bugün

Ben beşiktaşlıyım ,futbol bilgim yok sebebide tammen hergün hıncal uluç'un futbola yaptığı yorumlar ve gülüşüdür, boynunu hergün şalla örtmeside ayrı bir sinir bozucu .
Kobe bryant türkiye'ye gelse, "orta sahadan basket atamayana basketçi demem ben"der. federer türk olsa "topu filenin içinden geçiremeyene tenişçi demem ben" der. bırakın eğlensin dilediğince.
gutinin çok çok büyük futbolcu olduğunun su götürmez bir gerçek olduğunun delilidir.
gutiden şok açıklama:
(bkz: hıncal adam değil)
ağzından zararlı gazlar çıkan yorumcu kişisi...
onu da mı dedin?
dedim valla bi kaptırmışım yazarken...
hıncal uluc spor yazarı degil dedigim vakit olmayacaksa onun söylediginin bir anlamı olur.

size (bkz: Hassiktir diyorum)
düştüğü kuyuda debeleniyor kimse kulak vermezse yakına köşesini elinden alırlar.
hıncal uluçun futboldan anlamdıgını sırf gösteriş olsun diye hiçbir şeyi begenmediginin kanıtı lafdır.
bu hıncal'ı çözemediniz mi daha yaa...

futbol konusunda ettiği her lafın ayrı bir değeri vardır. tam tersini düşünün, doğrusu o'dur.
bu yorumun üstüne o na ben Adam Değil Derim.

(bkz: Adam ol)
(bkz: eşya)
edit : "mal" demek ayıpmış..
artık neye muhalefet edeceğini şaşırmış bir adamın son çırpınışlarıdır.
embesillikten öte birşeydir. Guti'nin adını ağzına besmele ile alması gerekirken; tam aksini yapıp düştüğü komik durumdur.

(bkz: susturun şu yavşağı)
(bkz: hıncal uluç un galatasaraylı olmaktan utanması)**
hıncal ulucun derdinin futbol falan değil de sadece polemik yaratmak olduğunu bir kez daha gösteren söylemdir.Zaten doğruya hıncal,geçtiğimiz 15 yıl boyunca real madrid futbolunu yönetenlerden çok çok daha iyi bilir futbolu!.
hıncal ulucun derdinin futbol falan değil de sadece polemik yaratmak olduğunu bir kez daha gösteren söylemdir.Zaten doğruya hıncal,geçtiğimiz 15 yıl boyunca real madrid futbolunu yönetenlerden çok çok daha iyi bilir futbolu!.
acaba hıncal uluç maldanadammı sorusunu aklımıza getirebilir bu tavrıyla.
hıncal uluç adam mı ki, guti'nin futbolculuğundan söz etmeye çalışıyor. önce çuvaldızı kendine bi' batırsa iyi olur.
(bkz: eşşek hoşaftan ne anlar)
(bkz: guti durur mu basmış kahkahayı)
kedinin ulaşamadığı ciğere mundar dermiş sözünün açıklaması diyebiliriz...
(bkz: federer adam değil)
bu adamın taktiği belli; herkesin iyi dediğine kötü de, herkesin kötü dediğine iyi de. sonra herkes seni konuşsun. böylece prim yapmış ol. şimdi adam guti iyi futbolcu dese buraya "hıncal guti'ye iyi futbolcu dedi" diye başlık açılacakmıydı, hayır. prim vermeyin şu adama. bırakın konuşsun kendi kendine.

(bkz: ölü taklidi yaparsak belki gider)
(bkz: boş beleş işler)