bugün

trabzon spor başkanı. soyadı çok uzundur. ayrıca deli gibi kupa arar ancak bulamaz.
(bkz: ibrahim ethem hacıosmanoğlu).
Kabadayı kılıklı anadolu çomarı. Ne mal olduğu belli. Fenerbahçe düşmanı olması fenerbahcenin dogru yolda oldugunu gosterir.

Tanim: bir anadolu takiminin baskani.
küçük köyün büyük kabadayısıdır.
of ta raslarsam ayağından vurmaya karar verdiğim adam .
öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız.bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez demiş.

sende kadın gibi yaşayacak onur ve insanlık yok zaten.iki kuruş parayla her şeyi diyebileceğini sanıyor kibirli suratsız.
Hükümetten aldığı örtülü destekle tiranlık yapan şey. Spor klübü başkanlığını bırak sınıf başkanlığı yapamaz elinde ne yetenek varsa kaçırdı (MRA ve şenol güneş) fenerbahçe ile uğraşırken takımın kimyasını bozdu maçtan başka herşey ile ilgilendiler 10larca topçu alıp o kadarını da sattılar nedensiz ve amaçsızca bu adam yıllarca suç işledi ama hükümet trabzonu kaybetmesin diye bu adama göz yumuldu. Trabzonda ve trabzonsporun her maçında çıkan olaylar hep münferit oldu hep geçiştirildi. Eminim ki sağduyulu vicdan sahibi sporsever trabzonsporlularda bu adamdan kurtulmak için can atıyor. Düşünün ya karadeniz misafirperverliği bu adamlarla tam bir korkuya dönüşüyor. Futbol oynayın terleyin siz oynarsanız hiçbir bahane ardına saklanmazsanız sizi kim durdurabilir.
tipik bir Karadenizli.
Hayatım boyunca bu kadar objektifin bir baltaya yöneldiğini ilk kez gördüm.
Kadınlar hakkındaki üzücü çıkışıyla kırmış, hakemleri stadyumda 4 saat tutarak Türk ceza kanunu' na göre zorla alıkoyma suçunun işlenmesine sebep olmuş başkan.
Kendini "adam" olarak tanımlamış.
Tamam atış serbest ne derseniz deyin bu adama

Ama Bu kokuşmuş zihniyetin aynısı modern kültürümüzde modern toplumumuzda yok mu ?
çoook !!
En rasgele dizilerde veya filmlerde kadının; paylaşılan, kazanılan, kaybedilen, sürekli ağlayan, korunmaya ihtiyaçı olan veya yönetilen bir varlık olarak lanse edilmiyor mu ?
Hangi dizide filmde "elinin hamuru ile" sloganlarını duymuyoruz ?
Kadının billboardlarda boy boy bacak, gögüs, kalça sergileyen sex parçası oluşu "Kadın gibi yaşamadım" cümlesinden daha mı hafif ?
hakkında derhal kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan cezai işlem uygulanmalıdır.
nursuz ve çirkin bir adam. senden 20 tane gelse bir araya, 1 kadın etmez, sen bize kurban ol.
"Kadınlar insandır, biz insanoğlu"

Bu lafı hatırlarsa belki biraz düzelebilir.
yaptığı açıklamaları iki gün sonra yiyen adam. olay gecesi "trabzon'un hakkını yiyip burada öyle kolay çıkış olmadığını gösteriyoruz" diyor. ertesi gün ben güvenlik için yaptım diyor.
başkan gibi başkandır. dik dur başkan yedirme anadolu klüplerinin hamisi trabzonspor'u ara sonuna kadar hakkını.

hakemi stadda rehin alarak çok iyi yapmıştır hakemler aklını başına alsın her türlü şerefsizliği yapıp hiç bir şey olmamış gibi elini kolunu sallayarak gidemezler kardeşim. çağatay şahan o gün o maça talimat alıp gelmiş o penaltının verilmemesinin başka hiç bir nedeni olamaz.
Yargılanması gereken biridir.
giZli gaydir.
Hiç susmadan 15 dakika konuş desen konuşamayacak başkandır. Evet konuşma ve hitabet yeteneği sıfır olan mafyavari, karanlık bir adamdır.
dün yaptıklarının psikolojik açıklamaları için
(bkz: antisosyal kişilik bozukluğu)
Küfürü hak ediyo sen kimsin lan bu kadar kimi zorla alıkoyuyosun.
medeniyetin ortasında, işini yapan insanları odalara kilitleyen, kimsenin de nedenini sorgulamadığı odunumsu.
yalaka herifin teki olduğu için asla ve asla yargılanmayacak çakma mafya babası.
(bkz: ibrahim ethem hacıosmanoğlu)