilmiş kendisine. Çok yerinde bi ceza
sıkıntı çıkmayacağını bilsem ana avrat düzleyeceğim barzodur kendisi. kimsin lan sen? mafyacılık mı oynuyorsun yoksa klüp mü yönetiyorsun? bi sg mk.
görsel
terör örgütü lideridir.
terör estiren, hakemleri alı koyarak ciddi bir yasal suç işleyen, derhal futbolun her alanından men edilmesi gereken mafya babasıdır...
Delikanli bir abimizdir.
trabzonspora ve trabzon emniyet teşkilatına medyada itibarsızlığı yaşatan, nasıl başkan olduğuna anlam veremediğim adam. ben gelene kadar staddan bırakmayın nedir? sen gelsen ne olacak? bu şehrin emniyet müdürlüğü yok mu? bu şehrin valisi yok mu? o staddaki onlarca polis nerede?

bir de çıkıp kadın gibi yaşamaktansa erkek gibi ölürüm demiş. bu spordan ayrı bir mesele fakat türkiyede her yıl onlarca kadının katledilmesinde en büyük rol bu kafadaki insanlaradır. kadınları küçümsemek malesef artık türkiyede olağan bir durum haline geldi, hatta bazen ben bile farkında olmadan bunu yapıp sonradan pişman oluyorum. ayrıca kendisi gibi onursuzca yaşayıp onun bunun kıçını yalamaktansa kadın gibi yaşamayı tercih ederim.

şimdi bundan sonraki süreç önemli. bu adamın kişi hürriyetini tehditten en az 1 yıl ceza almasını bekliyorum. böyle olmalı ki aklı başına gelsin fakat yine rte filan derken en fazla 6 ay yatacağını düşünüyorum.
A spor kanalında geri vites yapmakla meşgul çaycı olamayacak karakterdeyken başkan olan herif.