bugün

Sözcü' nün haberine göre:

CHP'den istifa eden ve sık sık yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Milletvekili ihsan Özkes, “Hz. Muhammed yaşasaydı bugün saraya gelirdi“ dedi.

CHP'den istifa etmesinin ardından sık sık yaptığı açıklamalarla gündemde olan istanbul Milletvekili ihsan Özkes, Erdoğan'ın Ak Saray'da verdiği 30 Ağustos resepsiyonuyla ilgili çok tartışılacak tweetler attı.

Katıldığı resepsiyonla ilgili çok sert eleştirilere maruz kaldığını ifade eden Özkes Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "30 Ağustos nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği resepsiyona katıldım diye bana hücum edenleri Allah ıslah eylesin" dedi.

"EĞER YAŞASAYDI HZ. MUHAMMED SARAY'A GELiRDi"

ihsan Özkes ayrıca kendisine Saray'da namaz kılmanın nasip olduğunu belirterek, "Hz. Muhammed yaşıyor olsa saraya girer miydi? Bu akşam hissettim kesinlikle girerdi. Çünkü orada sünnetten emareler çok" dedi.

"ATATÜRK DE MUTLAKA SARAY'DA OLURDU"

Özkes kendisine yönelik yapılan eleştiriler için Mustafa Kemal Atatürk'ün de eğer yaşasaydı, Saray'a geleceğini ifade ederek, " Meraklılar için söyleyeyim Atatürk de bu gün yaşıyor olsa bu akşam mutlaka Saray'da olurdu" dedi.

görsel

şuna birkaç milyon TL verin de saçmalamayı kessin.
kamu spotu gibi milletvekilleri var gerçekten.

şimdi halkın belli kesiminin kutsadığı değerleri sık sık gündeme getirmek gerek aykırı gerek normal şekilde olsun halkta gereksiz tepki yaratır.

ne gerek var şimdi buna?

tamam ben gittim memnunum desen yetmiyor mu?

öfkeli müslümanlar uyansın birazdan top ateşine tutar seni.
ihsan özkes'in yıkamalı, yağlamalı, sıvamalı açıklaması.
cesur bir söylemdir. şöyle ki:

hadis kitaplarında geçer. "hz. ali: resulullah(sav)dan işitdim, buyurdu ki; benim ağzımdan yalan uydurmayınız. her kim benim ağzımdan yalan söylerse cehennem`deki yerine hazırlansın."

acaba bu hadis sahih midir, söz izafe etmek gibi fiil izafe etmek de bu kapsamda sayılır mı bilemedim. netice de müftülük de yaptığına göre kendisi daha iyi biliyordur yani.
hz. muhammed yaşasa o saray olmazdı.
Bir şeylerle tehdit edilen ya da para ve torpile boğulmuş bir beyin açıklamalarıdır. Güldürmüştür.
lan olum bu adam bu saraya haram saray, muaviye sarayı diyordu lannn ! nolduda döndü lannnn ! şaka mı bu ? lan bu dindarlara hiç mi güvenemicez lan biz ! kendimi şu videodaki william wallace gibi hissettim arkadaşlar bir an.... https://www.youtube.com/watch?v=_EU7CWCOSJ8
bir insanın kendini milyonların gözünde sıfırlamak için söyleyebileceği sözlerden biri.
Hatta hayatta olsaydı Americo vespuci anında tayfasını toplar limandan demir alır, martin luther king ise hemen ilk buharlı trenden bir bilet satın alırdı bu resepsiyonu duysa.

Gandhi ile mandela el ele gelir, fidel ve mussolini tüm ideolojik tavrını bir yana bırakır birbirlerine pasta yedirirlerdi.

Hatta ve hatta tarihin efsanevi liderlerinden hugues de payens tapınak şövelyeleri'nin kurucu üstadı kimliğini sorgulamaya başlar, zırhı,kalkanı papa'ya fırlatıp tövbe eder atının üzerinde çığlıklarla şehadet getirerek dört nala aksaray'a sürerdi.
ihsan özkes bunu demez. ama beyinleri dahi örümceklenmiş insan düşüncesidir.
kısa süre önce "mümkün değil gelmezdi" diyen şahsın hezeyanıdır.

http://odatv.com/o-saray-...oylemisti-3108151200.html
peygamber efendimiz yaşaydı .
bütün saraylar ayağına giderdi .
hz muhammed yaşasaydı bir saraya kesin giderdi o da beyaz saray olurdu. kıçı boklu türkiye de ki saray çakmasına mı gelecekti.
bu cümle iğrenç bir din sömürüsüdür ! hz. muhammedi neden karıştırıyorsun ne alakası var şimdi heh ! ben ateistim ama günahını almıyım hz.muhammed yıkmaya gelirdi o sarayı ! lükse tahamülü yoktu çünkü !
emevi ağzıyla konuşmuştur. peygamberimiz öldüğünde sadece günlük kullandığı eşyaları ardında bıraktığını bilmeyen bir kişinin yapabileceği yorumdur. bırakın peygamberi, asla dört halife bile gelmezdi. müslüman ülkelerdeki böyle israflardan büyük utanç duyarlardı.
bu arada bu ülke aşırı derecede karaktersiz insanlarla doluymuş, dün farklı bugün farklı konuşanlardan bunu anlıyorum.