bugün

anarşizmin ne olduğunu öğrenmesi gereken, yasalardan, mevcut düzenden ödü kopan yazar.

bir nevi örnek vatandaş sikimsonikliğinin vücut buluşu.
ingilizce anlamı danışma olan bir kelime.
Gecenin bir yarisi gelip basligima pisleyen nazi bozuntusudur. (#16140338)

Kendisi gibi dusunmeyen insanlari kabul edemeyecek kadar kit, saygi gosteremeyecek kadar ozguvensizdir.

(bkz: yazik la kimin cocuguysa)
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan, ağzı torba değil ki büzesin dedirten, azılı bi türkçü olmasına karşın süslü bi ingilizce nick kullanan, kafası karışık yazar. umarız babası bilgisayarı yasaklar.
--spoiler--
ahuahuahu
--spoiler--

güzel gülücüklü yazar.
#16140174ellerim titredi ama yaptım! artıladım amk. artık bu sözlükte herkese artı verebilme potansiyelim var.
(#16140367) tarihi bir ayar yemiştir ayrıca da 8. nesil olmasına rağmen formattan bihaberdir.
küfür etmeden entry giremeyen yazar. default geliyor sanırım böyleleri.

arkadaşlar, elli defa dedim ama sözlük lağım çukuru değil, bokunuzu kusmayın şu sözlüğe diye. ne diyeyim işte ya, seviyesiz, disleksik ve küfürbaz. klasik ırkçı modeli. bir insanı düşünsel argümanlarla susturamadığı zaman ağzından pislik akıp duruyor.

azıcık, ulan azıcık geliştirin artık ufkunuzu be! beni de terörist ilan edersin şimdi, tosuncuk. *
(#16714570)
işbu entrysinde bana sataşmış yazar. muhtemelen tokmaklayıp ortada bıraktıklarımdan birisi olsa gerek.
(#16907994) kürtlerden başka hiç kimsenin ter kokmadığını iddia eden kurtçuk.
(#16907994) tespit uzmanı yazar.
ergenüs prematureus.
(bkz: kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar)

başlığından her akşam aynı entry ile ekmek yemeye çalışan yazar.#14601285

sil yeniden yaz, sil yeniden yaz. sen, boktan bir sözlük içerisinde bu başlığı kullanıp çıkar sağlamak isteyen ey vatan sever, hakikaten hiç mi sızlamıyor kemiklerin, ağzına şehit kelimesini her aldığında?

yazık, sadece yazık diyebildiğim yazar...
(#16972262) benzin zammını el kadar memur maaşına endeksleyen pek rahat olmayan yazar.*
milliyetçi geçinip ingilizce mahlas alan ergen.
(#19807121) ayrıca burada ırkçılıkla suçlamış beni.
çok güldüm ya la.
(#20034547)
(#20034643)
kendi görüşlerine karşı olanları bu ağızla bok atmaya çalışan kauçuk.
bazılarını kanırtan, bazılarını anırtan, bazılarını da kaykıltan kişidir. zorunuza mı gitti ?
hislerimi nasıl ifade edeceğimi bilemediğim yazar.
sen ve sen gibi olan herkesten tiksiniyorum.faşist,küfürden başka hiçbir şekilde kendini ortaya koyamayan,zavallı insanlarsınız.
mal mal yazılar yazan sözde yazar. suç sende değil seni buraya alanda.
çapulcu mıknatısıdır. çapulcuların alayı gelir paçasını ısırmaya çalışır.
(#20034900) Yalan yazılarla ortalığı velveleye veren şımarık yazar.
bir insan beyninin ne derece sapık düşüncelerle dolu olabileceğini #20035381 ile gözler önüne sermiş yazar.

bu kuduruk düşünce tipini kabullenmiyorum, kabullenemiyorum, kabullenmek istemiyorum. insanları düşüncelerinden dolayı böylesine infaz edebilmek, ne kadar da basit geliyor size. ne kadar da basit geliyor size, düşünceleri için savaşmayı göze alabilmiş ve bu yolda hayatını kaybetmiş bir insanı, bu seviyedeki düşüncelerinizle amaçlarınıza alet etmek. ah be kardeşim acıyorum sen* ve sen gibilere, insanların taze acılarıyla dalga geçme cesaretini gösterebilenlere. solcunun ölümüne sevinen faşist sağcı zihniyetine acıdığım gibi sağcının ölümüne sevinecek faşist sözde solcunun zihniyetine de acıyorum merak etme.

bu yazar ve #20035381 nolu entry hakkında daha çok şey yazamaz mıyım? yazabilirim elbette ama yazmayacağım be sözlük. susacağım çünkü yazdıkça dünyaya olan inancım, daha da ivmeli düşüşe geçiyor; zihnimin derinlerine doğru kazdıkça iyice soğuyorum bu zihniyetle beraber yaşamak zorunda bırakan hayattan. susmamam gerektiği halde sustuğum için bu defalık mazur gör be sözlük.
ağır şakirttir.
Tek bir başlığını okuduğumda kendi düşüncelerini nasılda sanki herkesinkiymiş gibi genellediğini gördüğüm , ırkçı olduğunu tahmin ettiğim. pathetic yazar.
"herkes" yerine "herkez" yazmayacak kadar türkçe'yi bilen yazardır.
not: - abi kapağı buraya mı bırakayım, yoksa çakayım mı ?