bugün

i n f o r m a t i o n

bir insan beyninin ne derece sapık düşüncelerle dolu olabileceğini #20035381 ile gözler önüne sermiş yazar.

bu kuduruk düşünce tipini kabullenmiyorum, kabullenemiyorum, kabullenmek istemiyorum. insanları düşüncelerinden dolayı böylesine infaz edebilmek, ne kadar da basit geliyor size. ne kadar da basit geliyor size, düşünceleri için savaşmayı göze alabilmiş ve bu yolda hayatını kaybetmiş bir insanı, bu seviyedeki düşüncelerinizle amaçlarınıza alet etmek. ah be kardeşim acıyorum sen* ve sen gibilere, insanların taze acılarıyla dalga geçme cesaretini gösterebilenlere. solcunun ölümüne sevinen faşist sağcı zihniyetine acıdığım gibi sağcının ölümüne sevinecek faşist sözde solcunun zihniyetine de acıyorum merak etme.

bu yazar ve #20035381 nolu entry hakkında daha çok şey yazamaz mıyım? yazabilirim elbette ama yazmayacağım be sözlük. susacağım çünkü yazdıkça dünyaya olan inancım, daha da ivmeli düşüşe geçiyor; zihnimin derinlerine doğru kazdıkça iyice soğuyorum bu zihniyetle beraber yaşamak zorunda bırakan hayattan. susmamam gerektiği halde sustuğum için bu defalık mazur gör be sözlük.