bugün

sağlam meriçmiş anladığım kadarıyla..

toprağı bol olsun..

meriç & çaresiz.
Fal bakan eski yazar.

görsel
Yolunun açık olmasını diliyorum.
on birinci nesil silik. eskiden beridir takip ettiğim bir yazardı. diğer bir çok yazarın yaptıĞı gibi entrylerini DE KEndisiyle birlikte götürmemiş burada bırakmış.
Sevgili yapınca bizi unutan , telefonları açmayan yazardır.
Oysa ki tek isteğim, hamam var mı civarlarda diye sormak idi.
beğenilerimin altında bir niyet aranmasına şaşıran yazar. zira ilgili olsam beğenilerle değil başka türlü yürürüm. zira babamın verdiği doğal yeteneğimden ötürü; rüyalarında bile olabilirim (şaka şaka).
ayrıca sana net bir ilgi belirtmiş olmamın seni üzmesi ve şaşırtmaması gerekiyor. neden diye sorarsan genelde karşındaki kişilerin net olmamasından üzüntü duyan biri olarak seni mutlu eder diye düşünmüştüm diyen yazar.

saygı ve sevgilerimle.

ps: evlilik teklifi değildi. (mesajdan yürüsem mi ki :D)
lucifer bey, bu bir evlenme teklifi mi?
yani tamam aşıksınız falan da yani ne bileyim bu kadar belli etmenize de şaşırdım açıkçası. *
görsel

görsel
Takip arasını uzun tutalı entry kalitesi baya düşmüş, bir çakma Facebook bir ask.me sayfası edasında başlıklarla ilgilenen kısa kısa yazıp geçen ayrıca hala yediği boktan ötürü affetmediğim ama yazarlık konusunda kendisini toparlaması gerektiğini iletmek istediğim yazar.
nice mutlu yıllar dilerim. doğum günün kutlu olsun.
sözlükte önemsendiğimi bir çok yazar tarafından günümün kutlandığını gördüğüm için müteşekkirim. herkese mutlu günler olsun efenim diyen yazar.

p.s : her şey sizlerle olsun.
Doğum günü kutlu olsun yazarı. Yeni yaşında daha şanslı olsun.
Nice yillara .
bir çok yazarın kutlamaları ile kendini mutlu eden yazar. çok sağolun. hepberaer büyüyelim güzelleşelim.

yazın. paylaşın. konuşun ben hep buralardayım.
iyi ki doğmuşun lüfer bey kardeşim inşallah fiyatlarınız düşer bu kış balıkpazarında.
" yeşillere allara, nice nice yıllara "
Nice mutlu seneleri olsun yazarı.
Doğum günü kutlu olsundur ..
doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere *
Bugün kendini yaşlanmış hisseden yazardır. Doğum günü kutlu olsun yazarı.
supernaturalciler?
nickaltı için teşekkür eden yazar.
bu aralar tekrardan sözlükte olmanın hazzını yaşan ve zevk çıkartan yazar.
eyy ruh diye çağırmayın beni. lucifer diye üç defa seslenip pentagramı çizdiniz mi dibinizdeyim.
Ya beni seviyor galiba ^^
Ben de seni seviyorum canım.

Bir yazar, açık oylayanından.
Herkese tekrardan merhaba demek istediğimi bildirmek isterim. Nihayet uzun süren çaylaklık günlerim bitmiş ve sizlerin arasına katılmış bulunmaktayım. Çaylaklık günlerimde mesaj atan ama çaylak olduğum için cevap veremediğim arkadaşlar teşekkürler. Özel numaramı bilip reel de görüştüğüm eş dost hal hatır sorduğu için teşekkürler. Yeniden buradayım. Kaldığı yerden devam.
lan bu adam nerede yazarıdır.
en son 33 gün önce çaylak olduğunu farketmiştim halen daha çaylak gözüküyor.
burada 33 gün değil 133 gün çaylak olmayı hakedecek o kadar sinir bozucu troll varken trollük yapmadan edebiyle ve adabıyla yazan yazarların çaylak olması hiç de doğru bir şey olmasa gerek.
neyse umarım yakın zamanda geri döner.
Sebepsiz çaylaklığından kurtulan yazar! Sebebi sordum bir hafta dönmediler!